Nie zgadniesz, co uwieczniono na tych zdjęciach! To nie tylko piękne widoczki, ale... (OHYDA?)

Panowie kolejny raz zaskoczyli. Żeby zrobić takie zdjęcie, trzeba ściągnąć spodnie.
Nie zgadniesz, co uwieczniono na tych zdjęciach! To nie tylko piękne widoczki, ale... (OHYDA?)
27.10.2015

Nie ma nic lepszego, niż piękny widok w środku ciężkiego dnia. Wystarczy spojrzeć na cudowną scenerię, by choć na chwilę się zatrzymać i zapomnieć o kłopotach. Kiedy patrzymy na malownicze pejzaże, najchętniej od razu byśmy się tam przeniosły. Nad morze, w góry, na pachnącą łąkę... Ale coś tutaj nie gra. Całość kompozycji psuje niezidentyfikowany i włochaty obiekt

Może się wydawać, że to przypadek, błąd popełniony przez kiepskiego fotografa, palec na obiektywie. Wystarczy się go pozbyć i wszystko będzie dobrze. W rzeczywistości właśnie o to chodziło. To dziwne coś u góry każdej fotografii nie jest przeoczeniem, ale celowym zabiegiem. Zanim powiemy Wam co to, spróbujcie się skupić i odgadnąć.

Podpowiadamy, że ma to coś wspólnego z płcią przeciwną.

 

jądra

Zdjęcia pochodzą z niezwykłego bloga o nazwie Nutscapes. Jego autor twierdzi, że pomysł na tego typu przedsięwzięcie zrodził się całkiem przypadkiem. Zwiedzał wtedy Nową Zelandię i zapragnął jeszcze bardziej zbliżyć się do natury. Nie zastanawiając się nad konsekwencjami, chwycił za aparat i ustawił go na wysokości swojego krocza. Tuż pod zwisającymi jądrami.

Tak, zagadkowy obiekt na horyzoncie to nie burzowa chmura, ani palec fotografa, ale jego „klejnoty”. Zaangażowani w akcję panowie twierdzą, że to najbardziej organiczna wersja męskiego selfie. Połączenie piękna natury i ludzkiego ciała. Coś pomiędzy prymitywną wulgarnością a zagadką intelektualną.

Przeciętna kobieta może mieć trudności z jej rozwikłaniem.

jądra

Pomysłodawca bloga, na którym pierwotnie publikował wyłącznie swoje autorskie zdjęcia, a dzisiaj prezentuje wdzięki panów z całego świata, nie kryje zachwytu nad tym zjawiskiem. Jądra i malownicza sceneria w tle mają odpowiadać na wiele pytań. Jakie jest miejsce mężczyzny w naturze? Czy facetowi wypada być wrażliwym? W jaki sposób powinniśmy wziąć odpowiedzialność za naszą planetę?

Sporo w tym filozofii, a przypominamy, że chodzi o selfie jąder... Czy jesteś w stanie skupić się na krajobrazie, kiedy wiesz, że górują nad nim męskie klejnoty?

jądra

Nutscapes: Jądra z pięknym krajobrazem w tle

jądra

Nutscapes: Jądra z pięknym krajobrazem w tle

jądra

Nutscapes: Jądra z pięknym krajobrazem w tle

Komentarze (12)

Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2015 21:37
:) faceciki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2015 17:13
Do Anonima pode mna z godz 8:48- golic sie? Lubisz pedalow czy zniewiesciale cioty pewnie do tego w rureczkach? A co do zdjec- dziwny, ale jakos pozytywny pomysl.:D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 1) 28.10.2015 08:48
golić się!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2015 22:08
co za gowno
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2015 19:59
brzydzę się włosami w takich miejscach, ale mało który facet zbliży tam żyletkę. :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo