Największe koszmary kobiecej codzienności - TOP 10 (To się przytrafiło każdej z nas!)

W takich momentach aż chciałoby się rozpłakać z bezsilności...
Największe koszmary kobiecej codzienności - TOP 10 (To się przytrafiło każdej z nas!)
17.01.2015

Kobiecy świat wcale nie jest taki piękny i prosty, jak może się wydawać przedstawicielom płci przeciwnej. Każdego dnia narażone jesteśmy na wiele niebezpieczeństw. Wciąż walczymy o swoją urodę, zainteresowanie facetów i dobre samopoczucie, pomimo przeciwności losu. Nie możemy tracić czujności, bo to może się dla nas wyjątkowo źle skończyć...

Faceci twierdzą, że jesteśmy skomplikowane. Trudno być inną, kiedy świat wymaga od nas tak wiele. To zestawienie jest chlebem powszednim dla większości z nas. Panom powie o nas więcej, niż wiedzieli do tej pory. Kto wie, może przytoczenie tych kilku sytuacji sprawi, że zaczną nas wreszcie rozumieć?

Oto największe koszmary kobiecej codzienności. I chociaż mogą wydawać się śmieszne, wyprowadzają z równowagi każdą z nas!

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... zapas pigułek antykoncepcyjnych wygląda mniej więcej tak. Przez Twoje roztargnienie każde kolejne zbliżenie będzie można porównać do rosyjskiej ruletki.

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... próba pomalowania paznokci doprowadza do tego, że przestrzeń wokół Ciebie nadaje się wyłącznie do gruntownego remontu.

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... założyłaś na siebie seksowny kombinezon, ale po chwili zdajesz sobie sprawę, że skorzystanie z toalety wymaga rozebrania się niemal do naga.

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... masz tylko kilka minut na wykonanie porannego makijażu, ale kosmetyczka wygląda mniej więcej tak. Musisz zdecydować - gruntowne porządki albo naturalne oblicze.

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... w najmniej oczekiwanym momencie otrzymujesz cios prosto w żebra, a winowajcą okazuje się Twój własny biustonosz.

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... zapominasz o pomalowanych przed chwilą paznokciach, które po bliskim kontakcie z jakimkolwiek przedmiotem nadają się wyłącznie do zmycia.

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... próba zaoszczędzenia na fryzjerze i samodzielnej stylizacji włosów kończy się nieodwracalną tragedią.

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... Twoja odzież przegrywa z seksownymi krągłościami. Zwłaszcza w momencie, kiedy jesteś daleko od domu i będziesz musiała w takim stanie do niego wrócić.

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... test ciążowy nie potrafi się zdecydować, czy możesz odetchnąć z ulgą, czy może jednak zacząć się obawiać.

problemy kobiet

Wściekasz się, gdy... gdy na 5 minut przed wyjściem puder i inne sypkie kosmetyki zamiast trafić na twarz, lądują na Twoich ulubionych ciemnych spodniach.

Komentarze (27)

Ocena: 3.56 / 5
Podpis upa (Ocena: 1) 20.01.2015 01:31
Np. Ta kosmetyczka i ten dywan .widaec ze pan redaktor sam poswięcił się w usyfieniu tych o to rzeczy. Bo tak sztucznego syfu juz dawno niewidziałam .. ;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2015 11:57
Mnie wkurza jak mi się rozpina stanik lub spada ramiączko, a mam na sobie ubrania które muszę najpierw zdjąć zanim się pozapinam.Czesto mi się to dzieje w pracy
odpowiedz
internautka (Ocena: 5) 18.01.2015 11:49
Przekopiowane! Wszystko z kwejka! I przetłumaczone na polski. haha faktycznie ktoś musiał długo myśleć nad tym artykułem. ż e n a d a !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2015 10:09
Wszystko się zgadza, poza testem ciążowym xDDD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 17.01.2015 22:02
Po jednym zdaniu na stronę, co za żenada
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo