Samochód jest dla nas przedłużeniem szafy! (Trzymamy tam ciuchy, kosmetyki i...)

Okazuje się, że kobiety bardzo często traktują bagażnik samochodu jako kolejną garderobę.
Samochód jest dla nas przedłużeniem szafy! (Trzymamy tam ciuchy, kosmetyki i...)
03.11.2013

Na temat kobiecych torebek krążą legendy, a panowie doskonale wiedzą, że dzwonić do nas trzeba kilka razy – telefon wrzucony w czeluści damskiej torby może w nich przepaść na długi czas. Jednak podręczne torebki, nawet te największe, nie są w stanie pomieścić wszystkiego, co jest nam niezbędne do codziennego funkcjonowania. Na szczęście mamy jeszcze samochody z całkiem pojemnymi bagażnikami, do których możemy wepchnąć resztę potrzebnych nam szpargałów.

auto

- Przy obecnym szybkim tempie życia trzymanie podstawowych rzeczy w bagażniku na `wszelki wypadek` jest bardzo przydatne, szczególnie w Wielkiej Brytanii, gdzie pogoda potrafi być naprawdę kapryśna. Co więcej, czas spędzony w samochodzie daje nam możliwość na przemyślenie tego, co naprawdę chcemy założyć, zatem wożenie ze sobą ubrania na zmianę nie jest takim złym pomysłem – przyznaje Bott. – O kosmetykach do makijażu nie trzeba nawet wspominać: kto wie kiedy będzie trzeba go poprawić?

Wy też robicie ze swoich aut drugą garderobę?

auto

Jak podają badania przeprowadzone przez portal Breakeryard.com, 54% Brytyjek traktuje swoje samochody jak szafy na kółkach i trzyma tam wszystko, co można (a czasem też czego nie można) sobie nawet wyobrazić – począwszy od kosmetyków, przez akcesoria, aż po ubrania. Wszystko `na wszelki wypadek`.

- Wielokrotnie widziałem na parkingach kobiety otwierające bagażniki swoich aut i, w większości przypadków, każdy wyglądał jak po uderzeniu bomby atomowej. Można znaleźć tam po prostu wszystko: ubrania, kosmetyki, ale też opakowania po fast foodach i inne śmieci. Z drugiej strony, poza zbędnymi klamotami miewają również całkiem praktyczne rzeczy – zauważa Matt Bott z Breakeryard.com. 
auto

Kobiety trzymają ubrania w samochodach zwykle dlatego, że nie potrafią zdecydować, co powinny założyć lub po to, by mieć co na siebie narzucić w razie nagłego ochłodzenia się. Wiele z nich jednak zapomina o tym, że schowało do bagażnika dany przedmiot – 26% kobiet przyznaje, że regularnie odnajduje tam kosmetyki uważane przez nie za `zaginione`.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Marta (Ocena: 5) 09.06.2014 07:43
Szkoda byłoby mi samochodu na trzymanie tam ubrań czy kosmetyków. Kupiliśmy nowego priusa hybrydę, aż chce się dbać o ten samochód :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2013 11:23
nie mam samochodu ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2013 08:39
tak! to bardzo przydatne!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie