REPORTAŻ: Ksiądz zadał mi w czasie spowiedzi bardzo niedyskretne pytanie...

O co pytają duchowni w konfesjonale? Wspomnienia tych kobiet mrożą krew w żyłach!
REPORTAŻ: Ksiądz zadał mi w czasie spowiedzi bardzo niedyskretne pytanie...
13.10.2015

Sakrament pokuty jest jednym z najważniejszych dla wiernych Kościoła katolickiego, zaraz po eucharystii. Przyjęcie tego drugiego uzależnione jest zresztą od wyznania swoich grzechów i win duchownemu. Ciało Chrystusa zarezerwowane jest dla osób, które wcześniej oczyściły swoje sumienie. Pytaniem otwartym pozostaje jednak, czy księża rzeczywiście muszą o nas aż tyle wiedzieć...

Wizyta w konfesjonale to ogromne przeżycie dla większości z nas. Zwłaszcza, jeśli jesteś młoda, pozostajesz w związku niesakramentalnym, zamieszkałaś z chłopakiem i rozpoczęłaś współżycie. Czasami można odnieść wrażenie, że takie okoliczności uniemożliwiają wręcz aktywne uczestnictwo we wspólnocie wiernych. Przebywanie pod jednym dachem i seks przed ślubem zdają się większymi przewinieniami, niż zdrada, brak szacunku do bliskich czy oszustwo.

A może wcale nie jest tak źle i duchowni są bardziej wyrozumiali, niż zwykło się uważać? Wspomnienia naszych bohaterek nie nastrajają zbyt optymistycznie. Oto, z czego musiały się tłumaczyć nasze rozmówczynie w czasie spowiedzi...

pytania na spowiedzi

„Czy uległaś pokusie masturbacji?”

Pytanie o masturbację padło w czasie spowiedzi przed Pierwszą Komunią. Pamiętam do dzisiaj, bo przygotowałam sobie całą listę grzechów – opuściłam mszę, nie słuchałam mamy, naskarżyłam na kolegę, szturchnęłam koleżankę. To były dla mnie największe przewinienia i szłam do konfesjonału z duszą na ramieniu. Byłam pewna, że nie dostanę rozgrzeszenia, bo nikt nie jest tak zły, jak ja. Tymi sprawami ksiądz w ogóle się nie zainteresował. Za to poruszył temat masturbacji, a ja wtedy nawet nie wiedziałam, co to jest. Zaczął tłumaczyć, pytać, czy nie dotykam się w grzeszny sposób. Powiedziałam, że nie, ale to do dzisiaj jedno z największych upokorzeń w moim życiu – wspomina Renata.

pytania na spowiedzi

„Na której randce to zrobiłaś?”

Do spowiedzi podchodziłam serio, więc jeśli już się odważyłam, to mówiłam wszystko. Przed bierzmowaniem wyznałam, że mam od jakiegoś czasu chłopaka i jesteśmy blisko siebie. Zdarzają nam się pocałunki, przytulamy się i tak dalej. Wtedy usłyszałam, że Bóg wymaga pełnej szczerości i mam przestać udawać. Muszę się przyznać, że zgrzeszyłam jeszcze bardziej, a nawet określić, kiedy to było. Zupełnie tak, jakby to miało znaczenie, czy uprawiałam seks przed ślubem na trzeciej czy szóstej randce. Akurat w tej sprawie miałam czyste sumienie i dostałam rozgrzeszenie, ale to nie było takie proste. Ksiądz był prawie pewny, że nie mówię całej prawdy i kazał mieć mi się na baczności – opowiada nam Paulina.

pytania na spowiedzi

„Nie jest ci wstyd za twoją matkę?”

To było zaledwie 2 lata temu, ale od tego czasu zupełnie oddaliłam się od Kościoła. Tym jednym pytaniem ksiądz przekreślił wszystko. Przed wyprowadzką z domu mieszkałam w niewielkiej miejscowości. Wszyscy się znają, jedna parafia, duchowni traktowani prawie jak rodzina. Nie dało się ukryć, że moi rodzice się rozwiedli i to moja mama wystąpiła z pozwem do sądu. A to przecież takie zgodne małżeństwo i w ogóle. Akurat w tej sprawie księża w ogóle nie wiedzieli, co się dzieje w naszym domu. I przy kolejnej okazji dostałam między oczy, bo zapytano mnie, czy nie wstydzę się za swoją matkę, która doprowadziła do rozpadu sakramentalnego związku. Zdołałam tylko wydusić z siebie, że nie odpowiadam za innych i nie czekałam już na rozgrzeszenie – zwierza się Kinga.

pytania na spowiedzi

„Czy robicie to po bożemu?”

Nie chcę nikogo obrażać, ale trafiłam kiedyś na księdza-erotomana, którego nie interesowało za bardzo, czy grzeszę ze swoim chłopakiem, ale konkretnie, jak to robimy. Wyznałam, że czasami błądzimy, bo jak inaczej to nazwać w rozmowie z duchownym, przyrzekłam poprawę i zaczęła się pogadanka. Czy chodzi tylko o zwykłe zbliżenia, czy szatan nie zachęcał nas bardziej nieczystych działań, w domyśle chodziło chyba o seks oralny i analny. Zupełnie tak, jakby forma grzechu miała tu jakieś znaczenie. Nie wdawałam się w dyskusję, on dalej swoje i rozeszliśmy się bez porozumienia. Spróbowałam w innej parafii i dostałam rozgrzeszenie bez zbędnego gadania – wspomina Ewelina.

pytania na spowiedzi

„Ile żyć masz na sumieniu?”

To nie jest tak, że spowiedź jest trudna tylko dla młodych, którzy grzeszą ze sobą przed ślubem. Po sakramencie małżeństwa pojawiają się inne problemy. Przynajmniej zdaniem księży. Sama nie uważam antykoncepcji za powód do wstydu, ale rozumiem nauczanie Kościoła. Wspomniałam, że się z mężem zabezpieczamy, liczyłam na upomnienie, może nawet brak rozgrzeszenia, ale nie coś takiego. Z ust spowiednika padło pytanie, jak mi się żyje ze świadomością, że przez nasze działanie nie narodziło się ileś istnień ludzkich, co powiedziałabym tym dzieciom, czy one mi kiedyś wybaczą i co na to sam Bóg. Nastraszył mnie bardzo, rozgrzeszenie dał, ale traumę mam do dzisiaj – twierdzi Katarzyna.

pytania na spowiedzi

„Czy ty wiesz co to jest miłość?”

Niby zwykła spowiedź, przyznałam się do wszystkiego, co mam na sumieniu ze swoim chłopakiem i nawet mi ulżyło. Dodałam, że bardzo go kocham, planujemy ślub i mam nadzieję, że uda nam się żyć zgodnie z zasadami. A wtedy ksiądz niby pytał, a raczej stwierdził, że to raczej nie jest miłość. Bo gdybym naprawdę kochała, to nie narażałabym bliskiej mi osoby na grzech. Zrzucił na mnie całą odpowiedzialność. Wyszło na to, że chłopak to anioł, chociaż nie mógł go znać, a ja jestem winna wszystkiemu. Podziękowałam i wyszłam. Co innego mogłabym zrobić? - pyta Weronika.

Czy Tobie przydarzyło się coś podobnego?

Komentarze (90)

Ocena: 3.99 / 5
angio (Ocena: 5) 22.08.2018 13:15
ciemnota, ciemnota, przerażająca ciemnota!
odpowiedz
erotoman (Ocena: 5) 06.05.2018 16:18
drogie panie możecie się u mnie wyspowiadać z wszelkich grzechow nieczystości tylko musicie mi opowiadac dokładnie co robilyscie dam wam rozgrzeszenie i pokropię swietym nasieniem
odpowiedz
zagubiony (Ocena: 5) 06.05.2018 13:45
Z tymi spowiedziami to jakaś ściema, wszak - podobno,- bo nie tego na odręcznym piśmie - sam Bóg, by wynagrodzić ludziom ich trud życia, choroby, dał ...uczucie smaczności w spożywaniu strawy, i ...seks ! Zatem o co tu chodzi ? Bo to wygląda na manipulowanie, a więc...podporządkowanie SWOIM ,SOBIE TYLKO WIADOMYM, INTERESOM.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2017 13:39
Bawi mnie jak kobiety na pytanie o męża czy partnera reagują jako na molestowanie, nie musicie odpowiadać i nie dotyka was ,a tym czasem chadzacie do pedofilów nie zdając sobie nawet z tego sprawy a uważacie się za mądre i oświecone.Oto ciekawy wpis który może jakimś cudem z pomocą Boga któraś z was zrozumie .Oto on. Tyle się mówi o PEDOFILII wszędzie a o ginekologach nic ,według mnie to przecież zwykli PEDOFILE pod przykrywką dyplomu. Od dziecka jest nam wmawiane że to taki sam lekarz jak stomatolog i namawiane jesteśmy żeby koniecznie przed pierwszym stosunkiem udać sie do pana doktora żeby sprawdził czy wszystko jest w porządku tam, jak nic nie boli to po co? Dlaczego pierwszy kontakt intymny ma być z nim akurat. Dlaczego tak namawia? Wmawiają nam że to taki sam lekarz jak stomatolog czyli też bada swoja mamę , siostrę ,ciocię czy nastoletnią córkę ?Jak tak to trochę dziwne a jak nie, to dlaczego? przecież to taki sam lekarz jak stomatolog, stomatolog przecież bada wszystkich w swojej rodzinie. Zamykają sie z nastolatką (która nigdy nie miała kontaktów z mężczyznami) sam na sam w gabinecie każą zdjąć majteczki rozłożyć nogi i wkładają tam palce nie pytając o nic, tyko od razu na fotel , (nie wymyśliłam tego bo mówię to z własnego doświadczenia i wiem że nie byłam jedyną ofiarą takiego zachowania, jest takich przypadków na pewno wiele). Przestraszona dziewczynka robi co jej każe bo wmówili nam ze to normalne a z mamą nie chcą iść dziewczynki bo to dla większości dziewczynek krepujący temat żeby z mamą o tym mówić i oni doskonale wiedzą o tym, z resztą matki tak samo od dziecka są ogłupiane że to normalne, chodzą tam zawstydzone zażenowane często czują się poniżone i upokorzone po badaniu, ale nie ma nigdzie Pani doktor a np. muszą szybko iść to chodzą, mało jest kobiet które wpadły na to że to chore i że to podstęp ,jak ktoś inny by tak zrobił z nastolatką to by go zamknęli i dlaczego tak trudno znaleźć Panią doktor? podobno maja problem kobiety żeby się dostać na ten kierunek, kobieta jak widzi dziewczynkę 15 letnią zdejmująca majteczki nie pomyśli o niczym raczej bo kobiety to matki, pewnie tez maja córki i nie słyszy się często o kobietach pedofilach, kobiety też nie chodzą do agencji towarzyskich popatrzeć na nastoletnie dziewczyny i dlaczego wybrał ten kierunek? nikt go nie zmusił ani nie wylosował tego kierunku czyli planował to latami jak seryjny gwałciciel nie taki co raz mu się zdarzyło po alkoholu i żałuje tego co zrobił. Poza tym jak ktoś kto nawet nie miał okresu może się wymądrzać i prowadzić ciąże jak nigdy się nie dowiedział jak to jest, to tak jak by kobieta wiedziała jak bolą jądra i jak to jest mieć wzwód bo przeczytała w podręczniku. Według mnie to jest PEDOFILSKA klika która nie chce kobiet w swoim gronie żeby nie wiedziały za dużo o tym procederze i dla mnie to nie pan i nie doktor bo pan, to facet a facet robi to ze swoją kobietą, albo spełnia swoje fantazje w agencji towarzyskiej a nie nakłania nastolatki do zdejmowania majteczek a nazywając ich doktorami obrażamy prawdziwych lekarzy takich jak np. Pan Religa który chciał pomagać naprawdę a nie spełniać swoje chore zapędy bo tak to wygada niestety .Często kobiety nie badają się bo nie chcą rozkładać nóg przed jakimś obleśnym dziadem bo są obleśni, (to co robią i to że są pedofilami przekłada się zazwyczaj na ich wygląd), albo przed gnojkiem ledwo po studiach a Panią doktor trudno znaleźć i nie mają często czasu szukać ,to wtedy zaczyna się obrażanie ze strony rzekomych doktorów że są głupie że nie dbają o zdrowie, ciemne i zacofane a przecież to jej zdrowie i jej sprawa skąd taka złość i wyzwiska? Zazwyczaj jest tak że jak wykolejeniec nie może dopiąć swego to wpada w złość ,co tak bardzo im zależy nagle na zdrowiu obcej kobiety żeby aż ją obrażać, trochę to nie dziwne? Dlaczego na ich stronach zawsze trzeba się logować i podawać mail i jest napisane że wszystkie obraźliwe wpisy i ataki będą kasowane automatycznie przecież to ''zwykły lekarz’’ po co atakować stomatologa np? Mogę tylko napisać że jestem niezadowolona z usługi ale od razu atakować hm.. dziwne o co im chodzi z tym atakowaniem? I dlaczego się tak kryjesz? skoro uważasz się za zwykłego lekarza a teksty typu nikt jej nie kazał iść do mnie, to też tłumaczenie się przez tych zwyrodnialców, no nie zmusiła, ale nawet w szkołach są roznoszone ulotki żeby badały się nastoletnie dziewczynki czyli jesteśmy namawiane przez nich, a dziecko łatwo zmanipulować i przestraszyć że jest chore a dotykanie tych miejsc wkładanie tam palców czy czegokolwiek przez ''mężczyznę'' w tym przypadku PEDOFILA LEGALNEGO, to gwałt, bo czy na siłę, czy przy pomocy zmanipulowania dziecka, to tak samo gwałt gdyż dziecko nie wie jeszcze do końca o co chodzi, łatwo je nastraszyć że jest chore .Dlaczego są osobne toalety dla kobiet i mężczyzn, przecież są kabiny oddzielone nikt nikogo nie ogląda a jednak oddzielne są ,dlaczego na imprezach masowych ochrona sprawdzająca ludzi jest podzielona na kobiety które sprawdzają kobiety i na mężczyzn którzy sprawdzają mężczyzn przecież to też tylko ochroniarz, przy przeszukiwaniu kobiety nie myśli o niczym jako mężczyzna a jednak jest podział na dwie grupy nie dziwne? W żadnej innej dziedzinie to nie przechodzi tylko z PEDOFILAMI LEGALNYMI przeszło, ochroniarz w miejscu publicznym przy tylu osobach przecież nie zdejmie nikomu majtek bo to tylko sprawdzenie czy nie masz czegoś przy sobie a jednak mu nie wolno sprawdzić kobiety bo jest mężczyzną, ten proceder można by zakończyć, tylko nikt z tym nic nie robi w Anglii kończy się już powoli, to jest kraj bardziej rozwinięty nie ciemnota jak tu i tam kobiety po prostu zaczynają myśleć i nie chodzą do pedofilów czyli jest coraz mniej zgłaszających się na ten kierunek PEDOFILÓW bo kończy się interes i wmawianie że facet jest lepszym lekarzem to nie w tej dziedzinie, to nie tak skomplikowany organ lub narząd jak serce czy oko, tak że kobiety świetnie sobie radzą , rozumieją pacjentkę lepiej a kobieta kobiecie powie więcej o objawach i Pani lepiej zrozumie o co chodzi, bo sama ma podobne dolegliwości związane z tym miejscem , a PEDOFILOWI często się krepuje powiedzieć wszystko i to nie wychodzi jej na zdrowie i teksty ogłupionych bab że ''pan doktor'' jest miły i rozładowuje atmosferę żartem jest delikatny i tak dalej to kolejny ich trik, być miłym dla kobiety i żartować to można w knajpie przy drinku, bo to ociera się o flirt a w tym przypadku, chodzi tylko o badanie nie o pogawędkę i żarciki, lekarz ma być po prostu grzeczny i szanować pacjenta, ciekawe czy Pan albo Pani urolog tak rozmawiają z mężczyznami pacjentami, po za tym, dla myślących kobiet nie ma nic bardziej uwłaczającego i poniżającego jak to że dotyka ich najbardziej intymne miejsca jakiś obleśny dziad, albo gnojek, ale np. muszą pójść i potem to odchorowują psychicznie, często nie rozmawiają ze swoimi partnerami o tych sprawach i nieuświadomione pójdą , a gdy partner się o tym dowie ma problem z dotykaniem swojej kobiety, czyli przez ich chore zapędy, niszczą relacje w związkach a może i związki czasami i mówienie że to facet ma problem że tak to widzi, to kolejna zagrywka tych PEDOFILÓW bo tak jest w naturze że mężczyzna nie chce żeby jego kobieta była dotykana przez innego ''mężczyznę' 'w tym przypadku PEDOFILA, tak jak w świecie zwierząt, samce nie pozwalają zbliżać się do swoich samic innym samcom, (chociaż w przypadku PEDOFILÓW to trudno to coś nazwać samcem (bo to żałosna ciota wykorzystująca dla własnego zwyrodnialstwa naiwność dzieci i kobiet które też są całe życie na poziomie umysłowym dzieci) a co dopiero w najintymniejszych miejscach dotykać , kobieta lekarz to coś innego nie czerpie z tego przyjemności i nie pomyśli o niczym bo ma to samo i przede wszystkim kobiety to matki nie zdążają się przypadki molestowania kobiety przez kobietę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2017 13:35
Bawi mnie jak kobiety na pytanie o męża czy partnera reagują jako na molestowanie, nie musicie odpowiadać i nie dotyka was ,a tym czasem chadzacie do pedofilów nie zdając sobie nawet z tego sprawy a uważacie się za mądre i oświecone.Oto ciekawy wpis który może jakimś cudem z pomocą Boga któraś z was zrozumie .Oto on. Tyle się mówi o PEDOFILII wszędzie a o ginekologach nic ,według mnie to przecież zwykli PEDOFILE pod przykrywką dyplomu. Od dziecka jest nam wmawiane że to taki sam lekarz jak stomatolog i namawiane jesteśmy żeby koniecznie przed pierwszym stosunkiem udać sie do pana doktora żeby sprawdził czy wszystko jest w porządku tam, jak nic nie boli to po co? Dlaczego pierwszy kontakt intymny ma być z nim akurat. Dlaczego tak namawia? Wmawiają nam że to taki sam lekarz jak stomatolog czyli też bada swoja mamę , siostrę ,ciocię czy nastoletnią córkę ?Jak tak to trochę dziwne a jak nie, to dlaczego? przecież to taki sam lekarz jak stomatolog, stomatolog przecież bada wszystkich w swojej rodzinie. Zamykają sie z nastolatką (która nigdy nie miała kontaktów z mężczyznami) sam na sam w gabinecie każą zdjąć majteczki rozłożyć nogi i wkładają tam palce nie pytając o nic, tyko od razu na fotel , (nie wymyśliłam tego bo mówię to z własnego doświadczenia i wiem że nie byłam jedyną ofiarą takiego zachowania, jest takich przypadków na pewno wiele). Przestraszona dziewczynka robi co jej każe bo wmówili nam ze to normalne a z mamą nie chcą iść dziewczynki bo to dla większości dziewczynek krepujący temat żeby z mamą o tym mówić i oni doskonale wiedzą o tym, z resztą matki tak samo od dziecka są ogłupiane że to normalne, chodzą tam zawstydzone zażenowane często czują się poniżone i upokorzone po badaniu, ale nie ma nigdzie Pani doktor a np. muszą szybko iść to chodzą, mało jest kobiet które wpadły na to że to chore i że to podstęp ,jak ktoś inny by tak zrobił z nastolatką to by go zamknęli i dlaczego tak trudno znaleźć Panią doktor? podobno maja problem kobiety żeby się dostać na ten kierunek, kobieta jak widzi dziewczynkę 15 letnią zdejmująca majteczki nie pomyśli o niczym raczej bo kobiety to matki, pewnie tez maja córki i nie słyszy się często o kobietach pedofilach, kobiety też nie chodzą do agencji towarzyskich popatrzeć na nastoletnie dziewczyny i dlaczego wybrał ten kierunek? nikt go nie zmusił ani nie wylosował tego kierunku czyli planował to latami jak seryjny gwałciciel nie taki co raz mu się zdarzyło po alkoholu i żałuje tego co zrobił. Poza tym jak ktoś kto nawet nie miał okresu może się wymądrzać i prowadzić ciąże jak nigdy się nie dowiedział jak to jest, to tak jak by kobieta wiedziała jak bolą jądra i jak to jest mieć wzwód bo przeczytała w podręczniku. Według mnie to jest PEDOFILSKA klika która nie chce kobiet w swoim gronie żeby nie wiedziały za dużo o tym procederze i dla mnie to nie pan i nie doktor bo pan, to facet a facet robi to ze swoją kobietą, albo spełnia swoje fantazje w agencji towarzyskiej a nie nakłania nastolatki do zdejmowania majteczek a nazywając ich doktorami obrażamy prawdziwych lekarzy takich jak np. Pan Religa który chciał pomagać naprawdę a nie spełniać swoje chore zapędy bo tak to wygada niestety .Często kobiety nie badają się bo nie chcą rozkładać nóg przed jakimś obleśnym dziadem bo są obleśni, (to co robią i to że są pedofilami przekłada się zazwyczaj na ich wygląd), albo przed gnojkiem ledwo po studiach a Panią doktor trudno znaleźć i nie mają często czasu szukać ,to wtedy zaczyna się obrażanie ze strony rzekomych doktorów że są głupie że nie dbają o zdrowie, ciemne i zacofane a przecież to jej zdrowie i jej sprawa skąd taka złość i wyzwiska? Zazwyczaj jest tak że jak wykolejeniec nie może dopiąć swego to wpada w złość ,co tak bardzo im zależy nagle na zdrowiu obcej kobiety żeby aż ją obrażać, trochę to nie dziwne? Dlaczego na ich stronach zawsze trzeba się logować i podawać mail i jest napisane że wszystkie obraźliwe wpisy i ataki będą kasowane automatycznie przecież to ''zwykły lekarz’’ po co atakować stomatologa np? Mogę tylko napisać że jestem niezadowolona z usługi ale od razu atakować hm.. dziwne o co im chodzi z tym atakowaniem? I dlaczego się tak kryjesz? skoro uważasz się za zwykłego lekarza a teksty typu nikt jej nie kazał iść do mnie, to też tłumaczenie się przez tych zwyrodnialców, no nie zmusiła, ale nawet w szkołach są roznoszone ulotki żeby badały się nastoletnie dziewczynki czyli jesteśmy namawiane przez nich, a dziecko łatwo zmanipulować i przestraszyć że jest chore a dotykanie tych miejsc wkładanie tam palców czy czegokolwiek przez ''mężczyznę'' w tym przypadku PEDOFILA LEGALNEGO, to gwałt, bo czy na siłę, czy przy pomocy zmanipulowania dziecka, to tak samo gwałt gdyż dziecko nie wie jeszcze do końca o co chodzi, łatwo je nastraszyć że jest chore .Dlaczego są osobne toalety dla kobiet i mężczyzn, przecież są kabiny oddzielone nikt nikogo nie ogląda a jednak oddzielne są ,dlaczego na imprezach masowych ochrona sprawdzająca ludzi jest podzielona na kobiety które sprawdzają kobiety i na mężczyzn którzy sprawdzają mężczyzn przecież to też tylko ochroniarz, przy przeszukiwaniu kobiety nie myśli o niczym jako mężczyzna a jednak jest podział na dwie grupy nie dziwne? W żadnej innej dziedzinie to nie przechodzi tylko z PEDOFILAMI LEGALNYMI przeszło, ochroniarz w miejscu publicznym przy tylu osobach przecież nie zdejmie nikomu majtek bo to tylko sprawdzenie czy nie masz czegoś przy sobie a jednak mu nie wolno sprawdzić kobiety bo jest mężczyzną, ten proceder można by zakończyć, tylko nikt z tym nic nie robi w Anglii kończy się już powoli, to jest kraj bardziej rozwinięty nie ciemnota jak tu i tam kobiety po prostu zaczynają myśleć i nie chodzą do pedofilów czyli jest coraz mniej zgłaszających się na ten kierunek PEDOFILÓW bo kończy się interes i wmawianie że facet jest lepszym lekarzem to nie w tej dziedzinie, to nie tak skomplikowany organ lub narząd jak serce czy oko, tak że kobiety świetnie sobie radzą , rozumieją pacjentkę lepiej a kobieta kobiecie powie więcej o objawach i Pani lepiej zrozumie o co chodzi, bo sama ma podobne dolegliwości związane z tym miejscem , a PEDOFILOWI często się krepuje powiedzieć wszystko i to nie wychodzi jej na zdrowie i teksty ogłupionych bab że ''pan doktor'' jest miły i rozładowuje atmosferę żartem jest delikatny i tak dalej to kolejny ich trik, być miłym dla kobiety i żartować to można w knajpie przy drinku, bo to ociera się o flirt a w tym przypadku, chodzi tylko o badanie nie o pogawędkę i żarciki, lekarz ma być po prostu grzeczny i szanować pacjenta, ciekawe czy Pan albo Pani urolog tak rozmawiają z mężczyznami pacjentami, po za tym, dla myślących kobiet nie ma nic bardziej uwłaczającego i poniżającego jak to że dotyka ich najbardziej intymne miejsca jakiś obleśny dziad, albo gnojek, ale np. muszą pójść i potem to odchorowują psychicznie, często nie rozmawiają ze swoimi partnerami o tych sprawach i nieuświadomione pójdą , a gdy partner się o tym dowie ma problem z dotykaniem swojej kobiety, czyli przez ich chore zapędy, niszczą relacje w związkach a może i związki czasami i mówienie że to facet ma problem że tak to widzi, to kolejna zagrywka tych PEDOFILÓW bo tak jest w naturze że mężczyzna nie chce żeby jego kobieta była dotykana przez innego ''mężczyznę' 'w tym przypadku PEDOFILA, tak jak w świecie zwierząt, samce nie pozwalają zbliżać się do swoich samic innym samcom, (chociaż w przypadku PEDOFILÓW to trudno to coś nazwać samcem (bo to żałosna ciota wykorzystująca dla własnego zwyrodnialstwa naiwność dzieci i kobiet które też są całe życie na poziomie umysłowym dzieci) a co dopiero w najintymniejszych miejscach dotykać , kobieta lekarz to coś innego nie czerpie z tego przyjemności i nie pomyśli o niczym bo ma to samo i przede wszystkim kobiety to matki nie zdążają się przypadki molestowania kobiety przez kobietę.