Co ulubione piwo mówi o osobowości faceta?

Podpowiadamy, co kryje się za piwnymi upodobaniami facetów. Tekst z przymrużeniem oka ;)
Co ulubione piwo mówi o osobowości faceta?
Fot. Thinkstock
04.03.2016

Każdy facet ma swoje ulubione piwo, które bardzo dużo mówi o jego osobowości. Przypomina to miłość od pierwszego wejrzenia. Raz spróbuje i wpadł po uszy, od tej pory nie ma dla niego lepszego napoju.

Można się śmiać, ale piwo to bardzo osobisty wybór. Niektórzy faceci lubują się w piwach lokalnych, w piwach marek niezależnych czy bardziej mainstreamowych, w lżejszych i mocniejszych. Cechą wspólną mężczyzn pod tym względem jest to, że nie przepadają za piwem smakowym. Za to my kobiety bardzo je lubimy.

W zależności od preferencji smakowych można dużo powiedzieć o charakterze facetów. Na podstawie analizy wypowiedzi naszych znajomych oraz informacji zamieszczonych na forach internetowych sporządziłyśmy szczegółowy opis usposobienia mężczyzny w zależności od tego, jakie piwo lubi najbardziej.

Jesteście ciekawe, czego możecie spodziewać się po swoim facecie?

Zobacz także: Zwierzenia młodych mężatek

osobowość faceta

Fot. Thinkstock

Wojak

Pośród fanów Wojaka znajduje się wielu miłośników przyrody, sportu i życia z dala od zgiełku wielkiego miasta.  To zapaleni turyści, snowboardziści, narciarze, biegacze - wszyscy, którzy uwielbiają przygody na świeżym powietrzu, górskie wyprawy oraz kempingi. Podczas tych ostatnich najlepszym towarzystwem jest dla nich natura oraz Wojak. To typowe odludki, które trudno jest rozgryźć.

osobowość faceta

Fot. Thinkstock

Warka

Facet, którego ulubione piwo to Warka, uwielbia proste rozwiązania. Zwykle liczy w życiu na łut szczęścia i łatwą wygraną, a stara się unikać jakiegokolwiek wysiłku. Plusem bycia w związku z warkomaniakiem jest łatwość w obsłudze i prowadzeniu tego gatunku. To odpowiednia partia dla kobiet, które lubią dominować i mieć ostatnie słowo do powiedzenia.

osobowość faceta

Fot. Thinkstock

Żywiec

Żywiec to ulubione piwo fanów piłki nożnej. Wszyscy oni kochają sport, uwielbiają oglądać transmisje meczy w telewizji, siedzieć na trybunach i dopingować ulubioną drużynę na żywo, ale przede wszystkim przepadają za piciem Żywca w tym samym czasie. Jeżeli Twój facet zalicza się do tego grona, czeka Cię ciężkie życie – wieczna rywalizacja z jego dwoma największymi pasjami – piłką nożną i Żywcem.

osobowość faceta

Fot. Thinkstock

Królewskie

Fani Królewskiego to typowi konserwatyści, którym przyświeca hasło: `Bóg, Honor, Ojczyzna`. Oprócz tego uwielbiają Legię. Czy trzeba dodawać coś więcej?

osobowość faceta

Fot. Thinkstock

Lech

To solidny i dobry facet. Charakteryzuje się również miłym usposobieniem, taktem oraz ciepłem wewnętrznym. Miłośnicy Lecha zazwyczaj mają wielu przyjaciół i należą do rodzaju osób, do których inni idą po poradę. Podsumowując, to rodzinny facet o spokojnym usposobieniu. Marzy o nim wiele kobiet, a pozostali mężczyźni chcieliby być do niego choć trochę podobni.

MĘSKIM OKIEM: Co poglądy polityczne mówią o jego łóżkowym temperamencie?

osobowość faceta

Fot. Thinkstock

Tyskie

Miłośnik piwa Tyskie stara się być królem mężczyzn, facetem z prawdziwego zdarzenia, takim, co to musi wybudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. Przy tym wszystkim nie jest zbyt wybredny, nie użala się nad sobą, tylko brnie pod prąd, wychodzi naprzeciw przeszkodom zsyłanym przez los. Satysfakcjonuje go wiele rzeczy, ale najbardziej poczucie stabilności i posiadanie rodziny. Być może nie jest nadzwyczajny pod względem przebojowości, ale bywa bezkonkurencyjny w przypadku poszukiwania przez kobietę prawdziwej, życiowej ostoi. Wypijmy za miłośników Tyskiego!

Czy wszyscy podrywacze w Sieci kłamią?

osobowość faceta

Fot. Thinkstock

Żubr

W mężczyznach przepadających za Żubrem tkwi prawdziwa siła twórcza. To ulubione piwo aktorów, malarzy, tancerzy oraz wokalistów, generalnie ludzi ceniących rozrywkę i zapewniających ją. Fani Żubra lubią być w centrum uwagi i podobać się kobietom. To prawdziwi Don Juani. Wiedzą, jak dobrze się bawić, ale nie należą do obiboków. Ciężko pracują na realizację swoich marzeń i zawsze mają przy tym optymistyczne nastawienie. Są prawdziwą duszą towarzystwa.

Komentarze (15)

Ocena: 4.47 / 5
Arla (Ocena: 5) 04.03.2016 23:41
ja poproszę faceta ze zdjęcia, dla mnie może nawet z sokiem i przez słomkę pić :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2016 16:28
Dziewczyny, mam głupie pytanie. Jestem od niedawna z chłopakiem i wstydzę się mówić mu cokolwiek w sytuacjach intymnych... wiem, że powinnam, ale coś mnie blokuje. jak się "odblokować" i mówić mu o moich potrzebach?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2016 13:56
Pracuję w monopolu, co za tym idzie więcej się spodziewalam po tym artykule. Przedstawiono tylko koncernowe, najpopularniejsze jasne lagery, nie można było poszukać nieco informacji w necie i zamiast popularnych zlewek znaleźć przykładów prawdziwych piw?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2016 13:26
Wybaczcie ale wszystkie te piwa są bardzo podobne - jasne lagery. To w sumie tylko jeden rodzaj piwa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2016 13:02
Ja tam lubie Perłe i Desperadosa.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo