Oto najgorszy dzień, w jaki możesz obchodzić urodziny. Zapomnij o imprezie i prezentach!

Znamy też najlepszy, który gwarantuje dobrą zabawę i górę upominków.
Oto najgorszy dzień, w jaki możesz obchodzić urodziny. Zapomnij o imprezie i prezentach!
fot. Thinkstock
18.12.2015

Wszelkiej maści specjaliści od astrologii i przewidywania przyszłości twierdzą, że data urodzenia ma ogromne znaczenie dla naszego życia. Zupełnie inny charakter mają osoby urodzone w styczniu, a inaczej zachowują się ci z października. Co innego czeka urodzonego latem, a jeszcze co innego osobę, która przyszła na świat jesienią. Możesz w to wierzyć lub nie, ale jedno nie ulega wątpliwości – miesiąc narodzin ma wpływ na to... jak będziesz świętować urodziny przez całą resztę życia.

Skąd taki wniosek? Sprawdziła to jedna z brytyjskich sieci kwiaciarni, która poprosiła swoich klientów o ocenę własnych urodzin. Ponad 2000 ludzi wskazało konkretną datę i jak celebrują ten dzień każdego roku - czy organizują imprezę, ilu gości się na niej zjawia i czy są zadowoleni z prezentów. W ten sposób udało się ustalić najlepszy i najgorszy dzień urodzin.

Sprawdź, czy Ciebie też to dotyczy!

data urodzenia

fot. Thinkstock

Najgorszy dzień na urodziny: 16 grudnia

 

Ankietowani jednoznacznie uznali, że urodziny w grudniu to wyjątkowy pech. Nie mają możliwości zorganizowania imprezy, bo i tak nikt by na nią nie przyszedł. Bliscy myślą już o świętach. Grudniowi jubilaci bardzo rzadko otrzymują prezenty urodzinowe, a jeśli już, to zapakowane w świąteczny papier. Nie bez powodu – upominek traktowany jest jako prezent pod choinkę i kolejnego już nie będzie.

Szczególnie narzekają ci urodzeni 16 grudnia, bo do Bożego Narodzenia jest już bardzo blisko. Ludzie nie mają czasu ich odwiedzić, a na dodatek zdążyli już wydać wszystkie pieniądze.

data urodzenia

fot. Thinkstock

Najlepszy dzień na urodziny: 28 lipca

 

Świętowanie urodzin latem to zdaniem większości ankietowanych same zalety. Pogoda sprzyja imprezowaniu, ludzie są bardziej uśmiechnięci, a przez to także hojni. W lipcu każdy znajdzie chwilę czasu, aby cię odwiedzić. Jeśli dobrze pójdzie, impreza może się przedłużyć, bo w wakacje pozwalamy sobie na zdecydowanie więcej.

Dlaczego konkretnie 28. dzień tego miesiąca? Jest blisko wypłaty, więc rodzina i znajomi nie będą oszczędzać na prezencie dla nas.

Jesteście zadowolone ze swojej daty urodzin?

Polecane wideo

Komentarze (31)

Ocena: 4.26 / 5
December Girl (Ocena: 5) 23.12.2015 16:00
Ja mam urodziny 26 grudnia i nie narzekam. Ten artykuł to jedna wielka bzdura. Nigdy nie zdarzyło się, żebym dostała jeden prezent, albo nikt nie przyszedł na imprezę urodzinową.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 21.12.2015 01:43
Haha 16 a co mają powiedziec urodzeni w wigilię lub święta ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2015 21:34
16 grudnia? a 1.11?:))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 19.12.2015 21:26
Moja bratanica urodziła się 17 grudnia i jakoś z tego powodu nie cierpi.
odpowiedz
b. (Ocena: 5) 19.12.2015 20:13
ale głupoty...a nikt nie pomyślał o Święcie Zmarłych? to dopiero grobowa impreza
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie