8 rad, dzięki którym w Twojej torebce wreszcie zagości porządek!

Skoro już wydałaś połowę pensji na piękną torebkę, powinnaś pomyśleć nad odpowiednią organizacją jej przestrzeni.
8 rad, dzięki którym w Twojej torebce wreszcie zagości porządek!
16.03.2014

Skoro już wydałaś połowę pensji na piękną torebkę, powinnaś pomyśleć nad odpowiednią organizacją jej przestrzeni. Szczególnie, jeśli Twoje torebki za każdym razem są tak ciężkie, że ledwo możesz nieść je o własnych siłach. Sprawdź, z czego możesz zrezygnować, żeby uchronić swój kręgosłup przed nadmiernymi obciążeniami. Nawet jeśli Twój model jest na tyle mały, że nie mieści nic ponad dopuszczalną normę, z pewnością znajdzie się coś, z czego nadal możesz zrezygnować.

Większość kobiet przyznaje się do noszenia większej ilości rzeczy, znacznie ponad to, co rzeczywiście jest potrzebne.  Nie odstrasza nas nawet zniszczenie suwaka w kolejnej torebce, której nie mogłyśmy dopiąć. Jeśli chciałabyś w końcu rozwiązać ten problem, powinnaś przysiąść i zrobić szczery rachunek sumienia w stosunku do tego, co naprawdę jest Ci absolutnie niezbędne. I nikt nie uwierzy, że obok czerwonej szminki potrzebujesz też beżowego błyszczyka i różowej, matowej pomadki.

alexander wang torebka

Trzymaj telefon w oddzielnej kieszeni

Wszystkie znamy to uczucie, kiedy telefon dzwoni gdzieś w otchłaniach naszej torebki, ale nie mamy bladego pojęcia, gdzie aktualnie może się znajdować. Jeśli ustalicie jego stałe miejsce w osobnej kieszeni, najlepiej zamykanej na zamek, z pewnością zaoszczędzicie dużo czasu.

chenal hula hop bag

Pozbądź się zdublowanych rzeczy

Zaskoczy Cię fakt, ile podwójnych rzeczy kryje się w Twojej torebce. Dwa opakowania gum do żucia, cukierki, żelki, baton muesli a do tego trzy rodzaje pomadek, a każda o tej samej, ochronnej funkcji. Nawet chusteczki potrafimy nosić w ilości dalekiej od niezbędnej. Myślisz, że to drobiazgi, które nic nie ważą. Weź jednak do ręki wszystkie dodatkowe rzeczy, i zobacz jak ciężkie są razem. Nawet jeśli nie czujesz tego teraz, Twój kręgosłup z pewnością to odczuje.

kim kardashian z kawą w skórzanej spódnicy

Zorganizuj swoją kosmetyczkę

Z reguły nosimy ze sobą całą kosmetyczkę, nawet jeśli jedyne co musimy poprawić to podkład. Jeżeli Twoje cienie nie wymagają poprawy w ciągu dnia, naprawdę nie ma sensu nosić ich ze sobą. Dobrym rozwiązaniem będzie noszenie przezroczystej kosmetyczki, która skutecznie zniechęci Cię do dodawania nowych kredek, tuszy i bronzerów. Możesz też zostawić kilka kosmetyków w pracy, zamiast nosić je ze sobą przez cały dzień.

torebki mulberry

Jasna podszewka

Nie uwierzysz, jakim ułatwieniem jest jasna podszewka torebki. Znacznie łatwiej można znaleźć cokolwiek, gdy leży na jasnym tle zamiast na ciemnym. Zwróć na to uwagę przy zakupie nowej torebki.

michelle williams dla louis vuitton

Dołącz brelok do kluczy

Może wydawać się to dziwne, ponieważ chcemy nosić mniej rzeczy, ale brelok przy kluczach znacznie ułatwia ich odnalezienie w torbie. Szczególnie, jeśli będzie to lekki, pluszowy miś. W przypadku gdy Twoje klucze nie składają się z jednego kompletu, a w ich skład wchodzą również klucze od domu partnera czy dodatkowo od pracy, zdecydowanie powinnaś zainwestować w specjalny portfel. Świetnie poukłada Ci wszystkie komplety, a Ty już nigdy nie będziesz musiała panikować, że właśnie jakiś zgubiłaś.

modelka z koszykiem

Poziom stresu naprawdę ma znaczenie

Możesz myśleć, że poziom Twojego stresu nie ma żadnego wpływu na to, co nosisz w torebce. Pomyśl jednak, że kiedy jesteś zestresowana, chciałabyś być przygotowana na każdą sytuację. To sprawia, że zaczynasz gromadzić w torebce mnóstwo zbędnych przedmiotów, które zupełnie nie są Ci potrzebne.  Pogódź się z tym, że dodatkowe przedmioty nie uchronią Cię przed nieoczekiwanymi sytuacjami, i porzuć przyzwyczajenie do noszenia zbyt wielu rzeczy.

pashli phillip lim

Data przydatności

Jesteś pewna, że krem do rąk, który nosisz odkąd pamiętasz, nadal jest odpowiedni dla Twojej skóry? Sprawdź jego datę przydatności. Być może już dawno utracił swój zapach i właściwości, i absolutnie nie ma sensu go nosić. Podobnie jak trzy balsamy do ust, które nosisz od wieków.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 16:12
ODBIERZ KOLEJNE BILETY DO MULTIKINA! Multikino dalej rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/ad556
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo