Kolejna ofiara reality show!

Trzynastolatek zobaczył, jak w programie „Strach” jego uczestnik oswobadza się z łańcuchów…
Kolejna ofiara reality show!
27.03.2009

Reality show „Strach” bije rekordy popularności w Bułgarii i pośrednio stał się winny śmierci trzynastoletniego Martina M. Chłopak próbował powtórzyć wyczyn jednego z uczestników programu. Przedstawienie zrobił na placu zabaw w mieście Kozłoduj nad Dunajem, zaprosił na nie kolegów. Obwiązał się metalową liną, a szyję owinął łańcuchem.

Martinowie nie udało się oswobodzić z więzów i zaczął się dusić. Koledzy wezwali policję, ta po przybyciu na miejsce stwierdziła zgon trzynastolatka.

Stacja telewizyjna Nowa, która emituje reality show, wydała oświadczenie. Ubolewa w nim nad tragicznym zdarzeniem. Poinformowała też, że uczestnicy programu przechodzą próby pod opieką specjalistów i ekspertów oraz zachowywane są wszelkie środki bezpieczeństwa.

W Polsce dużo młodych ludzi czerpie inspirację z programów typu „Jackass”, „Dirty Sanchez” czy „Fear Facotry”, próbują naśladować bohaterów, nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństw. Zabawy w wbijanie pinezek, jazdę na dachu samochodu czy skakanie do zamarzniętego jeziora prędzej czy później skończą się tragedią. Bohaterowie internetowych filmików będą mogli na szpitalnych łóżkach wspominać swoje nieprofesjonalne wyczyny.

Przeczytaj też:

Przeszczep twarzy - czy jest możliwy?

Lekarze przyszyli chłopcu głowę

Joanna Martel

Polecane wideo

Komentarze (116)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2009 18:03
za głupotę się płaci. kolejny kandydat do nagrody darwina
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2009 12:28
Tv to swoja drogą ale oglądając takie programy trzeba używac mózgu, to chyba jasne że ludziom, którzy tam występuja nie może stać się nic złego ponieważ czuwają nad nimi całe tabuny specjalistów, lekarzy itp... Jak się nie myśli to są efekty... niestety tragiczne :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2009 09:26
Jackass rlz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2009 13:09
Od Jackass i Dirty Sanchez prosze się odje.bać kur.wa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2009 19:42
ciekawe czy miał brata który po wypiciu redbull'a skoczył z wieżowca xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie