PSYCHOZABAWA: Co facetom mówi na Twój temat drink, którego pijesz na imprezie?

Pokaż mi swojego drinka, a powiem ci kim jesteś. Zastanów się, nim zamówisz na imprezie napój alkoholowy: zły wybór może nawet odstraszać mężczyzn.
PSYCHOZABAWA: Co facetom mówi na Twój temat drink, którego pijesz na imprezie?
30.10.2013

Wiele rzeczy może nam powiedzieć o charakterze drugiej osoby więcej, niż ona sama chce nam przekazać. Dowodzą tego liczne badania naukowe. Tym razem eksperci na tapetę wzięli rodzaj najchętniej pijanych przez nas drinków.

Zastanawiałaś się kiedykolwiek, czy alkohol, który pijesz na imprezach, może definiować to, kim naprawdę jesteś i jak postrzegają cię inni (a w szczególności mężczyźni)? Jeśli nie, najwyższa pora przyjrzeć się swoim smakowym gustom. Możesz się zdziwić, ale trzymany przez ciebie drink może nawet odstraszać od ciebie facetów!

Zobacz, co mówi o tobie twój ulubiony imprezowy drink.

WINO

Tu sprawa wygląda podobnie jak z Martini. No chyba że mówimy o winach z troszkę niższej (ale nie najniższej!) półki, tak często spotykanych na studenckich imprezach i luźnych domówkach u znajomych.  Bo gdy na zwykłe spotkanie, na którym inni piją drinki z colą, albo po prostu tradycyjne piwo, przyjdziesz z butelką kilkunastoletniego Bordeaux, możesz wyjść na snobkę.

drink

MARTINI

To bardzo elegancki alkohol i świetnie sprawdza się też na tego typu imprezach. Jednak gdy sączysz martini z pływającą w środku oliwką na przaśnej domówce, na której wszyscy raczą się piwem, możesz wyglądać na osobę bardzo pretensjonalną. O ile nie chcesz być tak postrzegana, lepiej pozostaw sobie ten trunek na inną okazję.

drink

WÓDKA Z WODĄ SODOWĄ

Taka receptura to dobry sposób na to, by szybko i skutecznie procenty uderzyły do głowy. Widok kobiety trzymającej szklankę z taką zawartością mówi facetowi jedno: uważaj, ona ma jakiś problem. W końcu przeważnie panie chętniej piją słodkie, kolorowe i trochę słabsze drinki. Jeśli dziewczyna katuje się wódką z wodą sodową to znaczy, że szybko chce się upić. Dlaczego? Tego mężczyźni już wolą nie wiedzieć, dlatego trzymają się od takowej z daleka.

COSMOPOLITAN

Ten drink zna każda wielbicielka serialu `Seks w wielkim mieście`. To, że właśnie seria odcinków o 4 przyjaciółkach z Manhattanu spopularyzowała słynny napój alkoholowy na bazie soku żurawinowego, wiedzą także panowie. Ci zaznajomieni z tematem mogą pomyśleć, że serialowa Carrie Bradshaw to twój wzór, który usilnie starasz się naśladować. Faceci wolą oryginalne kobiety, które nie starają się udawać kogoś, kim nie są i nie żyją przeszłością – drink ten święcił w końcu triumfy pod koniec ubiegłego wieku, gdy serial wszedł na antenę. Z twojej perspektywy to na pewno wygląda inaczej (z naszej też, bo Cosmo jest pyszny!), jednak musisz zdawać sobie sprawę z tego, że panowie odbiorą cię w ten, a nie inny sposób.

PIWO

To, czy i jakie piwo lubisz, bardzo dużo o tobie mówi. Kobiety pijące `browary` są przede wszystkim traktowane jako równe babki i dobre kumpele. Jeśli najczęściej wybierasz te polskie, wpisujesz się w normę statystyczną. Ale kiedy stawiasz na te bardziej `egzotyczne`, o różnych smakach, pochodzące z różnych krajów to znak, że jesteś osobą ciekawą świata i nowych doświadczeń.

WHITE RUSSIAN

Ten drink spopularyzowany został przez film `Big Lebovski` z 1998 r. White Russian to drink kaloryczny, słodki  i raczej słaby, więc jeśli i ty najchętniej wybierasz go w klubie, to dobrze o tobie świadczy. Panie gustujące w tym alkoholu są postrzegane jako otwarte, inteligentne, ale i rozsądne – tym drinkiem na pewno żadna nie upije się do nieprzytomności.

SZKOCKA/BURBON

Ten napój przystoi raczej facetom. Mówi się o nim, że jest atrybutem prawdziwego faceta, pewnego siebie i wiedzącego, co chce. Jeśli nie lubisz typowo babskich drinków i chętnie zasiadasz z męską częścią towarzystwa przy szkockiej z lodem musisz wiedzieć, że żaden z nich nie będzie postrzegał cię jako wiotkiej kobietki. Takie drinki piją twarde laski z charakterem, których faceci boją się jak diabeł święconej wody. Możesz być dla nich co najwyżej dobrą koleżanką. Trzymając szklankę Burbona niestety żadnego faceta nie wyrwiesz!

Jeśli już wiecie, co myślą o was panowie spotykani na imprezach, czas wyciągnąć z tej wiedzy wnioski. Być może trzeba przerzucić się na inne drinki, aby żadnego faceta nigdy więcej już nie odstraszyć?

Źródło: facet.wp.pl

Komentarze (41)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 19:31
TEQUILA SUNRISE!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2013 19:29
malibu z sokiem ananasowym
odpowiedz
patka (Ocena: 5) 02.11.2013 13:47
gin z tonikiem, rum z cola i porzeczkowa wódka ze sprite
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2013 11:28
Martini !!
odpowiedz
e (Ocena: 5) 01.11.2013 01:40
mohito ,martini i jack d. ... glupota jak ktos nie pije piwa ma sie zmuszac,zeby otoczenie go inaczej postrzegalo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo