Miała dosyć pytań o ślub i macierzyństwo. Znalazła na to sposób...

Przystojny mąż i urocza córeczka z plastiku mają poprawić jej wizerunek bezdzietnej starej panny...
Miała dosyć pytań o ślub i macierzyństwo. Znalazła na to sposób...
09.03.2014

Każda panna w „pewnym wieku” (zazwyczaj po 25. urodzinach, niemal na pewno po 30.) musi liczyć się ze wzmożonym zainteresowaniem innych na temat jej życia uczuciowego. Pytania, z którymi jest zmuszona się zmierzyć zazwyczaj nie mają zbyt wiele wspólnego z delikatnością. „Nie czujesz się samotna?” - to chyba najdyskretniejsze, jakie można sobie wyobrazić. Zazwyczaj nasze mamy, a zwłaszcza babcie nie bawią się w tak dyplomatyczne określenia i chcą wiedzieć konkretnie – co z tobą nie tak, kiedy wreszcie wyjdziesz za mąż i czy kiedyś doczekają się wnucząt.

Suzanne Heintz miała ten sam problem. Nie z brakiem partnera i samotnością, ale oczekiwaniami najbliższych. Fakt, że nie stanęła jeszcze na ślubnym kobiercu i nie urodziła dzieci to jednak nie efekt jej pecha w miłości, ale świadoma decyzja. Kobieta jest przeciwna tradycyjnemu życiu rodzinnemu. Wcale nie marzy o tym, by pełnić rolę żony i matki, bo bez tego jest podobno szczęśliwsza. To dość oryginalna postawa, ale w końcu każdy ma prawo do życia, jakie wydaje mu się najlepsze.

Jak na przekorną artystkę przystało, Suzanne postanowiła zakpić z ciekawskich znajomych i rodziny. Od wielu lat realizuje niezwykły projekt, w którym wciela się w rolę małżonki przystojnego bruneta i matki uroczej dziewczynki. Spędza z nimi wspaniałe chwile, które systematycznie uwiecznia na fotografiach. Po co to wszystko? By przekonać niektóre kobiety, że droga do spełnienia nie wiedzie wyłącznie w kierunku rodziny. Ona także jest ważna, ale oprócz niej liczy się również edukacja, kariera, dom, intelektualne oświecenie i różnego rodzaju osiągnięcia.

Oświeciła Was? Nas na pewno rozbawiła... Nie wiadomo, czy rodzina wciąż martwi się jej samotnością. Chyba prędzej równowagą emocjonalną... Zobaczcie najdziwniejszy rodzinny album, jaki kiedykolwiek powstał!

rodzinny album
rodzinny album
rodzinny album
rodzinny album
rodzinny album
rodzinny album
rodzinny album
rodzinny album
rodzinny album
rodzinny album

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2014 20:55
Przystojny ten facet, tylko brwi mu trzeba odmalować ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2014 17:10
Zabawne jako projekt fotograficzny, ale wcale bym się nie zdziwiła, jakby fotki strzelał jej prawdziwy partner :) Jeśli jednak poza zdjęciami spędza czas z manekinami, to coś jest nie tak...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2014 16:04
jak na artystkę przystało, to nawiedzona troche jest, jakbym zobaczyla takie "przedstawienie" w moim otoczeniu,to bym uciekła,bo bym sie jej bala,że jakos nierowno pod sufitem ma..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2014 12:45
no i ma kobieta rację. Wszystkich interesuje tylko to kiedy wyjdziesz za mąż, jesteś już stara (26 lat), Twoja kolejka w rodzinie już dawno minęła, może byś się w końcu ogarnęła, a nie wiecznie chodzisz jak chcesz. Brr nie cierpię takich tekstów słyszanych od matki, ciotek i wujków.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2014 12:04
jezeli pozuje z nimi tylko do zdjec, to ok mozna to uznac za performance, ale jezeli sama wierzy w to ze jest to jej rodzina i chodzi z nimi na spacery na codzien to faktycznie cos jest nie tak...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo