Najdziwniejsze gadżety inspirowane „50 twarzami Greya” (Ktoś to kupi?)

Czego to ludzie nie wymyślą...
Najdziwniejsze gadżety inspirowane „50 twarzami Greya” (Ktoś to kupi?)
21.02.2014

Na temat skandalizującej powieści autorstwa E. L. James można mieć różne zdanie, ale trudno powiedzieć, by „Pięćdziesiąt twarzy Greya” było dziełem nieistotnym. Być może nie jest to literatura najwyższych lotów, ale wśród książek rozrywkowych ostatnich lat naprawdę nie ma sobie równych. Z jakiegoś powodu seria o niecodziennych upodobaniach seksualnych młodego biznesmena trafiła do wyobraźni ponad 90 milionów czytelniczek na całym świecie. Dzieło przetłumaczono na ponad 50 języków, a kolejne wersje są w przygotowaniu. Nie powinno więc dziwić, że to bardzo wdzięczny temat dla handlowców.

Trudno powiedzieć, czy autorka zdecyduje się na wydanie kolejnej książki z tej serii, ale fanki i tak mają na co czekać. W Walentynki 2015 roku na ekranach kin zadebiutuje film o pełnym namiętności związku Christiana i Anastazji. Pozostaje nam więc zaczekać, albo... umilić sobie czas okolicznościowymi gadżetami. Motyw Greya pojawia się na naprawdę wielu przedmiotach. To nie tylko zabawki, także erotyczne, ale także odzież. Większość z nich prezentują się wyjątkowo absurdalnie, ale niektóre z nas są w stanie przymknąć na to oko. Liczy się fakt, że nawiązują do TEJ książki.

Zobaczcie, co kupują najwierniejsze fanki. Chciałybyście mieć coś we własnej kolekcji? Nam szczególnie przypadł do gustu pluszowy Christian...

gadżety 50 twarzy greya

Dostępne są także skromniejsze wydania. W tym przypadku to książka z dodatkowymi... kulkami analnymi. Może to być także np. pejcz.

gadżety 50 twarzy greya

Na rynku pojawiła się oficjalna kolekcja bielizny sygnowana przez autorkę „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

gadżety 50 twarzy greya

A nawet śpioszki! Te dają nam wyraźnie do zrozumienia, że szczęśliwa matka maleństwa 9 miesięcy wcześniej czytała wiadomą książkę...

gadżety 50 twarzy greya

Swoje oddanie można pokazać światu np. poprzez taki t-shirt. Jego posiadaczka staje się... własnością Christiana Greya.

gadżety 50 twarzy greya

Charakterystyczny krawat znany z okładki książki to doskonały prezent dla nieświadomego niczego partnera. Dzięki temu będziesz miała swojego prywatnego Christiana na wyciągnięcie ręki.

gadżety 50 twarzy greya

Znalazło się także coś dla smakoszy win. Nie jest to trunek najwyższych lotów, bo kosztuje równowartość kilkudziesięciu złotych, ale w tym przypadku liczy się przede wszystkim etykieta.

gadżety 50 twarzy greya

Firma Vermont Teddy Bear pozwoliła sobie na dość ryzykowny zabieg. Pluszowy miś o skłonnościach Christiana Greya... To brzmi i wygląda groźnie. Ale równocześnie słodko!

gadżety 50 twarzy greya

Gadżetem bezpośrednio nawiązującym do powieści są bez wątpienia zabawki erotyczne. Tutaj cała kolekcja dla najodważniejszych fanek Greya...

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2014 19:36
Polecam skórzaną szpicrutę do klapsów! :P Z oficjalnej kolekcji Pięćdziesiąt twarzy Greya www.secretdelivery.pl/fifty-shades-of-grey-piecdziesiat-twarzy-greya-riding-crop-skorzana-szpicruta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2014 19:21
Miś naprawdę jest uroczy, tylko te kajdanki i maska go oszpecają.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2014 19:55
Potrafię zrozumieć te wszystkie erotyczne gadżety + bielizna, ale ubranko dla dziecka? Nieporozumienie. Nigdy nie kupiłabym ani tym bardziej nie założyła czegoś takiego własnemu dziecku!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2014 17:51
Kiążka napisana stylem dla nieogarniętej gimbazy.
zobacz odpowiedzi (1)
Hehe gadżety są spoko (Ocena: 5) 21.02.2014 17:35
Kupi, kupi :D Tu jest ich sporo: www.cherrylove.pl/pl/c/50-Twarzy-Greya-oryginalne-akcesoria/91
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo