Oni są ze wsi i szukają żon! Poznaj uczestników nowego reality show

Mają od 21 do 59 lat i są wolni. Chcą się zakochać dzięki programowi „Rolnik szuka żony”.
Oni są ze wsi i szukają żon! Poznaj uczestników nowego reality show
25.05.2014

W minioną środę na antenie TVP1 zadebiutowało wiejskie reality show „Rolnik szuka żony”. W pierwszym, pilotażowym odcinku poznaliśmy ośmiu głównych bohaterów. To samotni mężczyźni, którzy nie wstydzą się swojego pochodzenia, są bardzo zaradni, ale do szczęścia potrzebują także miłości. Samotni rolnicy starali się pokazać z jak najlepszej strony, bo teraz czekają na odzew chętnych kandydatek. Zainteresowane panie mają kilka tygodni na napisanie listu do wymarzonego faceta. Ci, którzy będą się cieszyć największą popularnością, wystąpią w pełnej edycji show, którego premierę zaplanowano na jesień tego roku.

Zdaniem twórców, „Rolnik szuka żony” to „antidotum na miejskie reality show”. Ma pokazać rzeczywistość, z jaką mają do czynienia mieszkańcy mniejszych miejscowości. - Widzowie będą śledzić jak bohaterowie spędzają czas z kolejnymi paniami. Na koniec zdecydują, z którą z nich chcą spędzić życie - czytamy w komunikacie prasowym. Reżyser zapewnia, że program będzie opowiadał przede wszystkim o miłości. Ma także nadzieję, że uda się obalić niesprawiedliwe stereotypy na temat polskiej wsi.

Poznajcie wszystkich rolników, którzy zdecydowali się szukać miłości w telewizji. Do którego chciałybyście napisać?

rolnik szuka żony

ZBIGNIEW

wiek: 37 lat

To urodzony twardziel. Ma na swoim koncie 4 lata służby wojskowej, a od 11 lat samodzielnie prowadzi gospodarstwo rolne. Wygląd kobiety nie ma dla niego znaczenia. Raczej wyklucza rozwódki.

rolnik szuka żony

WIESŁAW

wiek: 59 lat

Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest typowym rolnikiem. Na mazurską wieś przeniósł się po wcześniejszym mieszkaniu w rodzinnym Białymstoku i Warszawie. To artystyczna dusza – jest pisarzem, aktorem i rzeźbiarzem.

rolnik szuka żony

PAWEŁ

wiek: 27 lat

Jest młody, ale to nie oznacza, że niedoświadczony. Absolwent AWF został wybrany na sołtysa swojej wsi. Władza jednak nie przewróciła mu w głowie, bo nadal potrafi ciężko pracować na roli.

rolnik szuka żony

ADAM

wiek: 41 lat

Wszechstronnie utalentowany mężczyzna w średnim wieku. Razem z rodzicami i bratem prowadzi gospodarstwo rolne, gdzie uprawia zboże, a także hoduje zwierzęta. Dorabia w fabryce mebli. Jest wiecznie zajęty, ale na pewno znajdzie czas na miłość.

rolnik szuka żony

GRZEGORZ

wiek: 33 lata

Od lat związany z rodzinnym gospodarstwem, które z czasem rozrosło się do gigantycznych rozmiarów. Władca 120 hektarów, którymi chętnie podzieliłby się ze swoją małżonką.

rolnik szuka żony

DARIUSZ

wiek: 24 lata

Jest bardzo odpowiedzialny – kiedy rodzeństwo zdecydowało się opuścić rodzinną wieś, on wziął na swoje barki gospodarstwo. Jego wymarzona kobieta ma być „normalna”. Chętnie zabierze ją na wakacje w góry lub na żagle.

rolnik szuka żony

KRYSTIAN

wiek: 21 lat

Ciężką pracę ma we krwi. Już w wieku 12 lat przejął od ojca większość obowiązków w gospodarstwie. Miłośnik motoryzacji i historii. Wymarzona kandydatka na żonę powinna być w podobnym wieku i kochać wieś.

rolnik szuka żony

STANISŁAW

wiek: 58 lat

Nigdy nie był w dłuższym związku, a samotność coraz bardziej mu doskwiera. Po pracy na roli chętnie odnalazłby wytchnienie w ramionach ukochanej kobiety. Miłośnik filozofii i literatury. Szuka pani z dzieckiem.

Komentarze (37)

Ocena: 4.78 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2014 14:30
potwierdzam chłopaki naprawdę bedą musieli uważać żeby nie wpaść w sidła jakieś paniusi co tylko na kasę leci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2014 10:54
wiecie co, ja im życzę jak najlepiej, bo widać,że to skromni i pracowici mężczyźni, mam nadzieję,że tylko nie trafią na kobiety lecące na ich kasę, bo biedy raczej nie cierpią. Każdy człowiek pragnie miłości, może i niektórzy nie są jakoś wyględni, ale wydają się tacy szczerzy i prawdziwi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2014 16:29
o masakra :) dlatego nie place abonamentu :)
odpowiedz
Bezimienna (Ocena: 5) 26.05.2014 14:45
Wiecie jakie żony znajdą Panowie? Lecące na kase... cóż taka prawda.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2014 09:01
sorry ale to porażka i na coś takiego ma iść mój abonament ???
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo