Geje pierwszy raz w życiu dotykają pochwę! Jak im się spodobała?

Młodzi homoseksualiści jeszcze nigdy nie byli tak blisko żadnej kobiety.
Geje pierwszy raz w życiu dotykają pochwę! Jak im się spodobała?
fot. zrzut ekranu YouTube / BriaAndChrissy
24.01.2016

Pamiętacie filmik, na którym lesbijki pierwszy raz w życiu dotykały męskie przyrodzenie? Przez zaledwie miesiąc obejrzało go ponad 24 miliony ludzi z całego świata. Niedoświadczone dziewczyny były zaskoczone, że penis jest taki przyjemny w dotyku, porusza się we wszystkie strony, a w konsystencji przypomina ciastolinę. Międzynarodowy przebój doczekał się kontynuacji.

I to nie byle jakiej! Tym razem odwrócono role. Młodzi geje mieli możliwość pierwszego bliskiego kontaktu z kobiecą pochwą. Nie tylko wzrokowego, ale także bardziej namacalnego. Jakie były ich wrażenia? Czy każdy z nich odważył się dotknąć damskiego przyrodzenia? Jedno jest pewne – to doświadczenie raczej nie wpłynęło na ich orientację seksualną, ale na pewno poszerzyło ich horyzonty.

Prawie 10 milionów widzów tego nagrania docenia odwagę ochotników.

 

pochwa

fot. zrzut ekranu YouTube / BriaAndChrissy

Mama urodziła mnie poprzez cesarskie cięcie, więc nigdy w życiu nie miałem bliskiego kontaktu z kobiecym łonem – wyznał jeden z nich.

Mam nadzieję, że kiedy włożę tam rękę, nie stracę palca! - martwił się inny młody gej.

Pomysłodawczynie tego cyklu twierdzą, że czas skończyć z tematami tabu i nierównością. Ich zdaniem mężczyzna, który opowiada o seksie jest dla większości prawdziwym facetem. Jeśli na to samo pozwala sobie kobieta – jest nazywana puszczalską. Zobacz całe video!

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 4.64 / 5
Anonim (Ocena: 1) 26.01.2016 10:03
Nie ma to jak rozkraczyć nogi i dawać wpychać paluchy w cip... komukolwiek, nie sądzę, aby ten "eksperyment" miał jakiekolwiek znaczenie, poznawcze, medyczne czy jakiekolwiek... Lepiej niech ta kobieta da im włożyć k... w ci... i zobaczy czy im stanie. Kretynizm, debilizm, świat schodzi na psy.
odpowiedz
Podpis...kto to pisał!? (Ocena: 5) 24.01.2016 20:34
POPRAWCIE TO! DOTYKAŁ (kogo?czego?|) POCHWY!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2016 10:32
A może niech sprawdza ,czy mozgi maja .
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2016 10:01
Szczerze, nie mam nic do homo, ale to media wlasnie robią im krzywdę. Wszedzie tylko o tym sie slyszy homo, homo. Skoro to takie normalne, to po co o tym bebnic wszedzie? Ostatnio widziałam artykul, ze jakas lesbijka została sołtysem, czy cos. Cały artykuł o jej seksualności. Serio? Co to ma wspolnego z pracą sołtysa? Nie zagladajmy innym do łożek, mnie to naprawdę nie interesuje kto z kim sypia, byle dobrze wykonywał swoja funkcję. Takie artykuły to zenada, a taki jak ten powyzej to juz w ogole/....
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2016 03:46
hah w sumie te filmiki odpowiedziały na pytanie ,które męczyło mnie od wielu lat. Jak reagują homoseksualiści na genitalia przeciwnej płci. Widać w ich oczach przerażenie, to musi być bardzo dziwne przeżycie dla takiej osoby.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie