O co najczęściej pytałyśmy wujka Google w 2015 roku?

Co to jest Kylie Jenner Challenge, jak zrobić francuski warkocz i do czego służy kettlebell... Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz poniżej!
O co najczęściej pytałyśmy wujka Google w 2015 roku?
Fot. Thinkstock
28.12.2015

Zgodnie z tym co mówi Google, to właśnie na poniższe pytania w 2015 roku najczęściej szukaliśmy odpowiedzi w wyszukiwarce. Dotyczą one głównie urody i fitnessu, a także ograniczają się do najnowszych  trendów, które w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy podbiły świat. Nie mogło zabraknąć w nich inspiracji najpopularniejszą nastolatką w mediach, czyli Kylie Jenner.

O co pytałyśmy wujka Google i jakie są odpowiedzi na nurtujące nas pytania? 

Jak zrobić Kylie Jenner Challenge?

Kylie Jenner Challenge to straszny trend, który opanował nastolatki w social mediach. Polegał na zaciąganiu ustami kieliszka, szklanki lub korka, tak żeby optycznie powiększyć wargi. Z reguły kończył się dramatem w postaci sińców dookoła ust.

wyszukiwarka google

Fot. Thinkstock

Co to jest kettlebell?

To przyrząd służący do ćwiczeń, przypominający czajnik. Stąd jego nazwa. Świetnie sprawdza się przy ćwiczeniu mięśni nóg i pośladków. Zwłaszcza przy przysiadach!

wyszukiwarka google

Fot. Thinkstock

Co to są wypełniacze do ust?

To najczęściej specyfiki na bazie silikonu wstrzykiwane w usta, by stały się one pełniejsze.

Więcej podobnych artykułów na BOSKA.PL

wyszukiwarka google

Fot. Thinkstock

Jak usunąć hybrydowy lakier do paznokci?

Na szczęście to bardzo prosty zabieg. W drogerii musisz nabyć specjalny zmywacz przeznaczony do lakierów hybrydowych. Następnie nasączasz nim wacik, nakładasz na paznokieć i zawijasz całość w folię aluminiową. Zostawiasz na 10 minut, odwijasz i delikatnie drewnianym patyczkiem usuwasz pozostałość po lakierze.

wyszukiwarka google

Fot. Thinkstock

Jak zrobić warkocz francuski?

Prosty tutorial step by step możecie znaleźć na YouTube wpisując: Warkocz Francuski krok po kroku. Możecie też obejrzeć, jak Chris Pratt o tym opowiada. To dużo zabawniejszy pomysł (link do filmiku tutaj).

 

wyszukiwarka google

Fot. Thinkstock

Jak pozbyć się ogromnego pryszcza?

Sugerujemy zostawić to kosmetyczce. Samodzielne wyciskanie pryszczy może prowadzić do infekcji i nasilenia problemu trądziku.

wyszukiwarka google

Fot. Thinkstock

Jak nadać skórze blask?

Po pierwsze - zdrowe odżywianie i dużo wody, po drugie - odpowiednia pielęgnacja, po trzecie - jeśli szukasz natychmiastowego efektu, sięgnij po rozświetlacz i nałóż go na górnej partii kości policzkowych.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo