Elegant czy mięśniak? Hipster czy dresiarz? Wiemy, kto najbardziej kręci kobiety!

Wszystko jasne! Sprawdź, z kim najbardziej chciałybyśmy się umówić.
Elegant czy mięśniak? Hipster czy dresiarz? Wiemy, kto najbardziej kręci kobiety!
06.03.2015

Gdyby zapytać, jak wygląda nasz ideał mężczyzny, większość kobiet nie pozwoli sobie na pełną szczerość. Wolimy operować sloganami, niż ujawnić nasze prawdziwe preferencje. Wszystkim bez wyjątku marzy się inteligentny, przystojny i elegancki dżentelmen. Najlepiej w skrojonym na miarę garniturze. Brzmi rzeczywiście dobrze, ale tylko my wiemy, co kręci nas w rzeczywistości... Ten prosty eksperyment pokazuje dokładnie, jakich facetów uważamy za najseksowniejszych.

Scott Wright, brytyjski aktor, postanowił sprawdzić jaki typ męskości podoba się większości z nas. W tym celu założył 5 profili w popularnym serwisie społecznościowym Tinder. To aplikacja towarzyska, w której akceptujemy lub odrzucamy innych użytkowników na podstawie przede wszystkim ich wyglądu. 40-latek zaprezentował się w kilku odsłonach – mięśniaka, dresiarza, grzecznego chłopca, stylowego hipstera i eleganta.

Który wizerunek najbardziej przypadł do gustu płci przeciwnej? Możecie się bardzo zdziwić...

ideał mężczyzny

Użytkowniczkom Tindera nie przypadł do gustu także wizerunek hipstera. Tylko co dziesiąta badana wyraziła zainteresowanie.

ideał mężczyzny

Najmniejszym zainteresowaniem cieszyła się elegancka wersja naszego bohatera. Ze 100 polubionych przez niego kobiet, tylko 4 odwzajemniły się tym samym.

ideał mężczyzny

Grzeczny chłopak w obszernej koszuli, prostych spodniach i z plecakiem zyskał aprobatę 16 kobiet. To czterokrotnie więcej, niż w przypadku wersji eleganckiej!

ideał mężczyzny

Na drugim miejscu znalazła się stylizacja sportowa. 17 pań zachwyciło się przystojnym dresiarzem.

ideał mężczyzny

Największym powodzeniem cieszy się bezapelacyjnie wersja roznegliżowana. Mięśniaka chciałoby poznać aż 28 kobiet, czyli niemal co trzecia badana.

Czy Wasz gust pokrywa się z preferencjami użytkowniczek Tindera?

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2015 16:07
a nie ma po prostu normalnego faceta?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2015 10:11
To kwestia tego, że elegancik na tinderze oznacza żonatego faceta szukającego kochanki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2015 21:12
Moim zdaniem najmniej dziewczyn zalajkowało garnitur, ponieważ na tym zdjęciu wygląda po prostu sztywnie, jakby poszedł na stypę i musiał wskoczyć w garniak. Gdyby fotka nie była pozowana pewnie lajków byłoby więcej. Najlepiej wypadł w wersji umięśnionej, ponieważ, nie ma co ukrywać, widać, że nad sobą pracuje a wielu kobietom po prostu to schlebiło więc się odwdzięczyły. Dobrze wypadł jako dres chyba właśnie dlatego, że nie wygląda na dresa. Dres, podobnie jak mięśnie, po prostu mówi dbam o siebie.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2015 20:21
Hipster najgorszy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2015 18:22
Jeszcze pytanie jaki był przedział wiekowy tych pań.... a tak w ogóle to prawie każdy facet wygląda w garniturze lepiej niż w innym ubraniu, choć zauważyłam że niektórzy faceci wyglądają też super w bardziej luźnym stroju, zwłaszcza jak mają fajne ciało. Kobiety w sieci lecą na eleganckich facetów ubranych w garnitury bo to kojarzy się z pieniędzmi, dobrą pozycją zawodową. Garnitur = dobry zawód = dobra posada = kasa. Na mięśniaka w necie bym nie poleciała, bo facet który wgrywa zdjęcie swojej gołej klaty to zwykły goguś. Nie mam nic przeciwko muskulaturze, ale nie trzeba koniecznie pokazywać się tak nachalnie w sieci. To tak jak panienki które wgrywają swoje zdjęcia w bikini. Ten sam poziom.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie