Największe ciacha na Instagramie: Grzechem byłoby nie obserwować!

Mają mniej obserwatorów niż Kim Kardashian, ale zdecydowanie więcej do zaoferowania...
Największe ciacha na Instagramie: Grzechem byłoby nie obserwować!
07.04.2014

Instagram z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większą popularność. Ludzka skłonność do ekshibicjonizmu połączona z zamiłowaniem do podglądania trafiły na podatny grunt. Prym wiodą amerykańskie celebrytki, spośród których wyróżniają się takie postaci jak Kim Kardashian czy Rihanna. Obydwie obserwuje ok. 13 milionów osób z całego świata. Zdecydowana większość fanek to kobiety. Czego oczekujemy po zdjęciach tego typu gwiazd? Inspiracji, a także bliższego poznania zamkniętego dotąd świata sławnych i bogatych.

Trudno powiedzieć, jakie uczucia towarzyszą nam, gdy Kim prezentuje kolejne wyzywające selfie w swojej rezydencji, a Rihanna chwali się kolejnym modowym nabytkiem za grube tysiące dolarów. Podziw? Zazdrość? Radość? Wściekłość? Chyba czas poszukać profili, które zagwarantują nam bardziej jednoznaczne emocje. Nasi dzisiejsi bohaterowie doskonale nadają się do tego, by po prostu na nich patrzeć. Choćby miał to być maślany wzrok, bo na to zdecydowanie zasługują.

Poznajcie najprzystojniejszych facetów na Instagramie. Mieszkają daleko, są niedostępni, piekielnie atrakcyjni i nie wiemy o nich wiele więcej niż to, że są właścicielami doskonale wyrzeźbionych ciał i pięknych twarzy. Czasami to jednak wystarczy, by przyjemnie rozpocząć kolejny dzień... Ich warto obserwować!

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2015 23:16
słabi :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2014 14:52
E tam @iamgalla nie musi się rozbierać by być mega przystojny!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2014 13:07
Eeee lipa. Mojemu facetowi żaden z nich nie dorównuje urodą i męskością :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2014 14:17
Ta... Bo ty znasz wszystkich. pewnie jednego poznała i okazał się gejem, albo nasłuchała się tych głupich plotek które w większości wymyślone sa przez facetów brzydszych, żeby kobiety myślały, że facet hetero to facet zapuszczony z brzuchalem ;/ bleeeee.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2014 12:29
Pewnie wiekszosc z nich to geje, niestety wiekszosc fajnych ciach jest po drugiej stronie tęczy :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo