7 typów chłopaków, którzy NIE NADAJĄ SIĘ na studniówkowych partnerów

Trzymaj się od nich z daleka. W przeciwnym razie to będzie najgorsza impreza w Twoim życiu!
7 typów chłopaków, którzy NIE NADAJĄ SIĘ na studniówkowych partnerów
15.12.2014

Do pierwszych studniówek przed maturą w 2015 roku nie został już nawet miesiąc. Od początku stycznia uczniowie ostatnich klas szkół średnich będą brali udział w podobno najważniejszej imprezie w życiu. To moment symboliczny, bo oznacza koniec jednego etapu w życiu i początek innego, bardziej dorosłego. Nie powinno zatem dziwić, że do tematu podchodzimy bardzo poważnie, długo zastanawiając się nad wyborem kreacji, a przede wszystkim partnera.

Z tym może być problem. Jeśli nie jesteś w związku i do dzisiaj nie zorganizowałaś sobie towarzystwa na ten wyjątkowy wieczór, pozostało naprawdę niewiele czasu. Jak informowaliśmy, niektóre z nas szukają szczęścia w Internecie. Na Facebooku i w portalach ogłoszeniowych aż roi się od anonsów zdesperowanych maturzystek. Niezależnie od sposobu znalezienia partnera, warto zastanowić się nad tym, jaki powinien on być.

A już na pewno – jaki być nie powinien. Oto typy, których lepiej unikać, jeśli chcesz się naprawdę dobrze bawić...

partner na studniówkę

ZBYT MŁODY

Skoro matura nazywana jest egzaminem dojrzałości, to na imprezie poprzedzającej to wydarzenie, warto postawić na dojrzałe towarzystwo. Pojawienie się na studniówce z młodszym o kilka lat partnerem może się źle skończyć. Ktoś taki jeszcze nie dorósł do niektórych kwestii i może potraktować wielkie wyjście jako kolejną niezobowiązującą imprezę. Może się okazać, że zamiast być Twoim wsparciem, to Ty będziesz musiała mu matkować i go upominać.

partner na studniówkę

ZBYT DOJRZAŁY

Nie ma sensu przesadzać także w drugą stronę. Partner, który już studiuje, to całkiem dobry wybór, ale pojawienie się w towarzystwie faceta w okolicach trzydziestki, to już spore ryzyko. Taki wybór może wzbudzić sensację w gronie pedagogicznym. Na dodatek, z racji większego doświadczenia, dorosły partner może się nie odnaleźć na imprezie dla nastolatków i traktować Twoich znajomych z góry. Wiek nie sprzyja także spontaniczności, a Ty w końcu przyszłaś się dobrze bawić...

partner na studniówkę

BRAT

Znane są przypadki, kiedy w akcie desperacji maturzystki proszą o towarzystwo własnego brata. To jednak nie jest najlepsze wyjście. Z oczywistych względów nie będziesz mogła być przy nim tak spontaniczna, jak byłabyś w obecności kogoś postronnego. Tutaj zawsze istnieje ryzyko, że po zbyt szalonej zabawie on podzieli się swoimi wrażeniami z rodzicami. Na dodatek, Twoje koleżanki pewnie go znają i mogą być tą sytuacją mocno rozbawione.

partner na studniówkę

MIŁOŚNIK UŻYWEK

Nieodpowiednio dobrany partner może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Mimo, że teoretycznie świadczy wyłącznie o sobie, może narobić kłopotów także Tobie. Jeśli ma słabość do alkoholu i wiesz, że w czasie studniówki nie będzie wylewał za kołnierz, lepiej daj sobie spokój. Tylko tego brakuje, żebyś musiała eskortować zamroczonego towarzysza do domu na długo przez zakończeniem imprezy. Nie wspominając o zamiłowaniu do innych substancji odurzających.

partner na studniówkę

SMUTAS

Partner powinien być dopasowany temperamentem do Ciebie. Co nie oznacza, że jeśli Ty jesteś spokojna i poważna, on może siedzieć ze smutną miną i odliczać minuty do zakończenia tej męczarni. Towarzystwo kogoś takiego sprawi, że najważniejsza impreza w życiu zakończy się porażką. Od partnera należy oczekiwać czegoś więcej, niż tylko obecności. Z kimś takim nie będziesz się dobrze bawiła.

partner na studniówkę

KIEPSKI TANCERZ

Nikt nie mówi, że partnera na studniówkę należy szukać w pobliskim klubie tanecznym. On nie musi być profesjonalistą, ale najważniejsze, żeby miał poczucie rytmu i nie bał się parkietu. Towarzysz, którego musisz siłą zaciągać do tańca, a później stoi nieruchomo i zastanawia się, o co chodzi, to niezbyt fajna sytuacja. Zatracające się w tańcu koleżanki będą Ci działać na nerwy. Z zazdrości.

partner na studniówkę

PROSTAK

To szczególny wieczór, kiedy zakładasz na siebie elegancką suknię i choć przez chwilę chciałabyś się poczuć wytwornie. Nieokrzesany partner może to skutecznie zepsuć. Nie ma nic gorszego, niż chłopak, który nie potrafi się zachować w towarzystwie, mówi, co mu ślina na język przyniesie, rzuca się na jedzenie i atakuje Twoich znajomych. On nie czuje się skrępowany, więc to Ty będziesz się za niego wstydziła

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2014 15:14
Co za głupoty. Znam mnóstwo osób które poszły na studniówkę z bratem, czy chociażby z kuzynem. I bawiły się świetnie! Skoro mają dobry kontakt, to dlaczego nie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2014 16:32
Ja poszłam na studniówkę z bratem koleżanki. Znałam go słabo, ale nasi rodzice także się kolegują, więc postanowiłam go zaprosić, bo tak naprawdę nie miałam na oku nikogo lepszego. Impreza była jedną z najlepszych w moim życiu, nie dość, że trafił mi się świetny tancerz, to jeszcze zorganizował podwózkę w dwie strony i alkohol i umiał się zachować :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2014 15:47
Ja na swoją studniówkę, która była rok temu, poszłam z kolegą, którego dobrze znam już od zerówki, lubię i świetnie się dogaduję. Oboje lubimy tańczyć, zawsze jest wesoło. Zaskoczył mnie tylko tym jaki był we mnie wpatrzony tamtego wieczoru , czułam się najpiękniejszą i najfajniejszą dziewczyną na imprezie :D Idealny wybór! Do tego kulturalny, dobrze wychowany, przystojny, dobrze ubrany, do każdego potrafił się odezwać. Za miesiąc idziemy na studniówkę do jego technikum :D Dzisiaj umówilam sie juz do fryzjera i kosmetyczki,a w sobote kupilam sukienke :)
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 15.12.2014 06:06
Mój chłopak ma 27 czy to zły pomysł by zabrać go na studniówkę? Ja mam 19, część znajomych z klasy będzie miała wtedy już 20 (technikum). Nie boję się, że nie dogada się ze znajomymi, ale zastanawia mnie reakcja nauczycieli...
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo