Nasza sonda: Które MĘSKIE IMIĘ kojarzy Ci się najlepiej? (6 najczęściej wskazywanych!)

Kilkanaście dziewczyn wskazało na imiona, z którymi mają wyłącznie pozytywne skojarzenia.
Nasza sonda: Które MĘSKIE IMIĘ kojarzy Ci się najlepiej? (6 najczęściej wskazywanych!)
15.06.2015

Większość z nas nie ma żadnego wpływu na to, jakie nosi imię. Chyba, że bardzo go nie lubisz i decydujesz się na jego urzędową zmianę, ale to sytuacja skrajna i bardzo rzadka. Z tego powodu nie sposób oceniać człowieka wyłącznie na tej podstawie. Dane osobowe to tylko drobny szczegół, który zdaje się nie mieć większego znaczenia. Przynajmniej oficjalnie, bo zdarza się i tak, że imię kojarzy nam się fatalnie i nie mamy ochoty bliżej poznać jego właściciela...

Okazuje się, że nie tylko osoby zajmujące się ezoteryką są w stanie ocenić człowieka na podstawie jego imienia. Udowodniła to nasza sonda przeprowadzona wśród kilkunastu dziewczyn i kobiet. Zabawa polegała na tym, aby wskazać męskie imię, które kojarzy im się najlepiej. Przed Wami te, które wskazywane były najczęściej, wraz z uzasadnieniem uczestniczek sondażu.

Nadal uważasz, że imię nie ma żadnego znaczenia? Dziwnym trafem wiele z nich się powtarzało, a analiza osobowości wyłącznie na tej podstawie, często się pokrywała...

imiona męskie

JAKUB

„Tak ma na imię mój brat i chłopak, więc nie mogłam wybrać inaczej. Znałam też innego Kubę i zawsze się sprawdza, że to trochę szaleni, pomysłowi i bardzo wrażliwi faceci. Nigdy nie słyszałam o żadnym Jakubie, który zrobiłby coś złego. Ich wszyscy lubią!” - twierdzi Kasia.

„Większości kojarzy się z Kubą Wojewódzkim i mnie też. Chociaż sama też miałam kiedyś w klasie Jakuba. To mistrzowie ironii, a jak wiadomo, ta wymaga sporej inteligencji” - mówi nam Magdalena.

„Mało kto mówi do nich Jakub, tylko zawsze Kuba. Coś w tym jest, bo oni nigdy nie dorastają. Niektórych może to denerwować, ale mnie się taka dziecinność u facetów podoba. Życia nie można brać zbyt serio” - tłumaczy Ola.

imiona męskie

MARCIN

„Marcinów w swoim życiu spotkałam całe mnóstwo i o żadnym nie mogę powiedzieć, że było z nim coś nie tak. To poczciwi faceci. Trochę roztrzepani i nieprzewidywalni, ale nigdy nie chodzi im o to, żeby kogoś zranić” - uważa Patrycja.

„Lubią być w centrum uwagi i nie brakuje im pewności siebie. To się ceni, bo współcześni mężczyźni powoli to zatracają. Ja uwielbiam takie mocne osobowości” - dodaje Ola.

„Nie znam żadnego starszego Marcina, więc to imię kojarzy mi się z młodością. To fajni i bardzo swojscy faceci, którzy niczego nie udają” - twierdzi Małgorzata.

imiona męskie

TOMASZ

„Nie wiem czy wszyscy tak kojarzą to imię, ale zazwyczaj Tomasz ma dwie twarze. Jedną, kiedy jest młody i nie za bardzo można się z nim dogadać, ale potem dojrzewa i jest świetnym facetem. Znam kilku Tomków i w czasach szkolnych złamanego grosza bym za nich nie dała, a potem się ustatkowali i to wspaniali mężowie i ojcowie” - charakteryzuje Kasia.

„Z Tomkiem raczej szczerze o uczuciach nie porozmawiasz, ale nie o to chodzi. On woli pokazywać uczucia, a nie o nich mówić. Od 3 lat jestem w związku z Tomaszem i coś o tym wiem. Ciepły i rodzinny człowiek” - dowiadujemy się od Ewy.

„Tomasz? Jeden z niewielu wciąż normalnych mężczyzn na tej planecie. Na faceta z tym imieniem zawsze możesz liczyć” - dodaje Patrycja.

imiona męskie

PAWEŁ

„Na pierwszy rzut oka zawsze wydaje się nieco oschły i wycofany, ale w gronie zaufanych ludzi pokazuje swoją prawdziwą osobowość. Z Pawłem można konie kraść!” - twierdzi Magdalena.

„Mam zamiar wyjść za Pawła, więc złego słowa nie powiem. I żeby nie było – nie jest to jedyny Paweł, którego w życiu poznałam. To imię kojarzy mi się z zaradnością, dobrymi manierami i sporą inteligencją. Ambitnie podchodzą do życia i zazwyczaj stawiają na swoim” - mówi Kasia.

„Paweł kojarzy mi się głównie z Pawełkiem. Takim batonem. To musi być słodki chłopak!” - dodaje Joanna.

imiona męskie

ŁUKASZ

„Chyba nie znam żadnego Łukasza, na widok którego dziewczynom miękną nogi. To nie są raczej typowi przystojniacy, ale na powodzenie i tak nie narzekają. Wystarczy ich bliżej poznać i nagle okazuje się, że to facet, którego warto mieć przy sobie. Ciepli, kontaktowi, skłonni do kompromisów” - to charakterystyka autorstwa Joanny.

„Domator, jak mówi, to konkretnie, kocha na zabój, nigdy nie udaje, że kogoś lubi” - takie skojarzenia ma Patrycja.

„Mam kuzyna Łukasza, dobrego przyjaciela o tym samym imieniu i jeszcze znajomy taty nosi to imię. To faceci w różnym wieku, ale rzeczywiście mają ze sobą coś wspólnego. Często się uśmiechają i miewają szalone pomysły...” - twierdzi Kasia.

imiona męskie

ADAM

„Mam słabość do tego imienia, bo nosi je mój tata i ojciec mamy, czyli mój dziadek. Bardzo ważni mężczyźni w moim życiu, od których mogę się tylko uczyć. Jedyna słabość, to trochę nerwowy charakter, ale poza tym są cudowni. Co by się nie działo, zawsze będą walczyć o swoich najbliższych. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach, chociaż się na początku boją, zawsze wychodzą na prostą” - zdradza nam Ewa.

„Może będę nudna, ale Adam też kojarzy mi się z batonikiem, Adasiem. Pycha!” - mówi smakoszka słodyczy, Joanna.

„Mój były chłopak miał tak na imię i chociaż się rozstaliśmy, złego słowa o nim nie powiem. Miałam też Adama z grupie na studiach. Konkretni faceci, którzy się nie rozczulają, ale robią swoje” - dodaje Paulina.

A Wam które męskie imię kojarzy się najlepiej?

Polecane wideo

Komentarze (52)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.04.2017 23:31
Ok. Fajny komentarz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 25.06.2015 15:27
Pani Kasia nigdy nie słyszała o "żadnym Kubie który zrobił by coś złego", nie? A Kuba Rozpruwacz?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.06.2015 19:57
Szymon najlepsze
odpowiedz
Gencia (Ocena: 5) 16.06.2015 16:52
Michaly o wszystko sie obrazaja,maminsinki i zakochani w sobie prostacy yol :)
zobacz odpowiedzi (1)
lana (Ocena: 1) 16.06.2015 14:47
Piotr
odpowiedz

Polecane dla Ciebie