Czego nie wypada robić KOBIECIE?

Są rzeczy, których kobiecie po prostu nie wypada robić. Sprawdź czy nie popełniłaś tego błędu!
Czego nie wypada robić KOBIECIE?
Fot. Thinkstock
16.01.2016

Pomimo tego, że panuje wolność obyczajów, a zasady dotyczące właściwego zachowania u kobiet znacznie się rozluźniły, niektóre z nich nadal będą postrzegane jako negatywne. Zwłaszcza przez płeć przeciwną. Wydaje Ci się, że będąc bardzo wyluzowaną, zaimponujesz otoczeniu? Niestety, mylisz się.

Oto kilka wskazówek, czego nie wypada robić dziewczynie. Pamiętaj, że o wiele łatwiej jest zepsuć wrażenie na temat swojej osoby niż je potem naprawić. Mamy nadzieję, że te zachowania nie dotyczą Twojej osoby…

Czy jesteś tą osobą, której wszyscy znajomi z Facebooka mają serdecznie dość?

Objadanie się

Te z nas, które oglądały lub czytały Przeminęło z wiatrem, na pewno pamiętają przestrogi niani głównej bohaterki, aby nie objadała się na przyjęciu. To prawda, że faceci lubią dziewczyny, które jedzą normalnie i nie podoba im się, kiedy podczas kolacji zadawalają się jedynie sałatką i szklanką wody. We wszystkim trzeba znać jednak umiar. Z pewnością zrobisz bardzo złe wrażenie, jedząc w miejscu publicznym bez opamiętania. Zamiast tego, idź za radą Mammy i najedz się wcześniej w domu.

kobieta

Fot. Thinkstock

Upijanie się

Pod tym względem mężczyźni są wyjątkowo konserwatywni. Ich zdaniem kobiecie po prostu nie wypada się upijać, nawet jeśli wydaje Ci się, że świetnie się razem bawiliście na imprezie. Co prawda facet nigdy nie powie Ci tego wprost (no chyba, że powtarza się to bardzo często, ale wtedy raczej możesz się z nim pożegnać), na pewno jednak pomyśli co trzeba i zapamięta.

kobieta

Fot. Thinkstock

Używanie wulgaryzmów

Podobnie ma się rzecz z przeklinaniem. Słowa na `k` i `h` nie brzmią dobrze nawet w ustach mężczyzn, a co dopiero w ustach kobiet. Oczywiście każdemu z nas czasami zdarza się zakląć i jest to zrozumiałe, ale lepiej przeklinać po cichu i nie przyzwyczajać się. Można wyładować nadmiar emocji w inny sposób. 

Polacy PRZEKLINAJĄ na potęgę! (Oto nasze ulubione wulgaryzmy...)

kobieta

Fot. Thinkstock

Siadanie w rozkroku

Ta pozycja jest zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn. Kobieta z klasą powinna zawsze siadać ze złączonymi nogami. Chyba nie musimy podpowiadać, że w innym przypadku może to nasuwać dwuznaczne skojarzenia. Sądzimy, że każda z Was wolałaby tego uniknąć.

kobieta

Fot. Thinkstock

Zapraszanie faceta na randkę

W tej kwestii zdania są podzielone, ale większość osób, które spytaliśmy o zdanie, uważa, że to jednak mężczyzna powinien wyjść z inicjatywą. Dlatego nie sugeruj się wskazówkami z różnego rodzaju poradników i pod tym względem nie idź z duchem czasu. Pamiętaj, że faceci lepiej czują się w woli łowcy niż króliczka.

kobieta

Fot. Thinkstock

Wysyłanie nagich fotek

Można powiedzieć, że nasze życie powoli przenosi się do sfery wirtualnej, zwłaszcza miłosne. Dzięki niej stajemy się odważniejsi. Niektóre dziewczyny czują jednak nadmiar odwagi. Faceci, których spytaliśmy o zdanie, zdradzili nam, że są zasypywani przez rozmówczynie zdjęciami. Bardzo często kobiety są na nich mocno roznegliżowane, a inne zupełnie nagie. Oczywiście mężczyźni nie mają nic przeciwko, ale pamiętaj, że od razu przypinają Ci odpowiednią łatkę. Rzecz jasna takie zachowanie jest źle widziane również w odniesieniu do nich.

kobieta

Fot. Thinkstock

Oświadczanie się mężczyźnie

Niestety, ale zdarzają się przypadki kobiet, które znudzone czekaniem oświadczają się facetowi albo poważnie się nad tym zastanawiają. Jeśli należysz do ostatniej grupy, szczerze odradzamy podobny pomysł. Nie wierzysz? Spytaj jakiegoś zaufanego mężczyznę. Akurat pod tym względem wszyscy faceci są zgodni, nawet jeśli nie przyznają tego otwarcie. Pomyśl raczej nad szczerą rozmową, bez wyrzutów, pretensji… i oświadczyn.

Komentarze (16)

Ocena: 4.5 / 5
inferno (Ocena: 5) 18.01.2016 18:05
Sama dużo przeklinam i jakoś i to pasuje - to też trzeba umieć ;) Jeśli chodzi o nagie fotki to nie rozumiem...? Wiadomo, że nie powinno się wysyłać każdemu, ale robienie sobie takich sesji z facetem to przecież nic złego. Chociaż mój facet akurat się nimi czasem chwali, co mnie trochę zaskoczyło, gdy się dowiedziałam, no ale tylko pokazuje, a nie wysyła ;p Wspólna pornografia może naprawdę nakręcać, ale co kto lubi
odpowiedz
RP (Ocena: 5) 17.01.2016 21:36
Może faktycznie dziewczynie nie do końca wypada przeklinać jak szewc (jak niektóre dresiary - gimbusiary) czy gdzieś na przyjęciu się upić w trupa, ale nikt nie jest idealny, każdemu się czasami zdarza. Chciałam kiedyś odpędzić od siebie niechcianego adoratora. Spotkałam się z nim raz. Zachowywałam się totalnie tak, jak "nie wypada". Kopcenie papierosów, bluzgi, cuda wianki... Osiągnęłam zupełnie przeciwny efekt. Jeszcze bardziej lgnął do mnie. Wszystko zależy od faceta.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2016 18:23
Kobiecie nie wypada robić tylko jednej rzeczy - ulegać takim idiotycznym artykułom, które próbują jej dyktować, co może lub nie może robić. Co za chora mentalność...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2016 23:34
h?
zobacz odpowiedzi (1)
anonim (Ocena: 5) 16.01.2016 19:36
przeczytalam tylko tytul i musze to skomentowac - bede robic co chce i nikt mi nie bedzie mowic ze nie powinnam bo jestem kobieta.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo