Zdjęcia zaręczynowe tej 19-latki obiegły cały świat! Kim jest jej wybranek?

Jedno jest pewne - to będzie naprawdę smaczny związek.
Zdjęcia zaręczynowe tej 19-latki obiegły cały świat! Kim jest jej wybranek?
08.11.2015

Lata mijają, a Ty wciąż sama? Kolejne koleżanki ogłaszają na Facebooku swoje zaręczyny, pozują ze świeżo poślubionymi mężami, ciążowymi brzuchami i odnotowują każdy przełomowy moment w życiu upragnionego maluszka? Trudno nie ulec wrażeniu, że coś przegapiłaś i prędko nie nadrobisz tych zaległości. Każda kolejna informacja i zdjęcie szczęśliwej pary to cios dla singielki z przypadku.

Ale nie dla niej! Poznajcie Nicole Larson, która postanowiła wyprzedzić tok wydarzeń. Nie czekając na pierwsze wieści o oświadczynach i poczęciach wśród swoich znajomych, jako pierwsza opublikowała na Facebooku zaręczynowe zdjęcia. Nie przeszkodził jej w tym nawet fakt, że nigdy nie miała i wciąż nie ma chłopaka.

Musimy przyznać, że jej wybranek prezentuje się wyjątkowo apetycznie...

zaręczyny z pizzą

19-latka z Kanady długo zastanawiała się nad tym, komu tak naprawdę może zaufać i z kim łączy ją bezgraniczna miłość. Wreszcie doszła do wniosku, że nigdy nie zawiodła się na swojej ulubionej pizzy i to właśnie z nią chce dzielić najszczęśliwsze chwile w życiu. Wybrała najlepiej, jak tylko mogła, o czym świadczy ponad 18 tysięcy polubień niezwykłego albumu ze zdjęciami i udostępnienie go przez 40 tysięcy internautów.

Chciałam rozładować emocje i sparodiować zdjęcia innych par. Przede wszystkim dlatego, że wciąż jestem singielką. Wybrałam pizzę, bo ta nigdy mnie nie zawiedzie – wyznaje Nicole.

Galeria stała się międzynarodowym hitem, ale zanim ktokolwiek zwątpi w zdrowy rozsądek nastolatki, warto zapoznać się z jej kolejnymi słowami.

zaręczyny z pizzą

Wszyscy czują się zmuszeni do znalezienia partnera, a to wcale nie takie proste. Chciałam pokazać osobom w takiej sytuacji, jak ja, że radość może dać nam wiele innych rzeczy. Jeśli to chłopak – wspaniale! Jeśli humor poprawi ci pudełko ulubionej pizzy – nie ma w tym nic złego. Liczy się efekt, czyli dobry nastrój – przekonuje Nicole.

I takie podejście do życia należy pochwalić. Młoda Kanadyjka kilkoma zdjęciami rozładowała napięcie, jakie towarzyszy wielu z nas. Dosyć presji i desperacji. Czas na chwilę przyjemności.

zaręczyny z pizzą

19-letnia Nicole Larson zaręczyła się z pizzą

zaręczyny z pizzą

19-letnia Nicole Larson zaręczyła się z pizzą

zaręczyny z pizzą

19-letnia Nicole Larson zaręczyła się z pizzą

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.13 / 5
Anonim (Ocena: 2) 10.11.2015 01:19
Pizza hut? Przecież to placek a nie pizza... A zdjęcia idiotyczne. Jak i całe zamieszanie wokół tego "święta". Może ja nienormalna jakaś jestem, ale o zaręczynach dowiedziała się nasza rodzina i przyjaciele. A nie cały świat...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2015 20:17
smutne :D
odpowiedz
EWIK (Ocena: 5) 09.11.2015 16:10
To musi być prawdziwa miłość :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2015 18:09
pizza jej odpowiedziała?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2015 11:00
Taaa a jedzac tyle pizzy napewno bedzie jej latwiej znalezc chlopa....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie