Co mówi o Tobie długość palców? Zdziwisz się, jak wiele!

Wystarczy porównać długość palca serdecznego i wskazującego.
Co mówi o Tobie długość palców? Zdziwisz się, jak wiele!
25.05.2015

Z naszych dłoni można bardzo wiele wyczytać. Ich stan mówi o tym, czy wykonujesz ciężką fizyczną pracę. Biżuteria może wskazywać na stan posiadania. Zadbane paznokcie świadczą o tym, że przywiązujesz dużą wagę do wyglądu. Obrączka nie pozostawia wątpliwości, że jesteś zajęta. Obgryzione paznokcie sygnalizują problemy emocjonalne. To indywidualne cechy na które mamy jednak wpływ.

Jak informuje brytyjski dziennik „Metro”, sporo możemy się dowiedzieć także na podstawie długości palców. A to już zupełnie od nas nie zależy. Specjaliści zajmujący się oceną osobowości na podstawie cech fizycznych twierdzą, że natura daje o sobie znać także poprzez niepozorne szczegóły dotyczące wyglądu. Pokaż mi swoją dłoń, a powiem Ci, jaka jesteś – przekonują.

Sprawdź, co długość palców mówi o Tobie! Wystarczy spojrzeć na palec wskazujący i serdeczny (ten obok najmniejszego palca).

długość palców

PALEC SERDECZNY DŁUŻSZY OD WSKAZUJĄCEGO

Jesteś niesamowicie czarująca. Wynika to z Twojej osobowości, ale także przebiegłości. Potrafisz sprawić, aby wszyscy byli Ci posłuszni. Bardzo rzadko słyszysz „nie”. Każdy chce Ci się przypodobać.

Ludzie są dla Ciebie wyjątkowo wyrozumiali, a Ty chętnie to wykorzystujesz. Potrafisz się nimi wysługiwać i dzięki temu czeka Cię wygodne życie. Czujesz, że masz nad nimi przewagę.

długość palców

PALEC SERDECZNY KRÓTSZY OD WSKAZUJĄCEGO

Jesteś osobą, której nie sposób nie lubić, choć niektórzy mogą Ci zazdrościć. Zwłaszcza tego, że jesteś pewna siebie, bardzo efektywna w działaniu i zawsze osiągasz to, co chcesz. Żyjesz bez kompleksów.

To nie bierze się z niczego – nie czekasz na to, aż cokolwiek spadnie Ci z nieba. Potrafisz bardzo ciężko pracować, aby osiągnąć sukces. Masz bardzo ambitne plany na przyszłość.

długość palców

PALEC SERDECZNY TAKIEJ SAMEJ DŁUGOŚCI, CO WSKAZUJĄCY

Bardzo trudno się z Tobą pokłócić i gniewać się na Ciebie. Jesteś prostolinijna, szczera i wyjątkowo spokojna. Niektórzy mogą twierdzić, że brakuje Ci energii, ale Ty po prostu cenisz święty spokój i dobre relacje z ludźmi.

To nie oznacza jednak, że na wszystko się godzisz i każdemu przytakujesz. Na pewno nie jesteś popychadłem, które bez mrugnięcia okiem spełnia cudze zachcianki. Brzydzisz się konfliktem i intrygami.

długość palców

SKŁONNOŚĆ DO ZDRADY

Kilka miesięcy temu brytyjscy naukowcy zbadali także relację pomiędzy długością palców a rozwiązłością i wiernością. Okazało się, że osoby (odkrycie dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet), których palec wskazujący jest krótszy od serdecznego, częściej pozwalają sobie na skok w bok. Wszystko przez to, że w życiu płodowym były narażone na silniejsze działanie testosteronu.

Jeśli palec wskazujący jest tej samej długości, co serdeczny – osoba taka ma naturalną potrzebę związku na całe życie. Kiedy znajdzie odpowiedniego partnera, wszyscy potencjalni kandydaci przestają się liczyć.

długość palców

CO PALCE MÓWIĄ O MĘŻCZYZNACH?

Koreańskie badania wykazały jeszcze jedną zależność. Dzięki temu odkryciu możemy sporo dowiedzieć się o płci przeciwnej. Palec serdeczny dłuższy od wskazującego ma oznaczać to, że mężczyzna dysponuje większym przyrodzeniem od panów, których proporcje są odwrotne. 

Dłuższy palec serdeczny ma oznaczać także większą szansę na sukces finansowy, ale niestety również – ryzyko zachowań agresywnych.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 3.6 / 5
ggfsdfs (Ocena: 5) 26.05.2015 10:30
Z tego wychodzi jeden wniosek, że jak facet ma długiego to jest skłonny do zdrady... ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2015 22:52
Ale której ręki? Bo u lewej są równe, a drigiej nie.
odpowiedz
G. (Ocena: 2) 25.05.2015 14:14
Co do długości palców, to ostatnio ze znajomymi siedzieliśmy w mieszanym gronie i zauważyliśmy, że głównie panowie mają serdeczny palec dłuższy, a panie wskazujący. sprawdziło się w każdym przypadku. Także trochę pic na wodę...
zobacz odpowiedzi (1)
Szczerość (Ocena: 1) 25.05.2015 07:47
Szczerze.... Gówno prawda! Artykuł, jak większość na tym "portalu" napisany na poziomie dziecka z wczesnej podstawówki!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie