7 rzeczy, które zrozumie tylko płaska kobieta

Hojnie obdarzone koleżanki na pewno tego nie zrozumieją.
7 rzeczy, które zrozumie tylko płaska kobieta
09.11.2014

To bez wątpienia największy kompleks wszystkich kobiet. Niektórym natura pomaga się go pozbyć, ale kiedy piersi przestają rosnąć, wtedy trzeba zmierzyć się ze smutną rzeczywistością. Problem urasta do rangi największej życiowej tragedii. Wmawiamy sobie, że bez krągłości nie jesteśmy pełnoprawnymi przedstawicielkami płci pięknej. Swoje robią także głupie komentarze ze strony mężczyzn oraz presja społeczna.

Z czasem, nawet jeśli rzeczywiście nie mamy się czym pochwalić, do głosu dochodzi zdrowy rozsądek. Przekonujemy się, że rozmiar miseczki to nie wszystko. Można być pewną siebie i seksowną kobietą, nie dźwigając na klatce piersiowej przesadnie dużego bagażu. Co wcale nie oznacza, że mamy ochotę na rozmowę o piersiach. W większości przypadków temat ten pozostaje tabu do końca życia.

W głowie niezbyt hojnie obdarzonej kobiety czasami pojawiają się myśli, których właścicielki wielkich i kształtnych biustów nigdy nie pojmą. Nie brakuje także sytuacji, które potrafią skutecznie zachwiać pewnością siebie. Oto najbardziej delikatne kwestie, które zrozumiałe są tylko dla „płaskich”.

małe piersi

SŁYSZYSZ, ŻE JESTEŚ SZCZĘŚCIARĄ

Autorkami tego typu komentarzy są zazwyczaj koleżanki, którym nic nie brakuje. Ich piersi są duże i kształtne. Jedyny kompleks, z jakim mogą mieć do czynienia, to wątpliwości, czy natura nie obdarzyła ich za bardzo. Narzekają na ciężar, niewygodny stanik, ślady po ramiączkach, męskie spojrzenia i próbują Cię przekonać, że nie masz czego żałować. Wręcz przeciwnie – powinnaś się cieszyć, że nie musisz cierpieć tak, jak one. Jesteś ostatnią osoba, która uwierzy w te bajki.

małe piersi

SPRAWDZASZ WARTOŚĆ FACETA PO JEGO REAKCJI

Właścicielki wielkich piersi nie mają takiego luksusu. Ty możesz się przekonać, co tak naprawdę wart jest mężczyzna, kiedy się przed nim obnażysz. Analizujesz każdy ruch jego gałek ocznych, sprawdzasz, czy przypadkiem nie opadła mu szczęka, a usta nie układają się w grymas zniesmaczenia. Jeśli nadal patrzy na Ciebie pożądliwym wzrokiem, to możesz mu zaufać. Chociaż, wolałabyś to sprawdzić w inny sposób. Niekoniecznie kosztem największego życiowego kompleksu.

małe piersi

PYTASZ „KIEDY UROSNĄ MI PIERSI?”

To pytanie, które zadaje sobie i najbliższym każda młoda dziewczynka. Najpierw zazdrościmy krągłości naszym matkom, a największy problem pojawia się wtedy, kiedy staramy się doścignąć koleżanki. Skoro im natura nie poskąpiła biustu, to na mnie też przyjdzie pora. Czasami kończy się to wielkim rozczarowaniem, kiedy orientujesz się, że masz już 20 lat i nic z tego nie będzie.

małe piersi

PRZYMIERZASZ CUDZY STANIK

O tym głośno się nie mówi, ale to sytuacja, z którą musiała się zmierzyć niemal każda płaska dziewczyna. Z ciekawości sięgamy po bieliznę mamy lub koleżanki, by sprawdzić, jak by to było. Rozczarowanie może być ogromne, bo nagle okazuje się, że piersi są jeszcze mniejsze, niż myślałaś. Zaczynasz zazdrościć, bo Ty mogłabyś się obyć nawet bez stanika.

małe piersi

WYPYCHASZ BIUSTONOSZ I DAJESZ SIĘ PRZYŁAPAĆ

Czasami kompleksy na tym punkcie są tak duże, że nie obejdzie się bez wspomagania. Ratujesz sytuację specjalnymi wkładkami, zwiniętą chusteczką, a nawet skarpetką. Powiększanie piersi w ten sposób może okazać się skuteczne, ale kiedy zostaniesz przyłapana w trakcie tego procesu lub w najmniej oczekiwanym momencie wypełnienie zmieni swoje położenie – umierasz ze wstydu.

małe piersi

ROBISZ DZIWNE RZECZY PRZED LUSTREM

Niemal każde bliskie spotkanie ze zwierciadłem kończy się w ten sam sposób. Przybierasz najróżniejsze pozy, sprawdzając, w jakiej pozycji skromny biust układa się najlepiej. Ściskasz piersi do siebie, by choć przez chwilę móc nacieszyć się normalnym dekoltem z charakterystycznym rowkiem. Pochylasz się, licząc na to, że grawitacja zadziała na Twoją korzyść. Z boku musi to wyglądać naprawdę dziwnie.

małe piersi

PRZYGLĄDASZ SIĘ INNYM KOBIETOM

Niektórzy mogą zacząć mieć wątpliwości, czy rzeczywiście jesteś heteroseksualna. Wykorzystujesz każdą okazję, by spojrzeć na cudze piersi. Po wizycie na plaży Twoja szyja jest wyraźnie nadwyrężona. Robisz to z czystej ciekawości – chcesz sprawdzić, jak zachowują się hojnie obdarzone przedstawicielki płci pięknej i zastanawiasz się, co zrobiłabyś na ich miejscu. To nie tylko ciekawość, ale tęsknota za nieosiągalnym.

Polecane wideo

Komentarze (53)
Ocena: 4.45 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2015 16:22
ja mam 13 lat i miseczke aaa ,jestem załamana bo mam wrażenie ,że wyglądam jak chłopak jest tu też ktoś o takiej samej miseczce czy jestem jedyna ?!...:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2014 15:32
ja pierdziu sama prawda. Te, które uwazaja że to bujdy, nie są w takim razie zakompleksione z powodu piersi. Pozazdrościć! Ja robię większość z tych rzeczy i czytając to widziałam siebie. Pozdrawiam :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2014 19:06
z cyckami byłabys jeszcze lepsza :D
odpowiedz
SYLWIA (Ocena: 1) 10.11.2014 15:01
"Ściskasz piersi do siebie, by choć przez chwilę móc nacieszyć się normalnym dekoltem z charakterystycznym rowkiem. Pochylasz się, licząc na to, że grawitacja zadziała na Twoją korzyść. Z boku musi to wyglądać naprawdę dziwnie. " WTF?
odpowiedz
płaska (Ocena: 5) 10.11.2014 14:17
Ale beznadziejny artykuł... Mam piersi takie jak Keira Knightley i nie zachowuje sie, jak jest to opisane wyżej. Nie wiem czemu ta strona jeszcze istnieje, nie powinna ona mieć racji bytu, bo teksty, które są tu publikowane są tak żałosne, że już bardziej się chyba nie da :) No albo ten tytuł "...płaska kobieta". Co to ma być? Ktoś w ogóle sprawdza poprawność tych artykułów? A jak dojdzie do napisania o kobietach, które mają duże piersi, to jak to zatytułujecie? "Cycate dziewczyny i ich problemy?", serio? W waszej r e d a k c j i chyba siedzą same blondynki, które w głowie mają siano i nic poza tym :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie