7 dowodów, że lepiej kochać swoje dżinsy niż... faceta

Oczywiście potraktujcie ten artykuł z przymrużeniem oka ;)
7 dowodów, że lepiej kochać swoje dżinsy niż... faceta
Fot. Thinkstock
12.04.2016

Faceci bywają irytujący, zawodzą nas, doprowadzają do łez, a nawet szału… Co prawda trudno wyobrazić sobie życie bez nich, ale czasami nadchodzą takie chwile, że mamy ich serdecznie dość. Właśnie wtedy dobrze jest przewartościować swoje priorytety i na pierwszym miejscu postawić… dżinsy!

Czujesz rozczarowanie z powodu swojego faceta? Bądź ponad to i doceń kawałek denimu, który na pewno masz w swojej szafie. Choć brzmi to niepoważnie i tę publikację należy potraktować z lekkim przymrużeniem oka, istnieje kilka rozsądnych argumentów przemawiających za tym, że Twoje ulubione dżinsy zawsze będą lepsze niż facet. 

Zobacz także: Romans z nauczycielem

Nie wierzysz? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł, a przekonasz się, że prawda jest naprawdę bolesna – popularny materiał to pod wieloma względami bardziej wartościowy partner…

dżinsy

Fot. Thinkstock

Wyglądają dobrze, nawet gdy są brudne i zniszczone

Wyobrażasz sobie faceta w nienajlepszym stanie? To znaczy nietrzeźwego, brudnego i zaniedbanego? Taki widok nie jest już zbyt pociągający, prawda? Co natomiast dzieje się w przypadku, gdy dżinsy płowieją w wyniku poddawania licznym procesom chemicznym oraz przecierają, a w materiale, z którego zostały wykonane, powstają dziury? Dalej wyglądają świetnie, a Ty w nich jeszcze lepiej. Nawet plamy nie są w stanie sprawić, że ich wygląd napawa obrzydzeniem.

7 pocałunków, o których fantazjuje każdy facet

dżinsy

Fot. Thinkstock

Nie osądzają Cię, kiedy jesteś nieświeża i masz gorszy dzień

Czasami zdarza nam się nie umyć włosów, nie mieć czasu na prysznic z rana oraz ogólnie wyglądać nienajlepiej. Facet nie będzie zachwycony takim stanem rzeczy i nawet jeżeli nie wyrazi tego na głos, w jakiś sposób da wyraz swojej niechęci. Będzie unikał całowania i przytulania, nietaktownie spyta się, czy jesteś chora albo zrobi na Twój widok wielkie oczy i powie, że Cię nie poznał. Chyba nie trzeba dodawać, że takie zachowanie dobija jeszcze bardziej? Dlatego wybierz towarzystwo dżinsów – one nigdy nie okażą zniesmaczenia Twoim wyglądem. Będą po Twojej stronie na dobre i złe.

dżinsy

Fot. Thinkstock

Nigdy nie będą zazdrosne

Faceci rzadko kiedy akceptują towarzystwo kolegów oraz przyjaciół płci męskiej w życiu swojej dziewczyny. Robią sceny zazdrości, zabraniają spotkań albo każą dokonywać wyboru. I tak miłosna sielanka zaczyna przypominać prawdziwe piekło. A jak jest w przypadku dżinsów? Nie mają nic przeciwko, jeżeli raz na jakiś czas zakładasz inne spodnie, są nawet tak wspaniałomyślne, że od czasu do czasu pozwolą Ci na założenie spódnicy…

dżinsy

Fot. Thinkstock

Ich utrzymanie nie jest problematyczne

Kiedy po raz ostatni prałaś dżinsy? Tydzień temu? Dwa tygodnie temu? Czy ich utrzymanie jest kosztowne? Oczywiście, że nie. Dobre dżinsy pozostaną nieśmiertelne przez kilka długich lat, a jedyne koszty, jakie musisz ponieść w związku z ich posiadaniem, to trochę proszku do prania. W przypadku faceta wchodzą w grę kolacje i obiady, które od czasu do czasu wypada mu przygotować, urodziny, imieniny, rocznice oraz inne okazje. Różnica jest ogromna, prawda?

Jak poprawić życie intymne, nie zdejmując... ubrań?

dżinsy

Fot. Thinkstock

Wraz z wiekiem stają się lepsze…

Jak wygląda Twój facet po kilku latach związku? Zapewne zaniedbał się trochę, często zdarza mu się być przy Tobie nieświeżym, urósł mu brzuszek… Z dżinsami jest zupełnie na odwrót. Przetarcia, dziury, lekko wypłowiały kolor – wszystkie cechy związane z przemijaniem trwałości nadają im charakteru oraz oryginalności.

dżinsy

Fot. Thinkstock

Są niezawodne

Nieważne, gdzie się wybieramy, dżinsy będą strzałem w dziesiątkę prawie przy każdej okazji. Weekendowy wyjazd za miasto, a może dzień wypełniony spotkaniami – denimowe spodnia okażą się godne zaufania. Klasyczny model można założyć nawet na biznesowe spotkanie. Potem wystarczy zmienić `górę`, aby przeistoczyć się z eleganckiej bizneswoman w imprezowiczkę. W każdej z sytuacji możesz liczyć na komfort i wygodę, a także kobiecy, a jednocześnie profesjonalny wygląd.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo