WPADKA DNIA: Urbańska śpiewa w języku polish-english

O czym tak naprawdę jest piosenka `Rolowanie`? Tego nie wie chyba nikt.
WPADKA DNIA: Urbańska śpiewa w języku polish-english
08.01.2014

Startujemy z nowym cyklem! Od dzisiaj nasza redakcja będzie wyłapywać śmieszne lub żenujące historie z mediów, polityki i showbiznesu, które w ostatnim czasie poruszyły opinię publiczną, a następnie komentować je na łamach portalu.

Jesteśmy pewne, że tematów do śmiechu i dyskusji nie zabraknie, dlatego chcemy wciągnąć Was w naszą zabawę – na adres redakcja(at)papilot.pl wysyłajcie swoje pomysły na WPADKĘ DNIA. Uważacie na przykład, że dana gwiazda ubrała się nieodpowiednio do okazji lub że znany polityk czy ksiądz powiedzieli o kilka słów za dużo? Koniecznie nam o tym napiszcie, a my przedstawimy całą sprawę wszystkim Czytelniczkom!

Same jesteśmy ciekawe, co wyjdzie z tej całej zabawy ;)

Tymczasem na dzisiejszą WPADKĘ DNIA proponujemy najnowszy teledysk Nataszy Urbańskiej, który – delikatnie mówiąc – nie wzbudził w odbiorcach pozytywnych emocji. Wszyscy zastanawiają się wręcz, o czym tak naprawdę jest piosenka `Rolowanie` i w jakim języku jest zaśpiewana. Sformułowania typu: `Weź mnie na dancefloor / Zrobię ci hardcore` nie pomagają w rozwiązaniu tej zagadki. Polish? English? A może Ponglish? Wie to już chyba tylko sama artystka…

Myślicie, że nagranie kontrowersyjnego teledysku to dobry sposób na to, by zyskać słuchaczy? Ile razy obejrzałyście już ten teledysk, żeby zrozumieć tekst piosenki? ;)

Natasza Urbańska

Posłuchajcie raz jeszcze ;)

Tutaj link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=GXFKre2vaEE

 

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2014 15:15
wiocha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2014 20:44
to wygląda jak jakiś nieśmieszny żart, kto zdrowy umysłowo wydałby cos takiego O.o? żenujące to jest jak się ogląda, i słucha.
odpowiedz
Żałuję... (Ocena: 5) 11.01.2014 01:53
Ktoś gdzieś wrzucił "tekst" tego czegoś i linka.... Po przeczytaniu "tekstu" stwierdziłam, że polotu to raczej nie ma, ale zobaczę filmik. Tak oto obejrzałam o raz za dużo... Nie ma co się wsłuchać i myśleć nad tekstem. Ona też za długo nie nad nim nie myślała. Jak w ogóle można wydać coś takiego?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2014 18:25
Nie rozumiem co ona śpiewa..
odpowiedz
taka lipa (Ocena: 5) 10.01.2014 12:26
haha.. komentarze pod teledyskiem na youtube- WYLACZONE!! no nie pytam dlaczego ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo