WPADKA DNIA: Włosy łonowe i sterczące sutki w sklepowej witrynie!

Znana sieciówka namawia kobiety do naturalności...
WPADKA DNIA: Włosy łonowe i sterczące sutki w sklepowej witrynie!
23.01.2014

Marka American Apparel zdążyła nas już przyzwyczaić do szokujących pomysłów związanych z promocją, ale ten ostatni, na który wpadli marketingowcy AA, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W witrynach nowojorskiego sklepu w dzielnicy SOHO pojawiły się manekiny ubrane w przezroczystą bieliznę. Nic nie byłoby w tym zaskakującego, gdyby nie fakt, że spod majtek wyłoniło się... owłosienie. W tym momencie przypomniała nam się naga sesja z lat 80-tych z Demi Moore w roli głównej, która tak jak maneniny AA, pokazała całkowitą naturalność. Jak mówi jeden z pracowników sklepu, na widok tej wystawy ludzie na ogół reagowali śmiechem.

W tej sprawie marka American Apparel wydała oficjalne oświadczenie dla elle.com, w którym czytamy, że...

owłosienie łonowe

- American Apparel jest marką, która hołduje naturalności, a walentynkowa wystawa jednego z naszych sklepów była tylko tego potwierdzeniem. Stworzyliśmy ją po to, aby pokazać co to znaczy być sexy i skłonić do roważań nad naturalną wygodą kobiet. Tak samo jak walczymy z używaniem Photoshopa przy tworzeniu sesji i kampanii modowych. Do tej pory dostaliśmy bardzo pozotywny feedback dotyczący naszych pomysłów. - twierdzi przedstawiciel firmy.

Czy to naprawdę sexy?

owłosienie łonowe

Kontrowersyjna wystawa sklepowa American Apparel.

owłosienie łonowe

Kontrowersyjna wystawa sklepowa American Apparel.

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 4.73 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2014 12:42
Jezu, dlaczego wmawia się ludziom, że sexy jest wydepilowane na łyso krocze? Przecież tak wyglądają małe dziewczynki! Ja nie mówię, ze busz jak ten przedstawiony na zdjęciach jest marzeniem każdego faceta, ale zdaje mi się, że z owłosieniem łonowym, to tak jak z włosami na głowie, trzeba dbać żeby wyglądało dobrze. Myślę, że są kobiety, które bez żadnych poprawek wyglądają tam ładnie i takie, które muszą się nagimnastykować. Tak jest ze wszystkim!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2014 01:58
nie wiem jak reszta ale ta bielizna jest dla mnie okropna , a w szczególności te wielkie gacie podciągane pod pachy. moda modą ale to wygląda straszliwie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2014 18:26
to nie jest wpadka, tylko celowe działanie
odpowiedz
Iga (Ocena: 5) 23.01.2014 15:50
To nie ma byc sexi glupi papilocie. To ma byc naturalne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2014 15:02
.zabawne, naturalność człowieka zaczyna być ewenementem w dzisiejszych czasach.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie