14 wyznań osób, które ZAWSZE SĄ SPOCONE

Oto wyznania ludzi, którym pot zamienił życie w koszmar.
14 wyznań osób, które ZAWSZE SĄ SPOCONE
Fot. Thinkstock
14.02.2016

Ludzie na całym świecie zmagają się z różnymi chorobami i przypadłościami. Na pewno pamiętacie historię opublikowaną niedawno na naszym portalu o człowieku-drzewie. Dwa dni temu natknęłyśmy się na forum internetowe, na którym ludzie wypowiadają się o problemie z wydzielaniem zbyt dużej ilości potu. Co prawda trudno porównywać ich wyznania z tym, co spotkało Abula Bajandara, ale nie można ich bagatelizować.

Przeczytajcie, jak wiele dramatu w naszym życiu może spowodować pot. Na szczęście niektórym ludziom nie brakuje poczucia humoru i ich wyznania można potraktować z lekkim przymrużeniem oka. Oczywiście tylko kilka przypadków, bo problem naprawdę jest poważny.

Anita

Tłuste grzywki są prawdziwe. Za każdym razem, kiedy byłam na tyle głupia, aby zrobić sobie taką fryzurę, musiałam ją myć dwa razy dziennie. Przypominała oleiste nogi pająka. Przynajmniej takim mianem określali ją znajomi ze szkoły.

Kamila

Książka`50 twarzy Grey’a` została napisana w oparciu o moje plamy potu. Jest ona następstwem `50 twarzy tkaniny wypaczonej z koloru i tworzącej potne cętki`.

nadmierna potliwość

Fot. Thinkstock

Sylwia

Pot na czole sprawia, że mój makijaż nigdy nie wygląda dobrze. Podkład ślizga się po mojej twarzy i razem z pudrem tworzy potne ciasto. Dlatego mam świadomość, że mogą pomarzyć o twarzy bez skazy.

Janek

Mój skóra wydziela tak dużo potu, że ludzie myślą, iż jestem chory. Zrozumcie, że nie. Po prostu pocę się jak świnia.

nadmierna potliwość

Fot. Thinkstock

Karolina

Karolina usłyszała kiedyś podczas kłótni z koleżanką: Nie jestem zbyt szczęśliwa, kiedy Cię widzę. To tak, jak zobaczyć spocony pasztet.

Kamil

Osoby, z którymi regularnie uczęszczam na siłownię dbają już o to, aby dać mi dodatkowy ręcznik, żebym mógł zwalczyć potwora potu.

nadmierna potliwość

Fot. Thinkstock

Klaudia

Nigdy nie mogę utrzymać mieszkania dłużej niż jeden sezon bez obracania go w śmierdzącą i paskudną mnie. Żegnaj mieszkanie w stylu Chanel. Było miło Cię poznać.

Zuzia

Jeżeli przez kilka godzin nosiłam kalosze, mogę je zdjąć tylko w zaciszu własnego pokoju. Wszystko przez smród z moich stóp. Wiecie, jak pachnie palona guma? Moje stopy wydają dziesięć razy gorszą woń.

Która GWIAZDA ma problemy z nadmierną potliwością? (ZDJĘCIA z różnych imprez!)

nadmierna potliwość

Fot. Thinkstock

Grzesiek

Spocone skarpetki są dowodem na to, że coś złego dzieje się ze światem. Przytoczę Wam pewną zabawną statystykę. `Stopy zawierają ponad 250.000 gruczołów potowych, które sprawiają, że wydziela się z nich ok. pół litra potu dziennie.` Pychota…

Diana

W lecie cieszę się na to uczucie, kiedy pot dosłownie spływa mi po tyłku. Obecnie mój organizm szaleje tak bardzo, że doświadczam tego uczucia o każdej porze roku.

nadmierna potliwość

Fot. Thinkstock

Weronika

Po 10 minutach ćwiczeń moja mata przypomina brodzik. Dosłownie tworzą się na niej kałuże i to jest mega obrzydliwe.

Nina

Kiedyś znajomy spytał się mnie, dlaczego posypałam się brokatem. To był mój `rozszczepiony` pot. Nie byłam w stanie wyczuć, czy on mówi to na serio. W każdym razie szybko się ulotniłam.

nadmierna potliwość

Fot. Thinkstock

Adam

Dotykasz mojej ręki na własne ryzyko, ponieważ przypomina bagno. Zawsze mówię napotkanym ludziom, że jestem chory, bo po doświadczeniu jednego kontaktu z moją dłonią, nikt nigdy nie chciał go powtórzyć. Niektórzy udawali nawet, że nie dostrzegają mojej wyciągniętej ręki. W sumie nie dziwię się im.

Michał

Te dziwne, ciemne kręgi na mojej koszuli to ślady potu. Wiem, że nie wyglądam wtedy słodko. Kiedy ludzie pytają się, co mi się stało, udaję, że nie wiem, o co chodzi. Prawda jest jednak taka, że bez dezodorantu zapakowanego do teczki czuję się nagi i bezbronny.

Jak wykonać makijaż, by nie spłynął z twarzy w ciągu upalnych dni?

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gia (Ocena: 5) 21.03.2016 20:04
U mnie problem z nad potliwością był na tyle duży ,trwał długo i zatruwał moje życie :( Dowiedziałam się o zabiegu Miradry (zrobiłam w ELite) , po którym efekty są trwale , teraz po wszystkim mogę normalnie funkcjonować.
odpowiedz
ss (Ocena: 5) 16.02.2016 00:52
niestety mam ten problem. Pocę się na twarzy i głowie. Nieważne czy lato czy zima. Wystarczy np że wejdę do autobusu i juz ze mnie cieknie.... Nawet sie pomalować nie można. Bylam u kilku lekarzy, każdy mnie zlał. Totalnie. Juz nie wiem gdzie mam sie z tym udać :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2016 12:21
Jasne, że można mądralo, i jakoś mi się nie wydaje żeby ci ludzie byli na tyle głupi i nie wpadli na taką idee! ! Nie zawsze wystarczy wizyta u lekarza o wszystko jest ok,nastepnym razem jak coś komentujesz to pomyśl 2,nie sorry lepiej 1000 razy, pozdrawiam nie pocąca sie niewiasto :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2016 10:54
a nie można iść, no nie wiem, na przykład do lekarza?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo