Polacy bezlitośni dla KOBIETY Z BRODĄ: Zobacz memy z Conchitą Wurst!

Wam też przypomina Kim Kardashian? :)
Polacy bezlitośni dla KOBIETY Z BRODĄ: Zobacz memy z Conchitą Wurst!
13.05.2014

Sobotni finał Eurowizji przeszedł już do historii, ale emocje jeszcze nie opadły. Zwłaszcza w Polsce, gdzie wielu fanów słowiańskiej urody nie potrafi pogodzić się z sukcesem brodatej Austriaczki. Ogromne kontrowersje wzbudzają przede wszystkim niejasności przy przyznawaniu punktów. W krajach takich jak Wielka Brytania czy Irlandia nawet pierwsze miejsce w głosowaniu telewidzów nie zagwarantowało nam ani jednego punktu. Noty od jury pogrzebały nasze szanse na lepszy wynik. Co ciekawe, ten sam mechanizm zadziałał w naszym kraju. Zwyciężczyni festiwalu nie otrzymała od nas punktów, chociaż... telewidzowie umieścili ją na wysokim 4. miejscu.

Conchita Wurst zyskała międzynarodową sławę już przy okazji eliminacji do konkursu, ale ostateczne zwycięstwo sprawiło, że jej nazwisko odmieniane jest dzisiaj przez wszystkie przypadki na całym świecie. 25-latek z Austrii to tak naprawdę Thomas Neuwirth. Swoich sił w showbiznesie próbuje od 8 lat, prezentując się w rodzimych programach telewizyjnych. Od 3 lat występuje publicznie jako kobieta, którą uważa za swoje alter ego. Z niesamowitym skutkiem, o czym może świadczyć uznanie eurowizyjnej widowni.

Dyskusja na temat panny Kiełbasy toczy się na najwyższych szczeblach. Swoje wątpliwości co do brodatego sobowtóra Kim Kardashian wyrażali najważniejsi politycy w państwie. Zwykli Polacy odreagowują tworząc bardziej lub mniej udane memy. Zobaczcie najzabawniejsze z nich!

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Conchita Wurst mem

Conchita Wurst oczami polskich internautów

Komentarze (53)
Ocena: 4.72 / 5
peppeerr (Ocena: 5) 07.04.2016 08:58
Czasem brakuje takich zasad jesli mowa o religii jak maja muzumanie.Za pokazanie tak allacha mial by ktos glupi leb uciety.Z katolikow mozna robic co sie chce i jeszcze jest to smieszne i zabane.
odpowiedz
Marta (Ocena: 1) 13.10.2014 22:24
Świństwo !! jak można w taki haniebny sposób przedstawiać samego Jezusa (2 z 13)! Już mało świat poniża naszą wiarę i boga !? To jeszcze jakiś cep waży się przedstawić to coś jako Boga ! żal mi tego internauty który jest autorem tego wpisu po prostu ŻAL .
odpowiedz
wurst to facet de bile (Ocena: 1) 14.05.2014 00:14
kobieta? przeciez to facet, zwykly zbok.
odpowiedz
ONA (Ocena: 1) 13.05.2014 22:49
"Polacy bezlitośni" ? A co to my jesteśmy? Każdy człowiek ma inny stopień tolerancji. Ja tego nie toleruję. Rozumiem ludzi, którzy rodzą się mężczyzną, ale czują się kobietą (i na odwrót)i przechodzą te operacje itd. Ale mężczyzna, który robi się na kobietę i na pierwszym planie bezczelnie rzuca się w oczy broda? Coś tu jest nie tak... . Ten świat na prawdę błądzi i zatraca wartości. I co wytłumaczysz na przykład dziecku, które to ogląda? "Dlaczego ten pan wygląda jak pani i ma brodę, sukienkę, makijaż"? Moim zdaniem chore. A wy jeszcze "promujecie" takie coś.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2014 22:30
Taa, już widzę jak od oglądania Kiełbaski nagle wszystkie kobiety zaczną zapuszczać brody a nasze kochane Ryśki wskoczą w sukienki i zaczną się malować :) Nie przeceniałabym jego wpływu na świadomość "normalnych" obywateli.
zobacz odpowiedzi (2)
Julia (Ocena: 5) 13.05.2014 22:10
Byle z daleka trzymać takich ludzi od dzieci i wszystko będzie w porządku.Niech sobie żyją,kochają się,mają dom na przedmieściach z ogródkiem tylko się z tym tak nie obnoszą.Mam na myśli media.
zobacz odpowiedzi (2)
Podpis... (Ocena: 5) 13.05.2014 21:37
Napisz komentarz...
odpowiedz
zanka (Ocena: 5) 13.05.2014 19:58
jak to moja siostra powiedziała "kobieta z brodą wygrała eurowizję to i ja matura zdam"
odpowiedz
no comments (Ocena: 5) 13.05.2014 19:52
Jakie inne. Gdzie wy widzieliście te wyspie oceny dla nas. Gdyby nie jury dalej na eurowizji byłoby kumoterstwo. Jury jest po to by wybrać dobra piosenke a nasza byla tandetna rodem z polskich dyskotek. Wysyłacie ścierwo do Europy i się dziwicie ze nikt nie docenia. Norwegia 8 Szwajcaria 4 albo 5 Holandia 2 wiec jury bylo dobre.
zobacz odpowiedzi (2)
Największy problem zaś ma naród wybrany- PL (Ocena: 5) 13.05.2014 19:48
Jesteście smutni. Smutne musicie mieć życie skoro z takim jadem traktujecie Conchittę. Nie wygralibyśmy tak czy siak. A inne państwa też nie glosowały na nas (chyba że tam gdzie są spore grupy naszych emigrantów) Najwyższa ocena z głosowania to 8 z UK przy niezliczonej ilości 12 dla Austrii. Ci co twierdzą że nas oszukano nie oglądali Eurowizji chyba. Conchitta albo jest drag albo nie. Są jeszcze tacy ludzie którzy rodzą się w ciele mężczyzny a czują się kobietą albo na odwrót i to jest dopiero dramat czuć obrzydzenie do własnego ciała. Refleksja dla nienawidzących czy tak samo nazywalibyście (czyt. potworem, zboczeńcem [Boże co za zaścianek] swoje dziecko kiedy oznajmiłoby wam taką nowinę?). Wstyd mi że jestem Polką. wolę występ Cinchitty z dobrym głosem, z dobrą muzyką i oprawą sceniczną niż dziwki ubijające masło stawiające nas słowiańskie kobiety w złym świetle. Sorry
zobacz odpowiedzi (3)
Polecane dla Ciebie