Idealny mężczyzna według kobiet (Jaką powinien mieć twarz, włosy, bicepsy?)

Wybrałyśmy najpiękniejszą twarz, najseksowniejsze ciało i całą resztę!
Idealny mężczyzna według kobiet (Jaką powinien mieć twarz, włosy, bicepsy?)
14.04.2014

Czy można wskazać obiektywny ideał piękna? Oczywiście, że nie, bo każdy człowiek ma inny gust. Także wśród kobiet zdania są mocno podzielone. Dla jednych z nas wzorem męskości jest umięśniony brunet z mocno zarysowaną szczęką i trzydniowym zarostem, dla innych – smukły blondyn z długimi włosami. Z pomocą przychodzi jednak statystyka i sondaże. Na ich podstawie możemy stwierdzić, który typ cieszy się uznaniem największej liczby badanych. Właśnie w ten sposób powstał wizerunek perfekcyjnego mężczyzny.

Zanim jednak skupimy się na tym, co najbliższe naszemu sercu, czyli facetach, sprawdźmy, w kim gustują panowie. Z badania przeprowadzonego na zlecenie jednego z producentów bielizny wynika, że najwięcej mężczyzn marzy o kobiecie, która może się pochwalić: włosami Scarlett Johansson, twarzą Megan Fox, piersiami Kim Kardashian, talią Michelle Keegan, biodrami Kelly Brooks i nogami Rosie Huntington-Whiteley.

Same gustujemy raczej we włosach księżnej Kate, twarzy Cary Delevingne, biuście Jennifer Aniston, talii Gwyneth Paltrow, biodrach Emmy Watson i nogach Elle Macpherson. W ten sposób powstały skrajnie różne postaci. Sprawdźmy jednak to, co interesuje nas najbardziej. Oto idealny mężczyzna według większości kobiet. Czyją powinien mieć twarz? Jaką budowę ciała? Za chwilę wszystko stanie się jasne!

idealny mężczyzna

Włosy: Harry Styles z zespołu One Direction

idealny mężczyzna

Twarz: Jamie Dornan

idealny mężczyzna

Bicepsy: Brad Pitt

idealny mężczyzna

Nogi: David Beckham

idealny mężczyzna

A oto ideał mężczyzny, który powstał na podstawie naszych ocen (po lewej) i perfekcyjny facet zdaniem samych mężczyzn (po prawej). Nasze oczekiwania znacznie się różnią...

idealny mężczyzna

Klatka piersiowa: David Gandy

Komentarze (28)

Ocena: 4.64 / 5
sm (Ocena: 5) 22.12.2014 20:28
Ten według factów jest lepszy, bardziej męski :)d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2014 21:52
Mój mężczyzna to jest dopiero ideał ojejjjjj :) ach
odpowiedz
Meni (Ocena: 5) 19.04.2014 11:56
twarz i bicepsy bym zmieniła w tym idealnym mężczyźnie
odpowiedz
JJJ (Ocena: 1) 17.04.2014 18:39
Dużo lepiej wypadł typ sugerowany przez mężczyzn :):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2014 16:58
Jak dla mnie masakra... i jeden i drugi. Moim zdaniem z tego typu miksów nic dobrego nigdy nie wychodzi. Facet po prostu musi mieć "to coś", nie każdy element koniecznie ma być idealny.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo