WPADKA DNIA: Znana sieciówka znowu przesadziła. Zobaczcie WSTRĘTNĄ reklamę!

W środku foto bez cenzury. TYLKO 18+!
WPADKA DNIA: Znana sieciówka znowu przesadziła. Zobaczcie WSTRĘTNĄ reklamę!
03.02.2014

Firma American Apparel zdążyła już nas przyzwyczaić do swojego nietypowego podejścia do marketingu. Ta znana sieciówka odzieżowa od lat wyznaje zasadę, że nie ważne jak się o niej mówi, ważne, by nie przekręcać nazwy. I całkiem dobrze na tym wychodzi, bo o kolejnych wizerunkowych wyskokach informują media na całym świecie. Także na naszych łamach American Apparel gościło kilkakrotnie.

Owłosienie łonowe doklejone do manekinów reklamujących bieliznę, t-shirty z damskimi narządami płciowymi w czasie miesiączki, roznegliżowane modelki wystylizowane na 14-latki, seks, przemoc – dla jednych to unikanie tematów tabu, dla innych – najzwyklejsza głupota. Najnowszy wybryk firmy trudno w jakikolwiek sposób wytłumaczyć. Znowu chodziło wyłącznie o rozgłos i ponownie się udało. Tym razem główną rolę odgrywa... kobiecy odbyt. Dosłownie.

American Apparel odbyt

Na swoim oficjalnym profilu w serwisie Tumblr, American Apparel zamieściło odważną zachętę do  zakupu ich spódniczek i bielizny. Nie byłoby w tym nic niestosownego, gdyby nie załączone zdjęcie. Widzimy na nim tylko fragment modelki, a konkretnie – jej wypiętą pupę na siodełku rowerowym. 

Podwinięta spódniczka, białe stringi i szczegół, który do tej pory trudno było dostrzec w świecie reklamy. Spod skromnej bielizny wyłania się fragment odbytu. Jeśli wystarczy Wam ocenzurowana wersja – poprzestańcie na tym. Jeśli jednak chcecie zobaczyć dokładnie, na co pozwoliła sobie amerykańska firma, przejdźcie dalej...

Na następnej stronie zdjęcie bez cenzury. Fotografia wyłącznie dla osób pełnoletnich. Oglądasz ją na własną odpowiedzialność.

American Apparel odbyt

Zdjęcie opublikowane przez firmę American Apparel. Bez cenzury.

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Merz (Ocena: 5) 24.06.2014 00:28
Sami jesteście wstrętni. Fajna doopka, co wy, odbytu nie wdzieliście? Przecież większość z nas by go z umiłowaniem wycałowało, a tu pruderyjnie wzgardzacie, świętoszki. Fajny tyłek i nie rozumiem, co to niby za skandal. Piękna kobieta jest piękna WSZĘDZIE, a ładny odbyt jest wyjątkowo piekną częścią kobiecego ciała. Banda hipokrytów z was i tyle.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2014 16:54
Kawałek dziury widać i już wszyscy zniesmaczeni, a jakby ta kobieta wywaliłaby cycki na wierzch, to by ludzie kwiczeli i srali z zachwytu.
zobacz odpowiedzi (1)
kithy (Ocena: 5) 04.02.2014 15:29
nie no straszne dupa w stringach, ale gołe cycki już nikomu nie przeszkadzają
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2014 23:10
Dobrze, że chociaż czysty
odpowiedz
wtf (Ocena: 5) 03.02.2014 22:04
To nie wyglada jak reklama...raczej jak okładka filmu porno. Odpychające.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo