PSYCHOTEST: Co mówią o Tobie stopy? (Przyjrzyj im się uważnie i sprawdź!)

Ich kształt, długość i ułożenie palców zdradzają wszystko.
PSYCHOTEST: Co mówią o Tobie stopy? (Przyjrzyj im się uważnie i sprawdź!)
07.10.2015

Wróżbici czytają z dłoni, możemy wyczytać emocje z twarzy, sporo mówi o nas także mowa ciała. Okazuje się, że czytać można także ze stóp, które na co dzień ukrywamy w modnym obuwiu. Bo gołe stopy zdradzają znacznie więcej informacji na nasz temat, niż buty, które wybrałyśmy. Liczy się każdy szczegół ich wyglądu i budowy anatomicznej – wielkość, długość palców, ich położenie, a nawet wygląd pięt.

Specjaliści zajmujący się oceną osobowości na podstawie wyglądu poszczególnych części ciała na szczęście nie ukrywają swojej wiedzy. Dzielą się nią i zachęcają do tego, by samemu spojrzeć na siebie z dystansu i być może wyczytać coś, o czym nie miałyśmy nawet pojęcia. Ściągnij buty i skarpetki, przyjrzyj się uważnie swoim stopom i sprawdź, co o Tobie mówią.

A zdradzają całkiem sporo – Twoją pewność siebie lub jej brak, dojrzałość, umiejętność podejmowania decyzji czy ufność...

czytanie ze stóp

SZEROKIE STOPY

Jesteś pracoholiczką, która nie boi się wysiłku fizycznego, ani intelektualnego. Wciąż dążysz przed siebie, by osiągnąć zamierzony cel. Lubisz mieć kontrolę nad sytuacją, dlatego wszystko robisz sama.

WĄSKIE STOPY

Nie masz ochoty się przemęczać, ale to nie oznacza, że jesteś skazana na porażkę. Otaczasz się ludźmi, którymi łatwo sterować. To im zlecasz najtrudniejsze zadania, a sama cieszysz się życiem.

czytanie ze stóp

PŁASKIE STOPY

Jesteś typem realistki, która nie ulega emocjom. Wolisz brać życie takie, jakie jest, zamiast upajać się wyobrażeniami na jego temat. Cenisz dobre towarzystwo i nie wyobrażasz sobie normalnego funkcjonowania bez przyjaciół wokół siebie.

STOPY WYSOKO PODBITE

Charakteryzuje Cię ogromna niezależność. Twardo trzymasz się swojego zdania, masz poglądy na każdy temat i rzadko dajesz się do czegoś przekonać. Jesteś też intelektualistką, ale nietypową, bo od czasu do czasu lubisz bujać w obłokach.

czytanie ze stóp

MAŁE STOPY

Jesteś postrzegana jako ostoja spokoju. Ludzie doceniają Twoją mądrość i roztropność, a także wyjątkową dojrzałość. Nie są jednak wobec Ciebie bezkrytyczni, bo nie trudno zauważyć, że często wychodzi z Ciebie mała zazdrośnica.

DUŻE STOPY

Trudno wyobrazić sobie lepszą liderkę grupy. Sprawiasz wrażenie osoby, która niczego się nie boi i zawsze osiąga sukces. Jesteś bardzo decyzyjna – zamiast się zastanawiać i mnożyć przeszkody, po prostu działasz i je pokonujesz.

czytanie ze stóp

DUŻY PALEC DŁUŻSZY OD DRUGIEGO

Jeśli ktoś ma osiągnąć sukces w biznesie, to z całą pewnością jesteś to Ty. Masz zmysł do interesów i ludzi. Nawet jeśli sama czegoś nie potrafisz i tak zawsze postawisz na swoim. To dar, który warto wykorzystać.

DRUGI PALEC DŁUŻSZY OD DUŻEGO

Nie jesteś aż tak bezwzględna w dążeniu do celu, ale i tak wszyscy się Ciebie słuchają. Wśród najbliższych (członków rodziny, przyjaciół, współpracowników) uchodzisz za osobę opiniotwórczą. Jeśli coś mówisz, to znaczy, że warto wziąć to pod uwagę.

czytanie ze stóp

PALCE W JEDNEJ LINII

W Twoim życiu nie ma miejsca na przypadek i spontaniczność. Działasz w sposób metodyczny, precyzyjny i bardzo praktyczny. Wszelkie wyzwania traktujesz jako puzzle, które wystarczy odpowiednio do siebie dopasować.

PALCE NACHODZĄCE NA SIEBIE

Współdziałanie z innymi ludźmi sprawia Ci problem, bo z natury jesteś mało ufna. Nikomu nie wierzysz na słowo i zazwyczaj zakładasz wszystko, co najgorsze.

czytanie ze stóp

OPUCHNIĘTE STOPY

Opuchlizna wynika z zatrzymania krążenia i gromadzenia wody w organizmie, ale nie tylko... Stopy puchną zazwyczaj osobom, które mają problemy z wyrażaniem własnych emocji. Wszystko przeżywasz w środku, zamiast wreszcie się uzewnętrznić.

POPĘKANE PIĘTY

Jesteś urodzoną liderką, która zawsze znajduje najlepsze rozwiązanie. Szybko podejmujesz decyzje, a inni nawet nie próbują z nimi dyskutować. Już nie raz przekonali się o tym, że warto Cię słuchać.

czytanie ze stóp

STOPY ROZWARTE NA ZEWNĄTRZ

Trudno o osobę bardziej przebojową i pewną siebie. Nigdy nie masz problemu z tym, by powiedzieć dokładnie to, co myślisz. Nie interesują Cię konwenanse i fałszywa skromność. Jesteś duszą towarzystwa.

PALCE NIEPRZYLEGAJĄCE DO SIEBIE

Wydajesz się bardzo przebojowa, ale dotyczy to wyłącznie Twojego życia zawodowego. Osiągasz sukcesy w pracy, ale w życiu prywatnym często się gubisz i poddajesz. W biurze – domina, w domu – przepraszasz za to, że żyjesz.

Komentarze (10)

Ocena: 1.8 / 5
Anonim (Ocena: 1) 08.10.2015 11:29
Popękane pięty oznaką liderki?? Boże widzisz i nie grzmisz... Dno, właśnie w tym momencie zaczynam się poważnie zastanawiać dlaczego ja nadal czytam te durne "artykuły"?!?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.10.2015 20:50
Gdybym wszystko zamieniła to by się zgadzało w 90%, więc jakieś to oszukane, zwłaszcza że nie wierzę w takie rzeczy, ze nasze części ciała mogą coś nam powiedzieć o charakterze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.10.2015 14:53
brak słów...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.10.2015 12:05
Nie oceniać na 5!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2015 12:04
A co, jak ktoś ma brudne stopy? :P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo