10 rzeczy, które zawsze powinnaś nosić w torebce!

Zajrzyj na naszą listę i dorzuć do swojej torby gadżety, o których piszemy.
10 rzeczy, które zawsze powinnaś nosić w torebce!
https://www.instagram.com/kenzas/
12.02.2016

Torebka to nasz kobiecy niezbędnik, bez którego nigdzie się nie ruszamy. Według niektórych, a zwłaszcza mężczyzn, można w niej znaleźć wszystko, począwszy od garści paragonów sprzed kilku miesięcy po produkty spożywcze. Czy w Twojej panuje porządek? Nawet jeśli tak, zastanów się, czy wszystkie przedmioty, które w niej leżą, są potrzebne. A może czegoś brakuje?

Sporządziłyśmy zestawienie rzeczy, które zawsze powinnaś nosić przy sobie, niezależnie od tego, czy idziesz na romantyczną kolację czy do pracy. Dzięki temu unikniesz wielu kłopotliwych sytuacji.

Pilniczek

Czy Tobie również bardzo często zdarza się słyszeć pytanie koleżanek o pilniczek? Nasze paznokcie w wielu sytuacjach są narażone na uszkodzenie i faktycznie bardzo często do niego dochodzi. Dzięki pilniczkowi możemy zniwelować powstały problem.

damska torebka

https://www.instagram.com/kenzas/

Pendrive

Często bywa potrzebny w pracy czy na zajęciach w szkole. Dzięki niemu możemy przenosić pliki, a także kopiować muzykę lub filmy od znajomych. 

Guma do żucia

Kiedy jemy na mieście i przez wiele godzin znajdujemy się poza domem, jest po prostu niezbędna. Chyba, że chcesz odstraszyć nieświeżym oddechem swoich towarzyszy i napotkanych po drodze ludzi.

damska torebka

https://www.instagram.com/kenzas/

Tampony

Tampony w torebce to podstawa. Bywa tak, że okres zaskakuje nas kilka dni wcześniej. Dlatego lepiej bądź przygotowana na taką niespodziankę. Tym bardziej, że miesiączka może pojawić się w sytuacji, kiedy będziemy w szkole, na uczelni czy w pracy. Natomiast prośba do znajomych o pożyczenie tamponu bywa zawsze kłopotliwą kwestią.

damska torebka

https://www.instagram.com/kenzas/

Długopis i notes

Często zdarza się, że będąc poza domem, musimy coś zapisać albo podpisać dokumenty. Długopis jest wtedy niezbędny. Notes również się przyda. Wszystkie adresy, notatki oraz kontakty lepiej trzymać razem. Dzięki temu niczego nie zgubisz.

damska torebka

https://www.instagram.com/kenzas/

Środki przeciwbólowe

Bóle menstruacyjne czy migrena mogą pojawić się w każdym momencie. Uporczywy ból przeszkadza podczas spotkań, w pracy, nie pozwala skupić się na nauce w szkole czy na tym, co ktoś do nas mówi. Jeżeli będziesz nosić przy sobie środki przeciwbólowe, unikniesz tego problemu.

damska torebka

https://www.instagram.com/kenzas/

Gumka do włosów

Nawet lakier i pianka do włosów nie są w stanie ujarzmić fryzury na cały dzień. Wiatr, deszcz i obecna w powietrzu wilgoć robią swoje – kosmyki są nastroszone i potargane. W tej sytuacji przydaje się gumka do włosów. Spięte pukle trzymają się zdecydowanie lepiej.

damska torebka

https://www.instagram.com/kenzas/

Powerbank

Bateria w telefonie potrafi paść w najmniej oczekiwanych sytuacjach, a nie zawsze przebywamy w miejscu z dostępem do kontaktu. Dlatego warto mieć przy sobie powerbank. Urządzenie na jakiś czas wybawi nas z kłopotu.

damska torebka

https://www.instagram.com/kenzas/

Grzebień

Nawet jeżeli będziemy pachnące i starannie ubrane, potargane włosy zepsują cały efekt i sprawimy wrażenie niechlujnych. Przed każdym spotkaniem zawsze dobrze jest wejść wcześniej do łazienki i zobaczyć, czy fryzura jest odpowiednio ułożona. Grzebień zażegna problem.

damska torebka

https://www.instagram.com/kenzas/

Agrafka

Czasami wystarczy jeden nieostrożny ruch i nasze ubranie zostaje naderwane. Wtedy często myślimy, jak bardzo przydałaby się agrafka. Jest nieduża, nie rzuca się w oczy, a z jej pomocą możemy zdziałać prawdziwe cuda. Dlatego nie powinno zabraknąć jej w Twojej torebce.

Komentarze (26)

Ocena: 4.65 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 23:02
a lusterko??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 17:37
Osoba, która napisała " komurkowy" -moje oczy krwawią!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 11:31
a gdzie chusteczki higieniczne i te mokre?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 09:43
o to cała lista : pilniczek, guma do żucia, pendrive, tampony, długopis i notes, środki przeciwbólowe, agrafka, gumka do włosów, grzebień, powerbank :)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 09:13
Kobietki, GAZ PIEPRZOWY. I to koniecznie ;) Najmniejsza buteleczka jest trochę większa niż szminka, ja noszę taką która mieści się w przegródce na telefon. Kosztuje 15zł i daje + 1000 do pewności siebie i bezpieczeństwa. Nie ważne czy idziemy sobie wsiową uliczką i jesteśmy narażeni na chociażby atak psa czy jesteśmy w mieście nocą lub wracamy do domu przez nieciekawe miejsca. Polecam, poczucie tego że nie jest sie całkowicie bezbronną jest bezcenne
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo