„Rolnik szuka żony”: Wiejska odpowiedź na „Warsaw Shore” już niedługo w TV!

Telewizja publiczna chce pokazać prawdziwe oblicze polskiej wsi. I pomóc rolnikom w odnalezieniu miłości...
„Rolnik szuka żony”: Wiejska odpowiedź na „Warsaw Shore” już niedługo w TV!
14.05.2014

Polski rolnik od lat nie ma dobrej prasy. Większości z nas kojarzy się bardziej z tradycyjnym chłopem, niż nowoczesnym farmerem. To błąd, bo na polskiej wsi dokonuje się zmiana pokoleniowa. Gospodarstwa przejmowane są przez młodszych, a wśród nich nie brakuje przystojnych, zadbanych, wykształconych i eleganckich mężczyzn. Jeśli nie macie tego okazji sprawdzić na własne oczy – spokojnie. Już niedługo młodzi polscy rolnicy staną się gwiazdami porównywalnymi do Trybsona z „Warsaw Shore”.

W przyszłym tygodniu (w środę 21 maja o godzinie 20.25) telewizja publiczna wyemituje pilotażowy odcinek nowego reality show. Podobnie jak w hicie wyprodukowanym przez MTV, i tutaj nie zabraknie szalonej zabawy, flirtu, pożądania... „Rolnik szuka żony” to nowa propozycja TVP1, która ma być „antidotum na miejskie reality show”. Ma pokazać rzeczywistość, z jaką mają do czynienia mieszkańcy mniejszych miejscowości.

„W specjalnym odcinku widzowie poznają ósemkę bohaterów - polskich rolników poszukujących partnerki na całe życie. W serii krótkich wizytówek każdy z nich przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie i wizję swojej wymarzonej kobiety” - dowiadujemy się z serwisu WirtualneMedia.pl. Co więcej, od tego momentu mogą zgłaszać się kandydatki na żonę!

rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
rolnik szuka żony
rolnik szuka żony

Zwiastun australijskiej edycji „Rolnik szuka żony”. Zobaczcie innych przystojniaków, którzy wiodą życie na wsi i postanowili odnaleźć miłość życia w telewizji...

Kobiety zainteresowane rolnikami zaprezentowanymi w programie mogą wziąć udział w naborze do tego nowatorskiego reality show. O szczegółach rekrutacji dowiemy się z odcinka pilotażowego, ale już dzisiaj wiadomo, że chodzi o napisanie osobistego listu do jednego z bohaterów.

Właściwa edycja programu ruszy na antenie TVP1 jesienią tego roku. „W pełnej serii emitowanej w TVP1 jesienią br. wystąpią rolnicy, którzy cieszyć się będą największym zainteresowaniem kandydatek. Widzowie będą śledzić jak bohaterowie spędzają czas z kolejnymi paniami. Na koniec zdecydują, z którą z nich chcą spędzić życie - czytamy w komunikacie prasowym. Reżyser „Rolnik szuka żony” zapewnia, że program będzie opowiadał przede wszystkim o miłości. Ma także nadzieję, że uda się obalić niesprawiedliwe stereotypy na temat polskiej wsi.

Program powstaje na brytyjskiej licencji formatu „Farmer Wants a Wife”. Za realizację odpowiada firma FremantleMedia Polska, która produkuje w Polsce takie programy jak „X Factor” czy „Project Runway”. Zobaczcie zwiastun australijskiej edycji... Czy w naszej wersji będzie równie odważnie?

Komentarze (19)

Ocena: 4.58 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2014 20:44
Napisanie że to totalne wieśniactwo i że słoma im z butów wystaje, nie będzie obrazą?
odpowiedz
studente (Ocena: 5) 16.05.2014 22:55
Oczywiście pomysł nie jest oryginalny, bo program o identycznym tytule (Boer zoekt vrouw - po niderlandzku dosłownie Rolnik szuka żony) od lat funkcjonuje w Holandii. Nie możemy wymyślić czegoś własnego?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2014 17:37
Kolejny program dla rasowych debili, o facetach, którzy szukają, by zamoczyć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2014 17:35
szkoda, że nie szambo nurek
odpowiedz
monika (Ocena: 1) 16.05.2014 17:25
Sorry nie wiem co to ma być ale na pewno nie są w nich rolnicy,bo po pierwsze żaden z nich nie tkał by się w takie show,tylko w polu siedział, bo jakby na gospodarce było mało roboty tylko tracić czas na jakieś bzdury, żeby ludzie mieli z kogo się nabijać....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo