W jakim wieku pierwszy raz? Kiedy ślub i dziecko? Sprawdź, czy jesteś statystyczną kobietą!

Nasze życie od 12. do 82. roku życia. Czy odbiegasz od normy?
W jakim wieku pierwszy raz? Kiedy ślub i dziecko? Sprawdź, czy jesteś statystyczną kobietą!
23.03.2015

Kobiety uwielbiają się ze sobą porównywać. Zamiast patrzeć wyłącznie na swoje własne potrzeby, analizujemy życie innych. Dlaczego nie mam jeszcze chłopaka, skoro wszystkie moje koleżanki już od dawna są w związkach? Kiedy wreszcie stanę na własnych nogach? Przyjaciółki już dawno znalazły pracę i świetnie im się wiedzie. Czy w tym wieku mogę się jeszcze tak ubierać? Inne kobiety nie powalają sobie na taką ekstrawagancję...

Masz tego dosyć? My też! Jeśli jednak koniecznie chcesz wiedzieć, czy wszystko z Tobą w porządku, a może jednak odbiegasz od „średniej”, powinnaś sprawdzić wyniki najnowszych badań. Tysiące kobiet w różnym wieku odpowiedziało szczerze na wiele pytań. Wyznały, w jakim wieku straciły dziewictwo, kiedy poznały „tego jedynego”, kiedy wzięły ślub, czuły się najszczęśliwsze i wiele, wiele więcej.

Sprawdź kolejne etapy w życiu statystycznej kobiety. Od 12. do 82. roku życia. Tylko nie wpadaj w kompleksy, jeśli rzekomo z czymś się „spóźniłaś”...

girl

12 lat – w tym wieku większość z nas staje się kobietami. To moment pierwszej miesiączki.

14 lat – apogeum naszego młodzieńczego buntu. Wtedy najbardziej się złościmy, eksperymentujemy z używkami, zaczynamy na poważnie interesować się chłopakami i nie możemy dojść do porozumienia z rodzicami.

15 lat – pierwszy raz całujemy chłopaka.

16 lat – to wiek inicjacji seksualnej. Na pierwszy raz decydujemy się więc coraz wcześniej, ale i tak rok później, niż statystyczny chłopak.

18 lat – aż 2 lata zajmuje nam osiągnięcie prawdziwej satysfakcji w łóżku. To wiek, w którym wiele z nas doznaje pierwszego orgazmu.

20 lat – jeśli w tym wieku czujemy się spełnione w związku z chłopakiem, zaczynamy snuć poważne plany i wierzyć, że może on być tym jedynym.

girl

22 lata – zaczynamy eksperymentować w kuchni. Dania i smaki, które do tej pory wzbudzały w nas obrzydzenie, wydają się coraz ciekawsze.

25 lat – chociaż od pierwszego razu minęło już sporo czasu, to moment, kiedy czujemy się najmniej pewne siebie. Wciąż porównujemy się do innych i dochodzimy do wniosku, że jesteśmy grube i brzydkie.

27 lat – przeżywamy trzeci poważny związek w naszym życiu i mamy pewność, że właśnie z tym chłopakiem mogłybyśmy stworzyć rodzinę.

28 lat – pomimo coraz głębszych uczuć i planów na przyszłość, właśnie w tym wieku najczęściej zdradzamy swoich partnerów.

29 lat – to moment ważnych zmian, bo właśnie wtedy najczęściej decydujemy się na zamieszkanie z partnerem. Nie na chwilę, ale w domyśle na stałe.

30 lat – w tym wieku statystyczna kobieta wychodzi za mąż, a także rodzi pierwsze dziecko.

girl

32 lata – po latach eksperymentów z włosami, właśnie wtedy znajdujemy fryzurę idealną, która pozostanie z nami na długo.

34 lata – zdaniem większości kobiet to najlepszy wiek na urodzenie dziecka – czujemy się wystarczająco dojrzałe, odpowiedzialne, a nasze życie jest ustabilizowane.

35 lat – moment największego stresu w naszym życiu. Staramy się pogodzić życie rodzinne z zawodowym i nie zawsze nam to wychodzi.

38 lat – zaczynamy się zastanawiać, czy nasza kariera zawodowa to rzeczywiście spełnienie naszych marzeń. Wiele z nas decyduje się na rozpoczęcie wszystkiego od nowa.

39 lat – najlepszy czas pod względem finansowym. Nigdy wcześniej, ani później nie zarabiamy tak dobrze.

40 lat – w tym momencie istnieje największe ryzyko rozwodu, bez względu na to, która ze stron zdecyduje się na zakończenie związku.

girl

47 lat – to ostatnia chwila, kiedy możemy bez skrępowania pokazać się w stroju kąpielowym. W kolejnych latach wydaje nam się to zwyczajnie niestosowne.

49 lat – zupełnie nowa rola w naszym życiu – statystycznie właśnie w tym wieku najwięcej kobiet zostaje babciami pierwszego wnuka.

50 lat – moment stabilizacji, bo spłaciłyśmy już nasze długi i pod względem finansowym czujemy się pewnie. Niestety, zaczynamy zauważać, że coraz szybciej się starzejemy. Zmarszczki i siwizna to nasz chleb powszedni.

51 lat – koniec comiesięcznej udręki – zazwyczaj w tym wieku przechodzimy przez ostatnią miesiączkę.

52 lata – jeśli nas na to stać, chętnie poddajemy się zabiegom chirurgii plastycznej, aby choć o kilka lat przedłużyć naszą młodość.

58 lat – dopiero w tym momencie dochodzimy do wniosku, że praca wcale nie jest najważniejsza.

girl

60 lat – moment naszej drugiej, a może trzeciej młodości. Pomimo coraz bardziej zaawansowanego wieku, ponownie odkrywamy radość z seksu.

63 lata – osiągamy stan totalnego spokoju i mało co jest w stanie wyprowadzić nas z równowagi. W tym wieku najczęściej przechodzimy na emeryturę.

65 lat – jeszcze nic straconego! Singielki w tym wieku zaczynają szukać drugiej połowy, choćby na jedną noc.

82 lata – umieramy.

Komentarze (55)

Ocena: 4.65 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2015 17:34
okres - 14, pocalunek - 16, seks- 19
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2015 16:54
12-okres 16 - pierwszy pocałunek 18 - bunt i tyle 0 związku :D
odpowiedz
NIE NO (Ocena: 5) 24.03.2015 16:40
JAKA BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2015 23:36
10-pierwsza miesiączka 12-buntu 14-pocałunek 16-seks, jeden poważny związek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2015 23:34
o co chodzi skoro napisaliście ,że najlepszy wiek na dziecko wg większości kobiet to 34 lata a potem ,że większość zostaje babciami mając 49 lat. To wychodzi na to ,że co drugie pokolenie statystycznie rozmnaża się w wieku 15 lat.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo