Jak spędzić piłkarski Mundial bez piłki nożnej? (5 pomysłów dla kobiet)

Podczas gdy Twój facet będzie leżał przed telewizorem, Ty zrób coś kreatywnego!
Jak spędzić piłkarski Mundial bez piłki nożnej? (5 pomysłów dla kobiet)
18.06.2014

Przez najbliższy miesiąc świat będzie kręcił się wokół piłki, a atmosfera w twoim domu będzie równie gorąca jak na stadionie. Pogódź się z tym, że przez ten czas twój mężczyzna będzie żył w innym świecie i ciężko będzie znaleźć z nim wspólny język. Wykorzystaj podarowany miesiąc swobody na... No właśnie!

Jak przeżyć miesiąc bez piłki? Przeczytaj nasz poradnik i znajdź swoją strefę bez footballu. Ciesz się czasem, który możesz wykorzystać dla siebie i tylko siebie.

piłka nożna

1. Grupa na Facebooku

Utwórz grupę na Facebooku zrzeszającą kobiety takie, jak ty: będziesz miała stały kontakt z dziewczynami, których piłka nożna zwyczajnie nie interesuje i które, podobnie jak Ty, nie chcą oglądać spoconych mężczyzn uganiających się za kawałkiem syntetycznej kulki przy dźwiękach wuwuzeli.

piłka nożna

2. Babski wieczór

Zorganizuj babski wieczór (lub kilka wieczorów) z plotkami, filmami i serialami, na które nigdy nie mogłaś namówić swojego faceta. Zamówcie jedzenie z najlepszych restauracji z dostawą do domu, np. przez foodpanda.pl – w końcu też możecie sobie wziąć urlop od gotowania.

piłka nożna

3. Aktywność

Spędzaj aktywnie wolny czas: biegaj, podróżuj na rowerze, spaceruj. Dzięki temu się wyciszysz, a jednocześnie popracujesz nad figurą przed urlopem.

piłka nożna

4. Książki i filmy  

Jeśli zwykle nie masz czasu na dobry film, ciekawą książkę, czy wypad do teatru, teraz będzie najlepszy moment, żeby odwiedzić wszystkie te miejsca i nadrobić zaległości. Ciesz się swobodą, którą dostajesz raz na cztery lata.

piłka nożna

5. Wyjazd do SPA  

Wyskocz z przyjaciółkami na weekend do ekskluzywnego SPA i zrelaksujcie się w najlepszy możliwy sposób. Zaszalej! Twój facet będzie miał zupełnie inne zmartwienia niż kontrolowanie stanu waszego konta.

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 4.56 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2014 00:26
A ja bardzo lubię piłkę nożną i w wolnych chwilach chętnie oglądam mecze na mundialu. :D Byłabym zapomniała - pod koniec sierpnia w Polsce rozpoczynają się siatkarskie mistrzostwa świata i potrwają mniej więcej tyle czasu, co mundial, i co też będziecie tworzyć takie takie teksty? :] Bo zapewne nie macie pojęcia o tym, że w Polsce na mecze siatkówki chodzi więcej kobiet/ dziewcząt.
odpowiedz
Marta (Ocena: 5) 18.06.2014 17:08
Kocham piłkę nożną, przy okazji to wielki plus w oczach faceta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2014 16:28
mistrzostwa sa fajne.niektore mecze sa naprawde ciekawe.warto ogladac.z chlopakiem,kumplami,kolezankami,rodzina .z kimkolwiek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2014 14:23
6. Pouczyć się do sesji :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2014 13:39
Ja też oglądam mecze! Zamiast kombinować i zakładać grupy na fejsie (wtf!) to usiądźcie i zobaczcie, że mecze są fajne :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie