Nowy numer CKM już w sprzedaży!

Co sądzicie o okładce?
Nowy numer CKM już w sprzedaży!
15.04.2016

NA OKŁADCE:

* Madeline Gavi – najseksowniejsza malarka w Polsce, a do tego youtuberka, która pokazuje w sieci mozolny proces tworzenia dzieł sztuki. Najlepiej nago!

W ŚRODKU CKM:

WYWIADY

* Krzysztof Krawczyk – chodzący pomnik, żywa legenda polskiej muzyki, obiekt westchnień babć i kultowa postać dla ich wnuków hiphopowców mówi nam o piciu, ćpaniu, mordobiciu i seksie.

* Tomasz Oświeciński – trener personalny, uczestnik programu „Agent – Gwiazdy” i najbardziej napakowany aktor w Polsce rozmawia z CKM o bójkach, drinkach i hardkorowym treningu w domu.

* Marcin Szwemin – człowiek, który pływa po najniebezpieczniejszych morzach świata i ochrania statki, opowiada nam o współczesnych piratach, porwaniach dla okupu i alkoholu na pełnym morzu.

INNE TEMATY

* Strzelamy z broni palnej bez zezwolenia – ale jednak legalnie: czarnoprochową, rozdzielnie ładowaną broń będącą repliką gunów z XIX wieku testował z narażeniem życia reporter CKM.

* Szybciej! – niezbędnik początkującego biegacza. Dlaczego trenować, co kupić na początek i co robić dalej, jeśli przypadkiem ci się to bieganie spodoba.

* Napalona kostucha – orgazm bywa nazywany małą śmiercią, ale bywa, że doprowadza do śmierci prawdziwej... Oto 10 historii, które (być może) zniechęcą cię do seksu.

* Wirtualna rzeczywistość –  z naszego świata uciekamy do wirtualnej rzeczywistości: co to takiego, jaki sprzęt potrzebujesz i ile to cię będzie kosztowało.

* Kabriolety – wiosna w pełni, czas poznać nowości 2016 roku wśród samochodów bez dachów!

I JAK CO MIESIĄC W CKM

* Niekryty Krytyk – felieton, a właściwie... historia randek w wykonaniu naszych praojców i prababć.

* Męska kuchnia – tym razem nauczymy cię przygotowywać kanapkę pełną mięcha pastrami.

* Męska moda – londyński look prezentują bracia Collins, polscy mistrzowie odpicowywania starych bryk.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2016 10:10
W pierwszej chwili myślałam, że na okładce jest ta aktorka z Na Wspólnej od Igora ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie