Żona zdradziła męża i napisała do niego pożegnalny list. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała!

Przeczytajcie, jak małżonek zareagował na zdradę i jej odejście. Najlepsza odpowiedź na świecie?
Żona zdradziła męża i napisała do niego pożegnalny list. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała!
23.11.2014

Od kilku dni w Internecie krąży news o żonie, która zdradziła męża z jego bratem. Kobieta postanowiła przyznać się małżonkowi do swojego skoku w bok, przy okazji wytykając mu wady i zaniedbania, których mężczyzna dopuścił się względem niej. Napisała więc do męża oschły list, w którym poinformowała go, że odchodzi.

Jak zareagował porzucony małżonek? Internauci są zgodni: to najlepsza odpowiedź na świecie. Przeczytajcie!

letter

Drogi mężu,

Piszę ten list, aby powiedzieć Ci, że zostawiam Cię na dobre. Byłam dla Ciebie dobrą żoną przez siedem lat, ale dłużej już tak nie mogę. Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie piekłem.

Twój szef do mnie dziś zadzwonił i powiedział, że odszedłeś z pracy – to przelało czarę goryczy. W zeszłym tygodniu przyszedłeś do domu i nawet nie zauważyłeś, że mam nową fryzurę, pomalowane paznokcie, ugotowałam Twój ulubiony obiad, a jakby tego było mało założyłam seksowną bieliznę.

Nie zwróciłeś na mnie uwagi, a obiad zjadłeś w dwie minuty i od razu poszedłeś na górę oglądać mecz.

letter

Od dawna nie mówiłeś mi, że mnie kochasz, nie wspominając o czułościach wobec mnie. Albo mnie zdradzasz albo po prostu mnie nie kochasz… W każdym razie odchodzę od Ciebie.

P.S. Nie próbuj mnie szukać. Razem z Twoim BRATEM wyprowadzam się z miasta!

Powodzenia w życiu!

Twoja była żona

letter

Droga była żono,

Twój list mnie powalił. To prawda, że byliśmy małżeństwem przez siedem lat, ale kobieta którą poślubiłem nie jest tą, którą miałem później przy boku. Oglądam tak dużo telewizji, aby nie musieć słuchać Twojego ciągłego zrzędzenia i marudzenia. Szkoda, że to nie działa.

Nie powiedziałem nic o Twoim ścięciu włosów, ponieważ gdy Cię zobaczyłem to od razu pomyślałem, że wyglądasz jak chłopak! A moja mama uczyła mnie, że jeśli nie ma się nic miłego do powiedzenia to lepiej milczeć.

letter

Kiedy niby ugotowałaś mój ulubiony obiad to chyba pomyliłaś mnie z MOIM BRATEM, bo ja przestałem jeść wieprzowinę siedem lat temu! Poszedłem od razu spać, gdy stanęłaś przede mną w seksownej bieliźnie, ponieważ widniała na niej jeszcze cena: 100 złotych…

Modliłem się, że to tylko przypadek, że mój brat dokładnie tyle samo pożyczył ode mnie dziś rano.

letter

Mimo to ciągle Cię kochałem i czułem, że możemy nad sobą popracować. Kiedy dowiedziałem się, że wygrałem milion złotych w lotto od razu odszedłem z pracy i kupiłem dla nas dwa bilety na Jamajkę. Tak bardzo chciałaś tam polecieć…

Jednak kiedy przyszedłem do domu – Ciebie już nie było. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

letter

Mam nadzieję, że w końcu masz życie, którego tak bardzo chciałaś. Mój prawnik powiedział, że dzięki Twojemu listowi nie dostaniesz w sądzie ode mnie ani grosza. Cóż, dbaj o siebie.

P.S. Nie wiem, czy mój brat Ci powiedział, ale urodził się nie jako Karol, a Karolina. Mam nadzieję, że to nie jest dla Ciebie problem.

Powodzenia,

Twój były mąż.

 

Myślicie, że to prawdziwy list czy… bajka?

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 3.77 / 5
Księżyc (Ocena: 5) 26.09.2015 17:08
Bajka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 27.11.2014 18:47
stare jak świat
odpowiedz
Max (Ocena: 1) 26.11.2014 01:06
Kur.a tyle tekstu że szkoda było mi klikać przycisk dalej, co za niedorozwój umysłowy wymyślił, żeby wklejać 5 linijek tekstu na stronę, chyba matka go nie kochała, a ojciec był pod wpływem emocji gdy grzmocił jego starą w łazience dla inwalidów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2014 21:34
ależ bzdura, aż gryzie w oczy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2014 15:48
Fejk i jest takich tysiące w internecie gdzie kobiety zazwyczaj sązłe i obrażane a faceci są góra i wychodza najlepiej...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie