Absurdalne rzeczy, w które wierzyliśmy jako dzieci

Uśmiejesz się, jak to przeczytasz!
Absurdalne rzeczy, w które wierzyliśmy jako dzieci
Fot. Thinkstock
07.03.2016

Wyobraźnia i pomysłowość dzieci nie mają granic. Wierzą one w Świętego Mikołaja, Wróżkę Zębuszkę oraz bociany przynoszące im braci i siostry. Przypominacie sobie ten okres? Wspominając dawne czasy, na pewno macie ubaw po pachy. Serwis buzzfeed.com zebrał ostatnio z forów internetowych najbardziej niesamowite wyznania dorosłych ludzi, dotyczące absurdalnych rzeczy, w które wierzyli, będąc dziećmi.

Jesteście gotowe na dużą porcję śmiechu? Niektóre wypowiedzi dosłownie wgniotły nas w krzesła…

Użytkownik kars4kidz

Dawno temu myślałem, że wewnątrz świateł drogowych mieszkają małe ludziki, które wciskają odpowiedni guzik, zmieniający światło z czerwonego na żółte, a potem na zielone.

Zobacz także: Co byś zrobiła, gdyby zostało Ci 5 minut życia?

wstyd

Fot. Thinkstock

Użytkownik Snow_Rain

Wierzyłam, że jeżeli jakiś chłopak mnie pocałuje, będziemy w przyszłości małżeństwem.

Użytkownik CptHCM

Myślałem, że księżyc jest zrobiony z lodu i pojawia się tylko w nocy z tego względu, aby słońce go nie rozpuściło.

wstyd

Fot. Thinkstock

Użytkownik OverdOse

Nie mogłem grać w jedną grę video przez długi czas, ponieważ myślałem, że jeżeli w niej zginę, umrę również w rzeczywistości. Nie mam pojęcia, skąd się u mnie wzięło to przekonanie. Grałem już wcześniej w wiele gier.

Użytkownik realdevilsadvocate

Kiedy byłam mała, myślałam, że dorośli mogą czytać w moim umyśle niczym w książce. Byłam przekonana, że po ukończeniu 18. lat dostaje się prezent w postaci możliwości przenikania dziecięcych umysłów.

wstyd

Fot. Thinkstock

Użytkownik mirinaesb

Przez długi czas, kiedy byłam małym dzieckiem, myślałam, że mogę jeść zupę tylko podczas nucenia. Nie mam pojęcia, dlaczego i to przekonanie odnosiło się tylko do zupy. Nie mogę sobie wyobrazić, jak nieznośne dla innych musiało być jedzenie zupy w moim towarzystwie. Pewnego dnia zrozumiałam jednak, że nie musze nucić, więc przestałam.

Użytkownik OddFeline

Myślałam, że kobiety zachodzą w ciążę przez objadanie się. Dlatego mówiłam mojej mamie, żeby dużo jadła, bo chciałam mieć braciszka.

wstyd

Fot. Thinkstock

Użytkownik shooboop

Byłam święcie przekonana, że w sedesie żyje pewien rodzaj kreatury i wychodzi, kiedy spłukuję nieczystości wodą. Za każdym razem po tym, jak się załatwiłam, szybko myłam ręce, dopiero potem spłukiwałam wodę i uciekałam z łazienki.

Użytkownik satanwerks

Wierzyłam, że jestem osobą grającą w komedii i ludzie oglądają przez wizjer, jak wygląda mój cały dzień.

Zobacz także: 15 kłamst, które każda z nas ma na sumieniu

wstyd

Fot. Thinkstock

Użytkownik MoreSteakLessFanta

Wierzyłem, że jeżeli nie popuszczę jednego bąka od razu, ale przetrzymam i za chwilę puszczę ich kilka na raz, a do tego zrobię to zbyt intensywnie, eksploduję.

Użytkownik yc_delmir

Myślałem, że bankomat wydaje nam tyle pieniędzy, ile potrzebujemy i w dodatku całkowicie za darmo. Moje przekonanie, że nie wszyscy ludzie mają wystarczająco pieniędzy opierało się na tym, iż karty płatnicze są bardzo drogie.

wstyd

Fot. Thinkstock

Użytkownik pattv13

Kiedy byłam mała i miałam jakieś 6 lat, moja siostra powiedziała, że jeżeli przykryję się jej kocem i pozostanę pod nim przez długi czas, przyjdzie mężczyzna i zamieni mnie w lalkę. Pewnego dnia bardzo mnie zdenerwowała. Wzięłam więc koc i przykryłam się, bo chciałam zamienić się w lalkę. Wtedy zrozumiałam, że zostałam oszukana.

Użytkownik plerty

Wierzyłem, że ruchome piaski są bardziej rozpowszechnioną i niebezpieczną częścią drzwi.

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
kinia (Ocena: 5) 13.03.2016 12:59
Jestem bardzo podobna do taty i jak bylam mala to bylam przekonana, że skoro jestem do niego podobna to musiał mnie urodzić. W przedszkolu potrafilam się nawet o to kłócić z koleżankami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2016 00:03
Ja jak byłam mała to myślałam że podpaski przykleja się pod pachy :P
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2016 23:19
ja pierdo...le... bardziej się uśmiałam z komentarzy niż z Waszego artykułu... widać czytelniczki mają lepsze poczucie humory i mogłyby pisać artykuły dla Was...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2016 21:55
Jak bylem maly myslalem ze ludzie sa posrani teraz jestem dorosly i okazuje sie ze to prawda :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2016 17:25
Dopóki nie miałam zajęć do życia w rodzinie w 5 klasie podstawówki, byłam przekonana, że jak dziewczyna ma okres to krew leci jej z ręki. Nikt mnie do tamtej pory nie uświadomił skąd ona faktycznie leci, więc jako dziecko skąd to mogłam wiedzieć :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie