Najdziwniejsze przedmioty, jakie odnaleziono w damskim... kroczu (SZOK)

Policjanci i lekarze spotykają się z naprawdę dziwnymi przypadkami.
Najdziwniejsze przedmioty, jakie odnaleziono w damskim... kroczu (SZOK)
14.07.2014

Kroniki policyjne pełne są zadziwiających historii, w których główną rolę odgrywają kobiety. Z natury słabsze i rozsądniejsze od mężczyzn, ale czasami zupełnie nieprzewidywalne. Tak jak nasze dzisiejsze bohaterki, które nie tylko złamały prawo, ale najadły się także ogromnego wstydu. W ich przypadku drobiazgowa kontrola osobista była konieczna, bo przedmiot przestępstwa ukrywały w bardzo nietypowym i intymnym miejscu. Teraz już wiadomo, dlaczego w czasie przeszukania, policjanci bardzo często proszą o przykucnięcie...

Równie dużo na temat kobiecości mają do powiedzenia lekarze z ostrego dyżuru, który stykają się z najdziwniejszymi przypadkami. W czasie szczegółowych badań na światło dzienne wychodzą sprawy, o których nie chcieliby wiedzieć. W damskich narządach rodnych kryją się czasami niespodzianki. W jaki sposóļ tam trafiły? Bohaterki tych historii raczej nie mają ochoty tego tłumaczyć.

Poznajcie kobiety, które zadziwiły świat. Swoje pochwy potraktowały jako przechowalnie dla niezwykłych przedmiotów. Czasami bardzo dużych i niebezpiecznych!

ciekawostki

NÓŻ

Amerykańska policja została wezwana na miejsce brutalnej bójki dwóch kobiet. Jak się później okazało, była to walka o wpływy, bo panie handlowały narkotykami. W czasie przeszukania w pochwie jednej z nich odkryto pełnowymiarowy nóż oraz buteleczkę z nielegalnymi pigułkami.

ciekawostki

NARKOTYKI I GOTÓWKA

Zacznijmy od przypadku bardzo grubego kalibru. Ta historia udowadnia, że nasze ciało potrafi naprawdę wiele znieść. Amerykanka Karin Mackaliunas zasłynęła jako „najbardziej pojemna kobieta” w kraju, a może i na świecie. W jej pochwie policjanci odkryli 54 woreczki z heroiną, 31 pustych opakowań, różnego rodzaju pigułki oraz ponad 50 dolarów w gotówce. Banknoty i monety.

ciekawostki

SZTUCZNE OKO

Doktor Melissa Barton od lat pracuje na ostrym dyżurze, ale z takimi przypadkami nie styka się zbyt często. W czasie badania jednej z pacjentek, jak relacjonowała mediom, odkryła w jej pochwie niezidentyfikowaną kulkę. Po wyciągnięciu okazało się, że to proteza oka. Kobieta miała stwierdzić, że to najbezpieczniejsza przechowalnia dla tego typu rzeczy. Zagadką pozostaje, do kogo należało oko.

ciekawostki

PLAKAT

W jednym z brytyjskich programów telewizyjnych poświęconym najdziwniejszym przypadkom medycznym odnotowano przypadek pewnej desperatki. W jej pochwie utknął podłużny przedmiot. Nie chcemy wiedzieć, w jakim celu został tam włożony. Po wyciągnięciu okazało się, że to zrolowany plakat ze zdjęciem Donny`ego Osmonda, artysty estradowego, a w latach 70. idola nastolatek.

ciekawostki

KARTA KREDYTOWA

Amerykanka Ann Marie Hernandez wybrała się na duże zakupy. Za wszystko zapłaciła kartą kredytową. Niestety, jak podają źródła, była ona kradziona lub fałszywa. Kiedy obsługa zorientowała się, że mogło dojść do przestępstwa, do akcji wkroczyli policjanci. Zatrzymali ją w samochodzie. Zakupione w nielegalny sposób towary znajdowały się w bagażniku, a karta kredytowa – w jej pochwie.

ciekawostki

PISTOLET

Kolejna mrożąca krew w żyłach historia ze Stanów Zjednoczonych. 19-letnia Dallas Archer została zatrzymana przez policję za poruszanie się samochodem z nieważnym prawem jazdy. W czasie przesłuchania funkcjonariusze zauważyli, że nastolatka próbuje coś nerwowo ukryć. Przeszukanie wykazało, że chowała w pochwie załadowany pistolet. A akcie desperacji przyznała, że się, że... ukradła go rok temu, kiedy włamała się komuś do domu.

ciekawostki

TELEFON KOMÓRKOWY

Każdy złodziej dobrze wie, że nie sztuką jest coś ukraść, ale ukryć łup w taki sposób, aby nie udało się go odnaleźć. Mistrzynią w tym temacie była obywatelka Rumunii, Ruxandra Gardian. Kobietę oskarżono o kradzież telefonu komórkowego, ale ta nie przyznawała się do winy. W czasie przesłuchania telefon jednak zadzwonił, a dźwięk wydobywał się z jej... bielizny. Smartfon znajdował się w jej pochwie.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2014 17:44
ja chowam kasę albo telefon do stanika, kiedy akurat nie mam kieszeni :D
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2014 12:01
obleśne historie:P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo