Jakie tajemnice skrywa męska torba?

Oto 10 przedmiotów, które panowie noszą w swoich torbach.
Jakie tajemnice skrywa męska torba?
Fot. fabulous-femme.com
24.02.2014

Coraz więcej mężczyzn decyduje się zamienić wygodny plecak na elegancką torbę. Kiedyś noszenie torby przez faceta było szokiem, w czasach obecnych taki stan rzeczy nikogo już nie dziwi.

Widok heteroseksualnego mężczyzny z torbą na ramieniu jest coraz częstszy. Może nie jest to zbyt męskie, ale wielu z nich przyznaje się, że zdecydowanie wygodniejsze niż dźwiganie plecaka.

Zastanawiałyście się kiedykolwiek, jakie przedmioty mogą znajdować się w ich torbach?

męska torba

Fot. fabulous-femme.com

Powszechnie panuje przekonanie, że w damskich torebkach panuje wielki bałagan i można w nich znaleźć niemal wszystko. Cóż, patrząc na wnętrze swojego kuferka, potwierdzam to w stu procentach.

Obok portfela, kluczy i telefonu, w damskiej torbie można znaleźć stare rachunki, szminki i pomadki, lusterko, puder, pilniczek do paznokci, gumy do żucia, książkę, zakamuflowany dietetyczny batonik czy ładowarkę. Niezależnie od wielkości naszej torebki jedno jest pewne – nigdy niczego nie można w niej znaleźć, kiedy czegoś akurat potrzebujemy!

męska torba

Fot. fabulous-femme.com

Jeżeli chodzi o męskie torby, znajdziemy w nich same praktyczne i potrzebne przedmioty. Zazwyczaj panuje w nich idealny porządek i żadnego niepotrzebnego przedmiotu tam nie znajdziemy.

Brytyjscy specjaliści od marketingu i sprzedaży przeprowadzili na ten temat badanie. Według nich, w męskich torbach można znaleźć:

1. portfel

2. smartfon

3. słuchawki

4. okulary

5. laptop

6. woda po goleniu/perfumy

 

męska torba

Fot. fabulous-femme.com

7. aparat cyfrowy

8. guma do żucia

9. parasol

10. organizer

Co może nas zdziwić? Że na szczycie listy nie znalazły się prezerwatywy, bielizna na zmianę i szczoteczka do zębów. Wychodzi na to, że faceci nie przewidują poznania pięknej nieznajomej, u której mogliby zatrzymać się na noc.

Hmm… A może po prostu trzymają prezerwatywy w kieszeni spodni, na wypadek gdyby w kluczowym momencie nie mogli ich odnaleźć w swoich „uporządkowanych” torbach? 

źródło: facet.wp.pl

KLK

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Andrzej (Ocena: 5) 26.03.2014 14:41
Mam 25 lat i chodzę z męską torbą z firmy barellybags. Kiedyś myślałem, że facet powinien zawsze chodzić w plecaku, ale jednak plecak nie będzie pasował do każdej sytuacji. W oficjalnych spotkaniach zawsze wybiorę torbę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2014 21:17
Nie ma czegoś takiego jak "męska torba". "Męska torba" jest takim samym wymysłem prasy kobiecej jak nieodpryskujące lakiery do paznokci czy bezbolesna depilacja.
odpowiedz
xoxoxo (Ocena: 5) 24.02.2014 22:43
Angole... :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2014 20:33
Nie podoba mi się moda na mężczyzn z torebkami, na szczęście mojemu nigdy nie przyszło do głowy takie rozwiązanie modowe. Z kolei sama chętnie zrezygnowałabym z torebki na rzecz plecaka, który wydaje mi się znacznie wygodniejszy. Niestety, nie spotkałam jeszcze w sklepie plecaka, który pasowałby do szpilek :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2014 14:42
nie znam ani jednego faceta, który nosiłby torbę na co dzień. Oczywiście pomijając wyjścia na siłownię czy basen.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie