7 haniebnych zachowań imprezujących dziewczyn (zdaniem facetów)

Jeśli nie znasz umiaru, możesz się łatwo skompromitować. Szczy upodlenia?
7 haniebnych zachowań imprezujących dziewczyn (zdaniem facetów)
Fot. Thinkstock
23.04.2016

Dobra zabawa nie jest zła, ale pod warunkiem, że potrafisz nad sobą panować. Zbyt gorąca atmosfera i nadmiar napojów wyskokowych czasami zmieniają nas nie do poznania. Wbrew pozorom - facetom wcale nie imponuje to, że szara myszka przemienia się w wulgarnego wampa. Lepiej imprezować spokojnie i z klasą, zamiast wstydzić się swojego zachowania przez resztę życia.

W rozmowie z nami młodzi mężczyźni zdradzili, co szczególnie ich drażni w zachowaniu dziewczyn, które „porwał melanż”. Nie mają nic przeciwko spontaniczności, odrobinie szaleństwa, a nawet przekraczaniu pewnych granic, ale wszystko z umiarem. Dobra „biba” nie polega na tym, żeby się sponiewierać.

Co mają nam do zarzucenia?

Zobacz również: REPORTAŻ: Na imprezie u gimnazjalistki

 

imprezowiczka

fot. Thinkstock

PRZESADNA ULEGŁOŚĆ

 

Niektórzy to wykorzystują, więc nie za bardzo wiem do kogo mam większy żal. Do imprezowiczek, które nad sobą nie panują, czy jednak do kolesi wykorzystujących ich naiwność. Chodzi mi o to, że taka rozgrzana i wypita dziewczyna staje się zbyt bezpośrednia w okazywaniu uczuć. Potrafi macać się z byle kim, całować, wkładać ręce nie tam gdzie trzeba. Wystarczy przejść się do pierwszego lepszego klubu i zajrzeć do ciemnego kąta. Co tam się dzieje… - relacjonuje Łukasz.

imprezowiczka

fot. Thinkstock

IMPONOWANIE NIE TYM, CO TRZEBA

 

Może jestem jednym z nielicznych, ale mnie można uwieść delikatnością, inteligencją, fajnym poczuciem humoru. Szkoda, że młode kobiety o tym zapominają. Im się wydaje, że im gorzej się zachowują, tym lepiej. Podobno lubimy takie nieprzewidywalne i zadziorne kocice. Mam na myśli totalny brak umiaru w piciu, bo przecież tak wypada, potworny język niczym z rynsztoka, obgadywanie nawet najbliższych przyjaciół, kiedy nie słyszą. Przemieniają się wtedy w potwory, a nie z tym powinna się kojarzyć kobiecość - twierdzi Dawid.

imprezowiczka

fot. Thinkstock

NIEKONTROLOWANE RUCHY

 

Sam po alkoholu robię się bardziej odważny, ale wypadałoby znać swoje ograniczenia. Tymczasem dziewczyny chowają dumę do kieszeni i robią zwyczajną wiochę. Te ich pijackie tańce to naprawdę nic seksownego. Żałosny widok. Podciąganie sukienek, trzęsące się piersi, powyginane ciało - na pewno rzuca się to w oczy, ale przyrzekam, że skutki są opłakane. Z kimś takim żaden facet nie chce mieć nic do czynienia - twierdzi Wojtek.

imprezowiczka

fot. Thinkstock

BRAK UMIARU

 

Nie ma nic gorszego, niż pójście na imprezę z dziewczyną i wzięcie za nią odpowiedzialności. Ona się sponiewiera, a ty się człowieku martw. Zazwyczaj kończy się to tym, że leży gdzieś bezwładnie i na nic nie reaguje. Albo jest tak nakręcona, że kiedy proponuję odstawienie jej do domu - zaczyna na mnie bluzgać, wyrywa się, ucieka. I co ja mam wtedy zrobić? Najchętniej zostawiłbym ją na pastwę losu, ale to nie w moim stylu. Kolejnego dnia zazwyczaj słyszę przeprosiny, ale jakoś mnie to nie uspokaja - wytyka nam kolejny raz Wojtek.

Zobacz również: 10 oznak, że imprezowanie to nie twoja bajka

 

imprezowiczka

fot. Thinkstock

UZALEŻNIENIE OD SOCIAL MEDIA

 

Dziewczyny na czas imprezy powinny być odcięte od telefonów, a przynajmniej Internetu. To się źle kończy dla wszystkich. Ciągle pstrykają fotki, wrzucają je bez wiedzy znajomych, a nawet swojej. Wypisują jakieś straszne bzdury, których potem się wstydzą. Oznaczają na zdjęciach przypadkowe osoby. Piłaś - nie pisz, nic nie wrzucaj i nie dzwoń. Potem kolejnego dnia jest płacz, że wcale tego nie chciała. To trzeba było myśleć! - dodaje Paweł.

 

imprezowiczka

fot. Thinkstock

SŁABA GŁOWA

 

Większość dziewczyn nie potrafi pić. Kiedy ja czegoś nie potrafię, to po prostu się za to nie biorę. Nie twierdzę, że nigdy się nie upiłem, ale one odpadają już na starcie. Najpierw twierdzą, że nic ich nie rusza, a po kilku głębszych zaczyna się horror. Zasypiają na stołach, podłodze, w toalecie, wymiotują pod siebie, nie można się z nimi dogadać. Imprezowy charakter to zawsze plus, ale ja nigdy później nie umówiłbym się z kimś takim. Trochę godności! - przestrzega Paweł.

 

imprezowiczka

fot. Thinkstock

BOJOWY NASTRÓJ

 

Procenty działają podobnie bez względu na płeć, tyle że w przypadku kobiet działanie jest znacznie silniejsze. Jedne zasypiają pod stołem i to jest chyba najlepsze wyjście, a pozostałe zaczynają pokazywać pazury. Czasami dosłownie! Byłem świadkiem wielu sprzeczek między pijanymi dziewczynami, które przemieniały się w istne burdy. Z ciągnięciem za włosy i okładaniem się po twarzach włącznie. Potrafią wtedy puścić niezłą wiązankę, a nawet pluć na oślep. Coś obrzydliwego - dodaje zniesmaczony Tomasz.

Zobacz również: 7 typów kobiet po alkoholu

Komentarze (10)

Ocena: 3.5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2016 12:49
Gratuluje gustu autorowi tekstu. Co za kobiety wybiera sobie na randki! Tylko z jednym się zgadzam: mnóstwo dziewczyn obmacuje się po pijanemu. Ale faceci jeszcze gorsi...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2016 11:42
"Szczy upodlenia?" padłam :D
odpowiedz
Kobieta (Ocena: 2) 23.04.2016 11:33
Nie wiem z jakimi dziewczynami autor artykułu chodzi na imprezy ale mu współczuję..... Większość kobiet się jednak nie upadla a tu są opisane jakieś ekstremalne przypadki.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 23.04.2016 10:55
hahaha... ciekawe xd tylko czemu wszystkie osoby, które znam i które zachowują sie w wyżej opisany sposób to faceci?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2016 09:49
Opisane zostały nagminne zachowania facetów. Im wolno, ale z kobietą ktora postepuje tal samo jak oni to by nie chcieli miec do czynienia. Hipokryzja. Wymagasz od kogos, wymagaj od siebie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo