Chłopak stwierdził, że „rozważy randkę z nią, JEŚLI SCHUDNIE”. Ona odpowiedziała w najlepszy możliwy sposób!

Mogła się załamać, ale zrobiła coś zupełnie innego...
Chłopak stwierdził, że „rozważy randkę z nią, JEŚLI SCHUDNIE”. Ona odpowiedziała w najlepszy możliwy sposób!
08.06.2015

Mówi się, że kobieta nie ma w życiu większego wroga, niż... samej siebie. Uparcie wmawiamy sobie, że coś jest z nami nie tak, a zdecydowana większość kompleksów to wyłącznie zasługa naszej wyobraźni. Bywa jednak i tak, że za brak pewności siebie odpowiadają inni. Zwłaszcza mężczyźni, którzy wydają się bliscy naszemu sercu. Jeden nieprzemyślany komentarz potrafi sprawić, że już nigdy nie będziemy potrafiły spokojnie spojrzeć na siebie w lustrze.

Tak mogło być i tym razem. Christina Topacio, amerykańska blogerka, zdecydowała się upublicznić korespondencję z pewnym chłopakiem. Zrobiła to z dwóch powodów – dać mu nauczkę, a także dodać pewności siebie swoim rówieśniczkom, które borykają się z podobnymi problemami. Negatywny bohater tej historii miał czelność stwierdzić, że „rozważy” związek ze śliczną dziewczyną, jeśli ta... schudnie.

Mogła się załamać, ale zrobiła coś innego. Odpowiedziała w najlepszy możliwy sposób.

x

Christina, czy mogę powiedzieć ci coś, przez co najprawdopodobniej nie będziesz chciała mnie już znać? Mimo wszystko, bardzo chcę to zrobić.

Hej, oczywiście. Dawno ze sobą nie rozmawialiśmy.

Rozmowa została przerwana ze względu na obowiązki zawodowe rozmówcy. Wkrótce jednak doczekała się kontynuacji.

Oglądam twoje snapy (zdjęcia na Snapchacie). Podziwiam twoje zdjęcia. Jesteś taka piękna. Masz wspaniałą osobowość. Jesteś zabawna i mądra.

x

Poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie powinniśmy ze sobą randkować. Ale wiesz co? Mam problem żeby to powiedzieć... To nic, czego nie wiedziałabyś wcześniej. Chcę ci to powiedzieć, by zmobilizować cię do przemiany. Powinnaś, do cholery, schudnąć. To mnie dobija.

x

Dobrej nocy  – pożegnała się Christina. Dołączyła także zdjęcie, w czasie kiedy spożywa późną kolację i wygląda bardzo seksownie. To najlepsza możliwa odpowiedź w tej sytuacji i należą jej się za to brawa!

Mam nadzieję, że kobiety nabiorą odwagi i przestaną się przejmować takimi komentarzami. Żadna z nas nie zasługuje na coś takiego. To nie może cię złamać. Niezależnie od tego, czy powiedział ci to chłopak, przyjaciel, mama czy nauczyciel – tłumaczy blogerka.

x

Christina Topacio - czy tak wygląda młoda kobieta, która rzeczywiście powinna schudnąć?

x

Polecane wideo

Komentarze (33)

Ocena: 4.94 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2015 15:52
Napisz komentarz...Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2015 15:51
Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2015 21:53
No tak...ktoś będzie szczery [a podobno kobiety tak doceniają szczerość, oh ah]- trzeba z nim zerwać kontakt i wysłać mu obleśne zdjęcie jak się wpierd*la na noc jakiś syf...spoko, tyle, że to jej organizm na tym ucierpiał, a nie ten chłopak [ah, ta logika].
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2015 01:26
ahahhahaha jaki ból dupy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2015 12:32
Tak a jak mi faceci mowili ze powinnam przytyc to jest juz wszytsko okej ? Pf
odpowiedz

Polecane dla Ciebie