One zostały celebrytkami w 2015 roku!

Życie gwiazdy showbiznesu jest bardzo kuszące, dlatego co roku pojawiają się kolejne kandydatki na celebrytki.
One zostały celebrytkami w 2015 roku!
https://www.instagram.com/sarsa_markiewicz/ & http://fitdevangel.blogspot.com
01.01.2016

Renata Kaczoruk

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego stała się w ostatnich miesiącach jedną z najpopularniejszych celebrytek. Renata Kaczoruk podkręca zainteresowanie swoją osobą, ponieważ jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie chętnie publikuje odważne zdjęcia. Na jednym z nich stoi naga, przysłaniając się tylko balonami.

Młoda kobieta nie unika również polityki. W wyborach prezydenckich aktywnie wspierała Bronisława Komorowskiego, a w grudniu media obiegły zdjęcia przedstawiające ją w objęciach Wojewódzkiego na marszu w obronie demokracji. „PANIE PREZESIE!!! Są rzeczy, których pan nigdy nie pokona!!!!!!” – podpisał fotkę Kuba, który w sierpniu oświadczył się na Facebooku swojej dziewczynie. Opublikował zdjęcie kapsla z napisem „Wyjdziesz za mnie?”. Renata odpowiedziała: „Yes, I do”.

Magdalena Ogórek

Jeszcze na początku 2015 r. urodziwa blondynka nie była powszechnie znana, pojawiała się bowiem tylko sporadycznie w telewizji występując w roli ekspertki specjalizującej się w historii kościoła. Wszystko zmieniło się, gdy SLD przedstawiło Magdalenę Ogórek jako kandydatkę na prezydenta Polski. Choć w wyborach zebrała zaledwie 2,4 proc. głosów, zdobyła ogromną popularność. Zaczęła bywać na rozmaitych imprezach, dostała propozycję udziału w „Tańcu z gwiazdami”, a media śledzą jej każdy krok, opisując wyszukane kreacje czy szpilki Valentino warte 3 tys. zł.

Ostatnio pojawiają się spekulacje na temat rzekomego związku Ogórek z dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym Bartoszem Weglarczykiem, który – według „Super Expressu” – zamierza poprosić ją o rękę. Umieścił w internecie zdjęcie pierścionka zaręczynowego od Tiffany’ego i napisał: „Mój plan na przyszły rok. Skoro piszę o nim w Wigilię, to znaczy, że się powiedzie. Trzymajcie kciuki”. Problem w tym, że Ogórek ma… męża, Piotra Mochnaczewskiego.

Sarsa

https://www.instagram.com/sarsa_markiewicz/

Sarsa

„Ja nie widzę różnicy pomiędzy Sarsą a jogurtem. Myślę, że jej teksty bardzo ładnie oscylują w nazewnictwie grafomania” – skomentował w programie „Na językach” DJ Adamus. Choć popularny juror show „Twoja twarz brzmi znajomo” nie jest odosobniony w swojej opinii, trudno zaprzeczyć, że Marta Markiewicz jest jednym z największych odkryć muzycznych 2015 r.

26-latka wystąpiła w piątej edycji „The Voice of Poland” i dotarła do półfinału, by nagle zrezygnować z udziału w programie. Jak się później okazało, negocjowała wówczas kontrakt z wytwórnią płytową, czego efektem był album „Zapomnij mnie” zawierający wielki przebój „Naucz mnie” – według zestawiania Radia Open FM najchętniej słuchaną polską piosenkę w 2015 roku. Sarsa chętnie bywa na rozmaitych imprezach, gdzie wyróżnia się fryzurą z dwoma koczkami na czubku głowy zwanymi „sarsorogami”.

Maja Hyży

Fot. ONS

Maja Hyży

Polska poznała ją, gdy razem z mężem – Grzegorzem Hyżym, doszła do półfinału trzeciej edycji programu „X Factor”. Ten sukces okazał się jednak „gwoździem do trumny” małżeństwa. Po rozwodzie Grzegorz związał się z Agnieszką Popielewicz, natomiast Maja stara się podtrzymywać zainteresowanie mediów ujawnianiem szczegółów życia osobistego. W minionym roku młoda wokalistka bardzo często gościła w kolorowej prasie czy plotkarskich portalach, na przykład żaląc się, że eskmąż płaci jej zbyt niskie alimenty na synów – 3-letnich bliźniaków. 

„Chcę, żeby Grzegorz wiedział, że ja nie walczę o dobre życie dla siebie. Chcę tylko dobrego życia dla jego synów. Skoro on sam żyje na wysokim poziomie, to dlaczego nie dba o to, by jego dzieci także miały godny start?” – pytała na łamach „Twojego Imperium”. Na szczęście udało im się dogadać. Jak ujawnił magazyn „Flesz”, w zamian za podwyżkę alimentów Maja musiała obiecać Grzegorzowi, że nie będzie więcej rozmawiać z mediami na jego temat.

Miriam Shaded

https://twitter.com/miriam_shaded

Miriam Shaded

29-letnia córka Syryjczyka i Polki stała się gwiazdą plotkarskich mediów w czasie kampanii przed wyborami parlamentarnymi. Wcześniej Miriam Shaded była znana tylko jako szefowa Fundacji Estera, która walczyła o sprowadzenie do Polski chrześcijańskich uchodźców-chrześcijan. Jednak już po kilku kontrowersyjnych, antyislamskich wystąpieniach publicznych kandydatka partii KORWiN zyskała ogromny rozgłos. Choć Miriam nie dostała się do sejmu, wciąż budzi zainteresowanie. Media zamieszczają jej zdjęcia z zakupów czy jazdy rolkami po parku. Ujawniono również, że na początku 2015 r. startowała w konkursie Miss Egzotica, ale została z niego wyrzucona, ponieważ – według organizatorów – „wprowadzała ferment, roszczeniową postawę, okazywała pogardę wobec innych osób”.

„To absolutna nieprawda i pomówienie. Sama zrezygnowałam z konkursu, bo nie zgadzałam się ani z wartościami, ani z przesłaniem” – skomentowała Miriam w „Fakcie”.

Rozalia Mancewicz

https://www.instagram.com/rozamance/

Rozalia Mancewicz

O zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2010 długo nie było nic słychać. Pomagała rodzicom prowadzić gospodarstwo agroturystyczne, a po zakończeniu studiów planowała wyjechać do Australii. Jednak w ostatnich miesiącach o Rozalii Mancewicz znów zrobiło się głośno. Wiosną 2015 r. była jedną z gwiazd programu „Celebrity Splash!”. „Gdy dostałam propozycję występu, nieźle się przestraszyłam, bo nie umiałam pływać. Ale już się nauczyłam. To jest właśnie plus tego, że się zgodziłam, bo pokonałam swój lęk przed wodą i bardzo się z tego cieszę” – opowiadała w „Fakcie”.

Od tego czasu Rozalia zaczęła bywać na imprezach i pozować na ściankach, często w towarzystwie dwóch, równie urodziwych, sióstr. Kilka tygodni temu serwis Globmiss poinformował, że modelka spodziewa się dziecka. Poród planowany jest na wiosnę 2016 roku.

Aniela Bogusz

Fot. http://fitdevangel.blogspot.com

Aniela Bogusz

„Naszym planem jest podbój świata. Na pewno nie zatrzymamy się w polskim show biznesie” – zapowiada jedna z dwóch sióstr Bogusz znanych w internecie jako duet FitDevAngel. Ich działalność łączy w sobie elementy „szafiarstwa” oraz promocji zdrowego stylu życia, jednak Aniela Bogusz zyskała popularność przede wszystkim dzięki półnagim zdjęciom i kontrowersyjnym wpisom dotyczącym sfery seksualnej. Opowiada o uzależnieniu od wibratora albo opisuje szczegóły kobiecego wytrysku.

„Jestem teraz w trakcie pisania pierwszej książki. Na pewno w swoim życiu wydam kilka bestsellerów. To jest mus. Mam do opowiedzenia niesamowicie dużo kontrowersyjnych i ciekawych historii, więc to na pewno będą bestsellery” – zapowiada Aniela Bogusz.

RAF

Marcelina Zawadzka

Fot. ONS

Marcelina Zawadzka

Zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011 długo czekała na swoje „pięć minut sławy”, ale w ostatnich miesiącach nadrabia zaległości. Zaczęło się od występu w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie, u boku Rafała Maseraka, dotarła do półfinału. Od tego momentu telewizyjna kariera Marceliny Zawadzkiej nabrała rozpędu, urodziwa blondynka pojawiła się w programie „Przygarnij mnie”, gościnnie występowała w świątecznym wydaniu „Familiady” czy jednym z odcinków „Hell’s Kitchen”, aż w końcu zaproponowano jej prowadzenie „Pytania na śniadanie”.

Marcelina Zawadzka coraz częściej pojawia się plotkarskich mediach, które spekulują m.in. czy była „misska” zdecyduje się na rozbieraną sesję dla męskiego magazynu. „Nie wiem, jakie pieniądze musieliby mi zapłacić, żebym czuła się z tym dobrze. Chciałabym wyjść z tego stereotypu, że miss, blondynka, nie ma nic do powiedzenia i że się rozbierze. Nie chciałabym, aby ludzie oceniali mnie, kierując się tylko tym, jak wyglądam” – przekonuje w rozmowie z Newserią.

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2016 18:00
pustaki
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo