W takich kąpielówkach nie chciałybyśmy zobaczyć żadnego faceta!

Postrach każdej wrażliwej plażowiczki - mężczyzna w nieodpowiednich slipkach.
W takich kąpielówkach nie chciałybyśmy zobaczyć żadnego faceta!
03.08.2014

Wakacje sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Nad polskie morze, jeziora i rzeki wyległy tysiące rodaków spragnionych promieni słonecznych i orzeźwiających kąpieli. Nie wszyscy potrafią robić to z klasą. Chociaż w czasie urlopu powinniśmy postawić na spontaniczność i wygodę, warto zadbać także o aspekt wizualny. Szczególnie często zapominają o tym panowie, którzy potrafią plażować w wyjątkowo szpetnych kąpielówkach.

Statystyczna kobieta już na kilka tygodni lub miesięcy przed sezonem wakacyjnym zastanawia się nad idealnym strojem kąpielowym. Ma być nie tylko gustowny, ale także praktyczny. Powinien eksponować to, co trzeba i zasłaniać wszelkie niedoskonałości. Co tymczasem robią mężczyźni? Nic. Tuż przed wyjściem na plażę wyciągną z szafy stare slipki lub zaopatrzą się w nie w pierwszym lepszym sklepie.

A nam nie pozostaje nic innego, jak patrzeć na ten obraz nędzy i rozpaczy... Oto naszym zdaniem najgorsze męskie kąpielówki, które skutecznie ośmieszają panów. W czymś takim nawet największy przystojniak nie zasługuje na chwilę uwagi.

męskie kąpielówki

MANKINI

Panowie pozazdrościli nam bikini i w ten sposób powstało coś takiego. Na szczęście to dość rzadki widok, ale lepiej powiedzieć o tym zawczasu, niż później wydrapywać sobie oczy, podziwiając faceta w podobnym wdzianku.

męskie kąpielówki

BIAŁE SLIPKI

Kiedy są suche, wydają się w porządku. Tajemnica tkwi jednak w tym, że cienki, biały materiał w połączeniu z wodą zazwyczaj traci swoje właściwości kryjące, a wtedy naszym oczom objawia się coś takiego...

męskie kąpielówki

ZBYT DŁUGIE SZORTY

Mało praktyczne i zwyczajnie śmieszne. Jeśli mężczyzna chce się w czymś takim kąpać i opalać, to równie dobrze mógłby wystąpić na plaży w długich spodniach. Szorty – tak, ale wyłącznie przed kolano.

męskie kąpielówki

NA BORATA

Mankini w wersji niemal kultowej. Z założenia miał to być żart, ale najodważniejsi mężczyźni potrafią w czymś takim wystąpić publicznie. Jeśli ich męskość mieści się pod tym skromnym paseczkiem, to naprawdę nie ma się czym chwalić...

męskie kąpielówki

MINIMALIZM

Branżowe pisma twierdzą, że to najmodniejszy męski strój kąpielowy tego sezonu. Wierzymy jednak w tradycjonalizm polskich mężczyzn, którzy nie ulegną chwilowemu trendowi.

męskie kąpielówki

STRINGI

Zgrabne męskie pośladki nigdy nie są złe, ale ustalmy jedno – nie w miejscach publicznych. Mężczyzna z wąskim sznureczkiem w wiadomym miejscu, paradujący pomiędzy innymi facetami, starszymi i dziećmi, to nigdy nie jest dobry pomysł.

męskie kąpielówki

ROZMIAR DZIECIĘCY

Niektórzy panowie wychodzą z założenia, że im mniej na siebie założą, tym szczuplej będą wyglądać. W tym przypadku absolutnie się to nie sprawdza. Slipy niech będą slipami, a nie paskiem.

męskie kąpielówki

WYSOKI STAN

Zasada jest prosta – bielizna, jak i slipy kąpielowe powinny znajdować się zawsze poniżej linii pępka. Przesadne podciąganie wszystkiego do góry zawsze kończy się katastrofą. Pomijając ten uroczy kolor...

męskie kąpielówki

MOTYWY ZWIERZĘCE

Bieliznę w panterkę mężczyźni powinny pozostawić nam. Miał być Tarzan, a wyszło pośmiewisko.

Komentarze (16)

Ocena: 3.69 / 5
Max (Ocena: 5) 26.04.2016 20:37
piękny męski tyłeczek i tyle w temacie.
odpowiedz
rf4g5e6hnjk (Ocena: 1) 16.08.2015 10:44
pewnie jakiś wieloryb pisał ten artykuł, nawet sie nie podpisał
odpowiedz
Darek (Ocena: 5) 07.08.2015 23:03
A co może piękne jest ubranie szortów na plaży? Co to za moda. Laski chodzą w sznurkach w tyłku a faceci czego mają się wstydzić? Młody wysportowany facet w sportach na plaży wygląda jak idiota. Jak można iść do wody w spodniach?!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2014 12:06
Pana w białych kąpielówkach powinniście pokazać od frontu :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2014 12:03
NA BORATA Mankini w wersji niemal kultowej. Z założenia miał to być żart, ale najodważniejsi mężczyźni potrafią w czymś takim wystąpić publicznie. Jeśli ich męskość mieści się pod tym skromnym paseczkiem, to naprawdę nie ma się czym chwalić... Przecież Sacha Baron Cohen jest hojnie obdarzony, co udowodnił w filmie Bruno, więc co to za insynuacja że nie ma się czym chwalić?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo