11-latka wyciska GIGANTYCZNEGO pryszcza. 7 milionów widzów nie mogło się oprzeć, żeby to zobaczyć!

Ten filmik to hit Internetu. Odważysz się go obejrzeć?
11-latka wyciska GIGANTYCZNEGO pryszcza. 7 milionów widzów nie mogło się oprzeć, żeby to zobaczyć!
02.09.2015

Internet bywa naprawdę nieprzewidywalny. Kto przy zdrowych zmysłach mógłby przypuszczać, że globalnym hitem stanie się filmik z... wyciskania pryszcza? A to właśnie się stało. Nagranie tego obrzydliwego procederu odnotowało już niemal 7 milionów wyświetleń na YouTube, a wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek. Potwierdziło się jedno – lubimy oglądać rzeczy, które wywołują u nas mdłości.

Autorką filmu jest Kris Honey ze Stanów Zjednoczonych. Główną bohaterką – jej 11-letnia córka. Tematem przewodnim – gigantyczny pryszcz, który od niemal 6 lat rósł na jej uchu. Dlaczego tak długo? Obie myślały, że to niegroźna narośl, rodzaj blizny, z którą nic nie można zrobić. Do momentu, kiedy ciekawość wzięła górę i dziewczynka postanowiła ją wycisnąć...

Świadkami tego wiekopomnego wydarzenia zostało kilka milionów internautów.

 

wyciskanie pryszczy

Nadwrażliwi widzowie twierdzą, że nie wytrzymali do końca nagrania, które trwa ponad 6 minut. Już przy pierwszym wycieku ropy z pryszcza pojawiły się u nich odruchy wymiotne. Inni nie kryją zachwytu i twierdzą, że gdyby istniał taki zawód jak „wyciskacz pryszczy”, na pewno spróbowaliby swoich sił w tym fachu.

Warto zauważyć, że nie jest to zwykły pryszcz, ale duża cysta, której samodzielne wyciskanie może się źle skończyć. Bardzo łatwo o infekcję i ponowne nagromadzenie się ropy.

Odważysz się to obejrzeć?

wyciskanie pryszczy

Nadal chcesz to zobaczyć? Film na kolejnej stronie.

Komentarze (18)

Ocena: 3.72 / 5
mamaali (Ocena: 1) 06.04.2016 17:31
Drogi Papilocie, jak można tak niepoważne opisywać artykuły i robić z choroby sensacje, przecież to żaden pryszcze. Ta dziewczynka ma tzw. Przetoki przeduszne, nierzadko wadę wrodzona malowany ucha, co oznacza kanalizacji, w którym zbiera się ropa. Moja córka także to ma. To takie maleńkie dziurki przy uszka, od urodzenia. To poważna sprawa. Ostatecznie potrzebna interwencja chirurga. Dziwię się co za bezmyślnie redaktora!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2016 23:06
Ludzie co wy wypisujecie to jest tak jak już napisaly dwie osoby to Przetoka uszna wiem bo sam ją mam w tym samym miejscu.
odpowiedz
lol2 (Ocena: 5) 04.09.2015 05:24
Ja nie mają już co ludzie wrzucać na youtuba nie mam zamiaru tego ogladać obrzydliwe...
odpowiedz
Dr (Ocena: 5) 03.09.2015 22:27
Tj przetoka uszna skrzelopochodna, rzadka wrodzona choroba , należy usunac wyłącznie chirurgicznie, wyciskanie tylko nasili częstotliwośc wypływania wydzieliny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 03.09.2015 22:20
To nie jest ani kaszak ani pryszcz tylko niedorozwój małżowiny usznej zwany przetoką uszną i jest uwarunkowany genetycznie. W takiej przetoce mogą ale nie musza zbierać się takie wydzieliny i tworzyć stany zapalne. Boom znawcy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo