Zima w tanecznym rytmie

Tylko dance ma dziś sens? Cała Polska tańczy, tańcz i ty! Mamy dla was kilka specjalnych tanecznych propozycji na zimowe, mroźne dni.
Zima w tanecznym rytmie
12.01.2009

Telewizyjne programy "Taniec z gwiazdami" i "You can dance" pobudziły zmysły Polaków i obudziły w nich roztańczoną naturę. Każdą kolejną edycję „TzG" oglądały miliony telewidzów. Rzecz ma się podobnie z bardzo popularnym "YCD", który gromadzi przed ekranami telewizorów trochę młodszą widownię.

Wychodzi na to, że i starsi, i młodsi pokochali taniec. Szkoły tańca przeżywają w ostatnim czasie prawdziwe oblężenie.

Na fali wyżej wspomnianych programów wylansowała się marka Egurrola Dance Studio, której szefuje prawdziwy mistrz - Agustin Egurrola. W swoich szkołach tańca zgromadził najbardziej profesjonalną kadrę trenerską.

Kiedyś, tańczyć musiał każdy. To był element dobrego wychowania, poziomu, jaki młody człowiek sobą reprezentował. Potem, procentowało to na wszelkich uroczystościach. Ten, kto dobrze tańczy, jest poważany i podziwiany przez płeć przeciwną.

Dlatego nie zwlekajcie, właśnie ruszyły zapisy na kolejną edycję DanceManii. To już czwarta okazja, by zimowe weekendy spędzić na poznawaniu nowych technik tańca oraz ćwiczeniu nowych choreografii pod okiem mistrzów tańca nie tylko z Polski, ale i z całego świata.

Pierwszy weekend (16 – 18 stycznia) upłynie przy dźwiękach coraz modniejszego jazzu. Nie tylko osoby doświadczone, ale również te, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, będą miały okazję spotkać najwybitniejszych nauczycieli tego gatunku. Kadra to między innymi: Grzegorz Pańtak, Luciano Di Natale, Natalie Wagner czy Piotr Jagielski.

Kolejny taneczny weekend (30 stycznia – 1 lutego) będzie miodem na serce dla maniaków hip–hopu. Z pomocą takich tancerzy jak: Federico Naclerio, Gabriel Francisco, Zae – Jose Manuel Northy, Joao Assuncao czy Regina Schweitzer będzie można nauczyć się niełatwego, aczkolwiek bardzo atrakcyjnego hip-hopu.

Mamy dla was też inną propozycję. Egurrola Dance Studio pomyślało o tych, którzy podczas ferii zimowych zostają w mieście. Aby się nie nudzić i nie popadać w zimową chandrę, polecamy trochę ruchu. Bo nic tak nie rzeźbi sylwetki jak taniec.

Augustin Egurrola przygotował specjalną ofertę na ten okres - warsztaty stacjonarne. Są to zajęcia dla tych, którzy dopiero chcą zacząć tańczyć oraz dla tych, którzy robią to od niedawna. Szkoła proponuje różnorodne techniki taneczne, takie jak hip-hop, taniec nowoczesny, jazz i wiele innych. Najbardziej ambitni mogą wybrać grupy, które będą miały zajęcia codziennie! Można zdecydować się na kurs trwający tydzień lub dwa tygodnie.

Wystarczy popatrzeć na tancerzy "TzG" lub "YCD", żeby zrozumieć, iż taniec to lek na wszystko. Poprawia nastrój, modeluje sylwetkę, rozbudza zainteresowania, daje wiele możliwości zawodowych i prywatnych.

Więcej informacji na taniec.com.pl/szkola.

Komentarze (71)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2009 16:10
; ddddd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2009 00:49
Iza faktycznie dobrze tańczy ale nie dziwmy się skoro carodance mają treningi praktycznie codziennie.Ale będąc z nimi na różnych turnijach stwierdzam, że to rodzice ja wylansowali bo gdyby mamusia nie wstawiała jej do kązdej solówki, duetu, mini formacji i formacji w samych najwazniejszych miejscach to wcale Iza nie miała by takich osiągnięc. Faktem jednak jest to ze dala rade w ycd za co w naszej społeczności jest szanowana.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2009 16:34
Tylko daNce ma SenS !!! . ! ;**
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2009 17:38
Uwielbiam tańczyć!! Taniec jest super:) You can dance też:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2009 20:33
osoba nizej zgadzam sie! wielcy tancerze hiphopu sie znalazli po ogladnieciu jakis filmów co ostatnio byly albo ten ycd zall "Opętana Szczęściem " na co sie hwalisz wiesniaro ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo