Powiększ piersi, zmywając

Naturalny sposób na ujędrnienie i powiększenie biustu, dla wszystkich amatorek czystości.
Powiększ piersi, zmywając
09.03.2009

Wyniki badań niemieckich naukowców, które przytoczył „Super Express”, należy traktować z przymrużeniem oka, ale może jest w nich ziarnko prawdy. Według nich, zmywając, powiększamy piersi. Wykonując ruchy przy szorowaniu brudnych talerzy czy szklanek uruchamiamy mięśnie znajdujące się na żebrach i połączone z piersiami za pomocą tkanki łącznej. Mają one bezpośredni wpływ na wygląd oraz kształt biustu.

Tabloid cytuje fizjoterapeutę, który potwierdza teorię niemieckich naukowców. Jego zdaniem, najważniejsza jest systematyka i odpowiednie, okrężne ruchy. Po osiągnięciu pożądanego efektu należy cały czas wykonywać ćwiczenia, aby piersi nie opadły i nie zwiotczały.

Z testów niemieckich naukowców wynika, że zmywanie powiększa i ujędrnia biust. Nie wiadomo jednak, po jakim czasie można zobaczyć pierwsze widoczne zmiany i czy wykonując różnego rodzaju ruchy, można modelować kształt piersi.

Zobacz także:

Jak nauczyć dziecko sprzątać?

Czas na generalne porządki!

Polecane wideo

Komentarze (211)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2013 11:56
też byłam u Osucha fajnie mi zrobił biuścik, nie jest za duży, wygląda naturalnie a to jest najważniejsze. Może mycie naczyń nie pomaga, żeby mieć większe piersi, ale na pewno jakieś mięśnie ćwiczy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2013 13:51
haha jakby to była metoda to ja bym miała wielki biust a nie mam więc raczej nie mam. Widziałam te programuy na YT, moja koleżanka była nawet u doktora Osucha mówiła, że jest super specjalistą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2012 21:37
Oj kobiety, zadna bzdura, tylko do garów :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2012 12:43
cos mi się nie chce w to wierzyć :D ale grunt to poprawić samopoczucie kobietom podczas sprzątania ;) zainteresowanym powiększaniem biustu polecam obejrzeć programy z doktorem Osuchem, od niego można się znacznie więcej dowiedzieć na ten temat, w końcu to chirurg plastyk.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2012 13:20
hm... na pewno prawidłowa postawa w trakcie zmywania i odpowiednie zmywanie (jakie?) wpływają na mięśnie podtrzymujące biust, mogą więc moim zdaniem wpłynąć na wygląd piersi, ale czy w związku z tym warto zatrudniać się na zmywaku? kheh, nie sądzę, zresztą są lepsze sposoby, ja wybieram zioła tzn. tabsy ziołowe takie jak te poWiekszeniepiersi.com.pl, one na pewno działają no i zmywanie można zostawić zmywarce
odpowiedz

Polecane dla Ciebie