27-latka kupiła 300 prezentów dla swoich dzieci i rozpętała burzę! Przesadziła?

Internauci zarzucają jej, że w ten sposób kupuje sobie miłość dzieci.
27-latka kupiła 300 prezentów dla swoich dzieci i rozpętała burzę! Przesadziła?
fot. zrzut ekranu instagram.com/thebossmum27
17.12.2015

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko kilka dni, więc czas najwyższy pomyśleć o upominkach dla najbliższych. Tak jak bohaterka tej historii, która przez wiele miesięcy odkładała pieniądze na świąteczne prezenty, a kiedy przyszło co do czego, kupiła ich... kilkaset. Później pochwaliła się tym na Instagramie, czym rozpętała prawdziwą burzę. Od anonimowych internautów dowiedziała się, że jest fatalną matką.

Emma Tapping jest szczęśliwą żoną i mamą trójki pociech – córek w wieku 13 i 9 lat oraz 19-miesięcznego synka. Pierwsze z nich urodziła mając 14 lat (!). Prezenty pod choinkę gromadziła już od początku tego roku, aby w grudniu sprawić swoim najbliższym radość. Teraz, zamiast się z tego cieszyć i czekać na święta, czyta nienawistne komentarze na swój temat.

Zdjęcie przedstawiające górę prezentów, które zasłaniają niemal całą choinkę, szybko obiegło Internet.

 

 

prezenty pod choinkę

fot. zrzut ekranu instagram.com/thebossmum27

Fotografia, która pierwotnie została opublikowana na Instagramie 27-latki szybko zaczęła żyć własnym życiem. Została udostępniona tysiące razy wraz z opisem „Już czas dla wszystkich materialistycznych rodziców, którzy konkurują ze sobą w liczbie prezentów, jakie otrzymają ich dzieci i chwalą się tym na Facebooku. Pamiętaj, że niektórzy nie mogą liczyć na taką hojność!”.

Komentatorzy natychmiast osądzili młodą mamę trójki pociech, zarzucając jej, że w ten sposób zakłamuje prawdziwy sens świąt i... upominkami próbuje kupić sobie miłość rodziny. - Dowiedziałam się, że jestem próżna i mam rozpieszczone dzieci. Jestem w szoku, że obcy ludzie potrafią tak łatwo i brutalnie oceniać innych. To, co kupuję dla moich bliskich, to wyłącznie moja sprawa – przekonuje w rozmowie z „Daily Mail”.

Brytyjka została oskarżona o płacenie dzieciom za ich miłość.

 

prezenty pod choinkę

fot. zrzut ekranu instagram.com/thebossmum27

Emma Tapping jest już gotowa na Boże Narodzenie. A Ty?

 

prezenty pod choinkę

fot. zrzut ekranu instagram.com/thebossmum27

Dla młodej Brytyjki góra prezentów to już tradycja. Tak wyglądało jej świąteczne drzewko 3 lata temu.

 

prezenty pod choinkę

fot. zrzut ekranu instagram.com/thebossmum27

Pod świątecznym drzewkiem (a raczej na nim, bo góra upominków niemal zasłania choinkę) znalazło się 300 prezentów. W tym dokładnie po 85 dla każdego z trójki dzieci i 55 dla męża. Za wszystkie, a kupowane były od początku tego roku, Emma zapłaciła ok. 1500 funtów, czyli równowartość niemal 9 tysięcy złotych. 

Moje dzieci wiedzą, co jest dobre, a co złe. Zawsze doceniają wszystko, co dostaną i rzadko o cokolwiek proszą. Udało nam się zaoszczędzić, bo nie jeździmy na egzotyczne wakacje, więc wolne środki zainwestowałam w prezenty – tłumaczy 27-latka, która nie widzi w tym nic złego. Młoda mama twierdzi, że uczy swoje pociechy oszczędności. Kiedy córka zniszczyła swój telefon, musiała zaoszczędzić z kieszonkowego na nowy.

Rozumiecie tę aferę?

 

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 4.91 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2015 11:28
Ja też prubuję ale cyrklem mi nie wychodzi chodzę do psychologa ale nic nie zuważa to mi pomaga
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2015 18:22
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 66314trzy828
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2015 10:09
A skąd taka wiedza? Zapewne od sąsiadki? :D Śmieszy mnie ta ludzka zawiść i zazdrość.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2015 10:08
P**ilot jak zawsze się nie popisał. Te 300 prezentów nie było dla dzieci, a dla całej pięcioosobowej rodziny. Kobieta kupowała cały rok na promocjach i wyprzedażach, wudała 1500 funtów. 300 funtów na osobę, przeciętna angielska rodzina wydaje więcej na świąteczne prezenty. Do tego nie siedzi w domu na socjalu, jak tu już niektóre zazdrosne Polki wymyślają. Kobieta ma pracę i zarabia przyzwoite pieniądze. Wszystko to było pokazywane w angielskiej telewizji, a jak ktoś chce, to znajdzie o tym w internecie. Prawdziwe informacje, a nie tanią sensację z p**ilota. Uważam, że kobieta postąpiła mądrze i oszczędnie. A członkowie rodziny mieli mega radość.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2015 22:15
Smutne jest to że mam 26 lat i nigdy nie dostałam prezentu na święta. Na mikołaja dostawałam zawsze skarpetki plus kakao/herbatę, 8 grudnia mam urodziny nie dostawałam prezentów bo przecież był mikołaj, a na święta nie dostawałam bo przecież w tym miesiącu był mikołaj i urodziny. Moi rodzice nie byli biedni. Mam młodszą sporo siostrę i obdarowuje ją tym co chce dostać , nie chce żeby się czuła gorsza od innych. Zawsze kupuje jej i mamie prezenty, ale moja mama zawsze udaję zaskoczoną i oczywiście nic dla mnie nie ma, lubię dawać coś od siebie ale chciałoby się kiedyś poczuć ważną. Mam 26 lat nigdy nie miałam faceta, nie ma już chyba dla mnie nadziei na lepsze życie. Pamiętajcie, że nieraz mała drobnostka może spowodować wielką radość.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie