Pozwolił dziewczynie, aby przez tydzień wybierała mu ubrania. Szybko tego pożałował!

Stylizacje autorstwa ukochanej wcale nie są tak dobre, jak można było przypuszczać.
Pozwolił dziewczynie, aby przez tydzień wybierała mu ubrania. Szybko tego pożałował!
21.08.2015

Jeśli jesteś w związku, możemy przypuszczać, że kochasz swojego chłopaka. Albo przynajmniej Ci na nim zależy. Nie oznacza to jednak, że podchodzisz do niego zupełnie bezkrytycznie. Zazwyczaj mamy wiele uwag co do zachowania i wyglądu swoich partnerów, ale z czasem przestają mieć one znaczenie. Przyzwyczajamy się do nich, bo wiemy, że mamy na to niewielki wpływ. A gdybyśmy mogły wkroczyć do akcji i zrobić wszystko po swojemu?

Ten młody mężczyzna zaryzykował i oddał we władanie swojej dziewczyny... własną garderobę. Poznajcie Boba, którego jakiś czas temu ukochana powitała słowami „wyglądasz jak idiota”. Nagły przypływ szczerości wcale go nie zraził. Wręcz przeciwnie – stwierdził, że skoro jest taką specjalistką od wizerunku, niech się wykaże. Przez kilka kolejnych dni to ona wybierała dla niego ubrania.

Myślicie, że szybko tego pożałował? Zobaczcie 6 stylizacji autorstwa jego partnerki. Czy rzeczywiście mamy aż tak dobry gust?

męska stylizacja

DZIEŃ 1

Wszystko zaczęło się od klasycznego zestawu – czarne rurki i koszula z materiału, który świetnie nadawałby się także na piknikowy kocyk. Do tego koniecznie podwinięte rękawy, które rzekomo mają dodawać mi atrakcyjności. Wygląda to obiecująco.

męska stylizacja

DZIEŃ 2

Obudziła mnie słowami: „Nie wiem czy wiesz, ale dzisiaj jedziemy do pracy na rowerach, więc rusz tyłek z łóżka i załóż to na siebie”. W tym momencie poczułem, że tracę kontrolę nad swoim życiem.

męska stylizacja

DZIEŃ 3

Nawet nie wiedziałem, że można zakładać jedną rzecz z długim rękawem na drugą. Dla mnie to czysta modowa herezja, ale odpuściłem sobie. To dopiero 3 dzień eksperymentu, a już zacząłem kwestionować jej logikę. Spójrz jeszcze raz na ten outfit i przypomnij sobie, że mamy wakacje.

męska stylizacja

DZIEŃ 4

Zwykły biały t-shirt, a do tego ciemna bluza. Znowu ubrała mnie w coś ciepłego, chociaż nadal mamy lato. Odnoszę wrażenie, że ona sobie ze mnie żartuje albo gra ze mną w odzieżową rosyjską ruletkę. Muszę sprawdzić, czy nie wykupiła ostatnio polisy ubezpieczeniowej na moje życie. Chyba ma złe zamiary.

męska stylizacja

DZIEŃ 5

Tego dnia doszła do wniosku, że moja szafa to za mało. Wtedy sięgnęła do swojej, a moi sąsiedzi na pewno zaczęli się zastanawiać, co robię w wolnym czasie. Na szczęście pozwoliła mi zrezygnować ze szpilek, które na mnie nie pasowały, ale przynajmniej poczułem przyjemność noszenia krótkiej spódniczki w wietrzny dzień.

męska stylizacja

DZIEŃ 6

Tym razem potraktowała mnie bardzo ulgowo. Zwłaszcza w porównaniu z wczoraj, kiedy chciała zrobić ze mnie drag queen. Warto odnotować, że w tym stroju miałem pojawić się na weekendowym obiedzie ze znajomymi.

DZIEŃ 7

W czasie leniwej niedzieli nawet ona nie wymagała, żebym coś na siebie zakładał. Więc ja też sobie odpuściłem.

Nadal chciałabyś mieć wpływ na garderobę swojego chłopaka?

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2015 17:19
Ta jasne... pewnie robili zdjęcia i tylko tyle. Wątpię, żeby on wyszedł poza dom ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2015 17:12
Tak garderoba mojego faceta. Bojówki bojówki i jedne czy dwie pary jeansow. Trochę koszulek i dużo ciuchów motocyklowych. Taaaki wybór ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2015 10:26
Nie wiem czy to dobry eksperyment, bo dziewczyna robiła mu ewidentnie na złość, a nie chciała go czegoś nauczyć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2015 01:55
bardzo chciałabym miec chłopaka i go przebierac :D same obcisle koszule :D i jakiś słodki szlafroczek
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo