To, co zrobił ten przystojniak dla swojej siostrzenicy, nie mieści się w głowie (ALE SŁODKO!)

Dziewczynka wstydziła się pokazać w sukience księżniczki. 23-letni wujek dodał jej pewności siebie...
To, co zrobił ten przystojniak dla swojej siostrzenicy, nie mieści się w głowie (ALE SŁODKO!)
29.03.2015

O facetach można powiedzieć wiele złego, ale to nie powód, by definitywnie ich przekreślać. Nie warto patrzeć na wszystkich przez pryzmat nieodpowiedzialnej mniejszości. To, że niektórzy zdradzają, krzywdzą, nie potrafią się otworzyć i cierpią na kompleks męskości, wcale nie oznacza, że to norma. Wciąż istnieją mężczyźni, których aż chciałoby się przytulić. Kimś takim bez wątpienia jest nasz dzisiejszy bohater.

Na pierwszy rzut oka – facet twardo stąpający po ziemi. Męski, silny, bezkompromisowy. Można się po nim spodziewać wszystkiego, ale nie tego, co zrobił dla swojej ukochanej siostrzenicy. Ta historia odbudowuje naszą wiarę w ludzi, a mężczyzn przede wszystkim. Pod tą wytatuowaną skórą kryje się naprawdę miękkie serduszko.

Niektórzy twierdzą, że tym zagraniem naraził swoją męskość na szwank. My uważamy, że w ten sposób pokazał, co to znaczy prawdziwy facet!

x

Kilka dni temu dziewczynka o imieniu Izzy wybierała się na seans filmu „Kopciuszek”. Tak się złożyło, że towarzyszyć miał jej 23-letni wujek. Chociaż bardzo chciała, jeszcze mocniej wstydziła się swojego okolicznościowego przebrania. Kilkulatka miała pójść do kina w stroju księżniczki, ale nie do końca wiedziała, czy tak wypada. Może obawiała się reakcji wujka i nie chciała narobić mu wstydu?

Nie miała się jednak czym przejmować. Kiedy Jesse Nagy przyszedł odebrać ją od rodziców, wszelkie opory zniknęły. Mężczyzna sam założył na siebie balową suknię. Do stroju dobrał nawet małą torebkę!

Zachwycona dziewczynka doceniła ten gest i ostatecznie poszła z nim do kina.

x

23-latek zupełnie nie przejmował się tym, jak zareagują inni ludzie. Cel był tylko jeden – zrobić przyjemność siostrzenicy i dodać jej nieco pewności siebie. Skoro dorosły mężczyzna może paradować po mieście w kolorowej sukni, to tym bardziej wypada to małej dziewczynce. Wspólne wyjście można uznać za bardzo udane. Izzy najpierw czuła się nieco zakłopotana, ale wkrótce doceniła poświęcenie wujka.

Jesse ujawnił, że suknię pożyczył od swojej koleżanki. To jej kreacja studniówkowa. Nie pozostaje nam nic innego, jak uwierzyć w tę historię. Wytatuowany facet z zarostem raczej nie trzyma czegoś takiego w szafie...

Nie wiadomo, czy 23-latek jest jeszcze singlem, ale po ujawnieniu sprawy raczej nie narzeka na brak powodzenia. Która z nas nie chciałaby poznać bliżej kogoś tak uczuciowego?

x

Takiego wujka można jej tylko pozazdrościć...

x

Takiego wujka można jej tylko pozazdrościć...

x

Takiego wujka można jej tylko pozazdrościć...

Komentarze (6)

Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 3) 29.03.2015 20:32
może miał taką ukrytą fantazję :P chociaż ciężko w to uwierzyć, pod tą warstwą męskiego testosteronu pod postacią tatuaży i zarostu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 19:24
Urocze! Facet ma do siebie dystans. Sądząc po minie małej - efekt został osiągnięty.
odpowiedz
olka (Ocena: 5) 29.03.2015 19:18
mógł założyć smoking, jako że ona była księżniczką... nie podoba mi się ten pomysł :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 12:21
to jak sie wstydzi to mogła z nią isc mama czy cos, a nie robić taka wioche. Albo ubrac dzieciaka normalnie ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 11:13
pięknie sie wujek wystroił :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo