TEST: Czy jesteś podobna do Anastazji Steele?

Sprawdź, czy masz coś wspólnego z bohaterką „Pięćdziesięciu twarzy Greya”!
TEST: Czy jesteś podobna do Anastazji Steele?
18.03.2015

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” to prawdziwy fenomen. Miliony sprzedanych egzemplarzy powieści i polski rekord widowni w kinach. Dlaczego szaleństwo na punkcie perwersyjnych upodobań młodego biznesmena i jego młodej kochanki osiągnęło takie rozmiary? Nad tym zastanawia się wielu i trudno wskazać jednoznaczną przyczynę. W przypadku kobiet bardzo często podkreśla się fakt, że podświadomie... chcemy być takie, jak Anastasia Steele.

Na co dzień stąpamy twardo po ziemi, podejmujemy suwerenne decyzje i nie dajemy sobie wmawiać, że czegoś nie możemy. Czujemy się równie silne i zdeterminowane, co mężczyźni. Gdzieś podświadomie marzymy jednak o tym, aby bezwzględny samiec nie tylko nas zdominował, ale przejął także kontrolę nad całym naszym życiem. Chcemy poczuć się bezbronne i uzależnione od partnera.

Rozwiąż nasz test i sprawdź, czy masz coś wspólnego z główną bohaterką powieści E.L. James. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną – 0 proc. Dodaj je do siebie, a wynik wskaże, jak bardzo jesteś podobna do Anastasii Steele. Pod każdym względem.

Anastasia Steele

1. Czy urodziłaś się pod koniec lat 80. lub na początku lat 90.?

2. Czy historia Twojej rodziny jest bardziej skomplikowana, niż bywa to zazwyczaj – Twoi rodzice się rozwiedli, masz ojczyma, byłaś wychowywana samotnie przez jednego z nich?

3. Czy uważasz, że edukacja i rozwój osobisty są dla kobiety przepustką do większej samodzielności?

4. Czy jesteś postrzegana jako osoba bardzo ambitna, a przy tym nieco wycofana?

5. Czy masz mnóstwo kompleksów, które uniemożliwiają Ci pełną akceptację swojego wyglądu i kobiecości?

Anastasia Steele

6. Czy jesteś jeszcze dziewicą lub straciłaś cnotę stosunkowo późno – nie w wieku nastoletnim, jak większość, ale już po 20. urodzinach?

7. Czy jesteś zwolenniczką zasady, że partner zawsze powinien być przynajmniej odrobinę starszy i nigdy nie umówiłabyś się z kimś młodszym?

8. Czy uważasz, że męska władza może być czasami bardziej atrakcyjna, niż jego wygląd czy osobowość?

9. Czy jesteś fanką męskości w eleganckim wydaniu i uważasz, że nie ma nic lepszego, niż facet w starannie dobranym garniturze?

10. Czy często myślisz o sobie, że jesteś odmieńcem, którego nikt nie jest w stanie do końca zrozumieć?

Anastasia Steele

11. Czy jesteś właścicielką ciemnych (czarnych lub brązowych) włosów?

12. Czy Twoje oczy są duże i niebieskie?

13. Czy uważasz, że wygląd Twojej twarzy nie przystaje do Twojego wieku i pomimo upływu lat nadal prezentujesz się nieco dziecinnie?

14. Czy cenisz naturalną urodę i malujesz się wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach?

15. Czy w modzie doceniasz przede wszystkim wygodę i Twoja garderoba obfituje bardziej w jeansy i t-shirty zamiast eleganckich sukienek?

Anastasia Steele

16. Czy uważasz, że siła, a nawet ból w niektórych sytuacjach mogłyby sprawić Ci przyjemność?

17. Czy marzysz o związku z mężczyzną, który nie będzie tylko Twoim partnerem, ale czasami zupełnie przejmie nad Tobą kontrolę?

18. Czy wyobrażasz sobie, że angażujesz się w relację z mężczyzną, w której liczy się przede wszystkim satysfakcja seksualna, a dopiero potem cała reszta?

19. Czy jesteś skłonna dać się poniżyć w sypialni?

20. Czy gustujesz raczej w ciemnowłosych facetach?

Anastasia Steele

WYNIKI

100-90 procent: Chyba powinnaś zmienić nazwisko na Steele! Masz bardzo wiele wspólnego z Anastasią i do pełni szczęścia potrzebujesz tylko swojego własnego Christiana Greya.

85-70 procent: Prywatny Grey jest jak najbardziej wskazany. Znasz swoją wartość, ale to nie powód, by nie dać się zdominować. Lubisz czuć zależność od innych. Zwłaszcza jeśli tym kimś jest przystojny facet.

65-50 procent: Nie jesteś aż tak uległa jak Anastasia. Jeśli kiedykolwiek zdecydowałabyś się na mocniejsze wrażenia w sypialni, to w grę wchodzą raczej niewinne klapsy, niż prawdziwe BDSM.

poniżej 50 procent: Z główną bohaterką „Pięćdziesięciu twarzy Greya” łączą Cię najwyżej niektóre szczegóły wyglądu, ale charaktery macie zupełnie inne. W związku to Ty powinnaś być Christianem.

Komentarze (9)

Ocena: 4.11 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2015 22:31
To najidiotniejszy test jaki w życiu widziałam ! Uśmiałam się
odpowiedz
http://www.milosctopasja.com (Ocena: 5) 18.03.2015 15:04
Zapraszam do nas. Mamy fajne testy miłosne i generalnie zajmujemy się relacjami damsko-męskimi. Genialna strona!
odpowiedz
http://www.ciekawostkizeswiata.com/ (Ocena: 5) 18.03.2015 11:48
Zapraszam na strone Link w nicku codziennie nowe ciekawostki ze świata.
odpowiedz
Clash (Ocena: 1) 18.03.2015 07:31
Nie sądzę, by w prawdziwym życiu istniały osoby aż tak bardzo mdłe i nijakie, bez żadnych pasji i zainteresowań.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2015 02:04
"Na co dzień stąpamy twardo po ziemi, podejmujemy suwerenne decyzje i nie dajemy sobie wmawiać, że czegoś nie możemy. Czujemy się równie silne i zdeterminowane, co mężczyźni. Gdzieś podświadomie marzymy jednak o tym, aby bezwzględny samiec nie tylko nas zdominował, ale przejął także kontrolę nad całym naszym życiem. Chcemy poczuć się bezbronne i uzależnione od partnera" - to prawda (choć bdsm mi się nie podoba,a samego filmu i książek nie cierpię). pewnie któraś mnie zjedzie, że "nie mam jaj",ale myślę,że wiele kobiet czuje się po prostu zagubionych i marzy o takim "opiekunie". ja się wciaż czuję wewnątrz małą słabą dziewczyną, ale jednak nie chciałabym takiej kontroli w prawdziwym życiu.miło by jednak mieć faceta,ktory byłby taką ostoją,zawsze stabilną,czułą,zaradną,do której można by wrócić po cieżkim dniu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo